Понедельник, декабря 11, 2023

57_nНардепів, які топлять за «рюскій мір» можна умовно поділити на дві групи. Перші – просто отримують політичні дивіденди від української вати, якої, нажаль, достатньо. Другі – ідейні. Вони дійсно ненавидять Україну та мастурбують на триколор.
Одним з таких «ідейних» є народний депутат України від Мелітополя Євген Балицький (канєшна з ОППОблоку). І ось тут, власне, починається історія.

Одразу після анексії Криму та початку бойових дій на Донбасі нардеп Балицький без жодних докорів сумління натягнув не себе Георгієвську стрічку та заходився розказувати мелітопольським ветеранам про «громадянську війну» та «криваву хунту». Після цього народний депутат від БПП Ігор Артюшенко написав депутатський запит до СБУ, щоб ті перевірили Балицького на сепаратизм. Відповідь СБУ – Балицький молодець, ніякий він не сєпар.

Пройшло трохи часу і телеканал Балицького в Мелітополі почав показувати карту України без Криму. Соупадєніє? Артюшенко знову пише заяву на СБУ – типу, дивіться, цей во дєбіл продовжує розхитувать. Відповідь СБУ – Балицький молодець, ніякий він не сєпар.

Потім були бігборди з привітанням «С нашим праздніком 23 февраля» та совєцькими солдатами на ньому. Відповідь СБУ – Балицький молодець, ніякий він не сєпар.

І от вчора СБУ публікує телефонні розмови «громадських діячів» та помічників нардепів, які за гроші Кремля дестабілізовували політичними акціями ситуацію в Україні. В переговорах є слова про те, що потрібно терміново через когось зареєструвати законопроект про «Рускій язик». І вгадайте, хто став тим єдиним депутатом, який зареєстрував цей законопроект? Правильно – Євген Балицький!

Шановна Служба безпеки України ! Що вам ще треба, щоб нарешті порушити справу проти сєпара Балицького? Щоб він захопив з російським прапором мелітопольській міськвідділ поліції? Щоб проголосив себе «народним мером Мелітополя» та приєднав його до Криму? Нафіга ви публікуєте якісь там перехоплення переговорів чи-то розкриваєте складну мережу кремлеботів, коли під вашим носом ходить чмо з депутатським значком та кличе «рюскій мір»?

P.S. Репост - вітається. Може тоді до СБУ в Києві дійде, що не треба давати це на відкуп місцевим і варто розібратися самим.

Денис Пятигорец, facebook.com

Комментарии   

+1 #1 прохожий 22.02.2017 16:41
От уже падлюка-падлючинище. Короче, враг! А что с врагами делают.. вот-вот.

You have no rights to post comments