Вторник, июля 23, 2024

1_500x31717 липня 2017 року минуло 3 роки з дня катастрофи "Боїнга" над Донецьком, що забрала життя 298 осіб.

16 липня 2014 року Росавіація заборонила польоти над повітряним простором сусідньої з Україною Ростовській області, зазначає російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський. Це – нова інформація, що з'явилася буквально останніми днями. Вона зайвий раз підтверджує, що Москва знала про те, що готується, тому те, що трапилося – не просто помилка.

На сьогодні добре відомий весь склад екіпажу "Бука", з якого був зроблений ракетний постріл, а також відома вся лінія начальників аж до верховного головнокомандувача – це високопрофесійні люди. Ясно, що це не була, як намагалася запевнити російська пропаганда. "мавпа зі гранатою": нібито "Бук" передали безграмотним колаборантам, і ті випадково збили пасажирський літак. Люди, які збили Боїнг, не могли помилитися, вони знали, що збивають саме Боїнг – пасажирський літак. І остання інформація про те, що Москва про всяк випадок закривала повітряний простір, показує, що Москва готувалася до цієї акції, вони була спланована.

10__6944_500x317

Російська влада прекрасно знала, яким літакам це загрожує, а яким – ні. Той факт, що вони за кілька годин закрили повітряний простір, говорить про те, що щось планувалося в цей період. Але це в них треба питати, чому диспетчери не повідомляли суду про те, що повітряний простір закрито.

Риторика Росії йде за принципом постправди: вона не спростовує реальну версію, а пропонує різноманітну кількість своїх. Класичний приклад, коли по слідах цих подій в одній і тій же передачі Кисельова один за одним показували два сюжети: один доводить, що Боїнг збив український винищувач, а другий – що літак збив український "Бук". Таку тактику Москва останнім часом використовує у всіх питаннях: породжується величезна кількість версій, в якому єдина правдива розчиняється. Цю тактику Москва продовжуватиме застосовувати. Але це вже марно.

mn17_500x317_c

Докази зібрані, незалежною компанією Bellingcat зокрема. І вони настільки переконливі, що відомі всі персонажі, аж до людини, що натискає на кнопку. Питання тільки в тому, чи доживуть ці персонажі до суду. Як на мене, в інтересах Москви, як і в багатьох подібних випадках, ліквідувати більшість із них.

Доводити вже нічого. Є телефонні розмови представників Генштабу з людьми з екіпажу "Бука", і зрозуміло, що рішення такого рівня не можуть самостійно приймати в Генштабі. Це – відповідальне політичне рішення, яке може прийматися на рівні верховного головнокомандувача.

P.S.

Я пам’ятаю, як у 1983 році за наказом Юрія Андропова радянські ПВО збили пасажирський Boeing-747 рейсу “Нью-Йорк – Сеул”. Радянське радіо й телебачення тоді брехали точнісінько так само, як тридцять років пізніше – путінські ЗМІ: “Не ми-не збили-не літак-випадково…”. І лише коли вже не було куди діватися, то визнали, що таки збили…

Американські совєтологи кажуть, що цей злочин (вкупі з інтервенцією в Афганістан) значно пришвидшив як горбачовську “перебудову” зокрема, так і розвал СРСР у цілому.

1988 року за наказом Каддафі (чи за його мовчазної згоди) лівійські терористи підірвали в небі над шотландським Локербі Boeing-747 авіакомпанії Panamerican “Лондон – Нью-Йорк”. А згодом лівійського диктатора вже мертвого довго волочили пустелею…

Рано чи пізно за це доводиться відповідати. І не лише “собою”, а цілими країнами, які тобі були вручені і за які маєш нести відповідальність.

Збитий малайзійський Boeing у небі над Україною, збитий російським “Буком” і російськими військовими, збитий путінською Росією, ще чекає на відплату та помсту.

Такі злочини безкарно не минають. Терміну давності в них немає. І справа навіть не у формальних судах чи розслідуваннях. Так велять невблаганні та незворотні закони історії!

Джерело: uainfo.org

Комментарии   

0 #7 никто и не сомневался... 24.05.2018 10:30
Следствие JIT (Международная следственная группа) по MH17 по делу самолета Boeing 777 компании "Малайзийские авиалинии" смогло снять отпечатки пальцев с ракеты "Бука", которая сбила самолет.
Глава голландского центрального департамента уголовных расследований национальной полиции Уилберт Паулсен заявил, что эти отпечатки принадлежат военнослужащим из Российской Федерации: "Над расследованием работает по крайней мере несколько сотен человек".
По его словам, параллельно с JIT расследование вела и группа Bellingcat. При этом группы подтвердили многие данные друг друга: "Мы просто собираем факты и проверяем их еще более тщательно, чем это было раньше".
В свою очередь The Daily Telegraph уточнило, что сам "Бук" принадлежал российской 53-й зенитной ракетной бригаде ПВО, которая базируется в Курске.
+3 #6 прохожий 19.07.2017 21:03
Ты не инопланетянин, сегодня ты добрый тролль-ольгинец. Сам о себе напомнил.
0 #5 рыбак тимофей 19.07.2017 20:52
а по жилым козацькым домам, при кучме - пидаре, кто до этого, прямой наводкой жахал, тоже инопланетяне c ольгинцами ? :D
+3 #4 прохожий 19.07.2017 19:37
Да, лугандонец, тебя уже не переделать. Повесь рядом с Кришной портрет Хуйла, хотя он тоже не настоящий. Кучма-пидар, в свое время взял этот грех, по договоренности, на ни в чем не повинных украинских воинов, покопайся, эти факты есть.
0 #3 рыбак тимофей 19.07.2017 19:24
рассуждать на тему "а кто же сбил боинг ?", то же самое, что рассуждать на тему " а есть ли жизнь на марсе ?". через несколько дней после того , как малазийский самолет встретил свой трагический конец в небе донбасса, самое пророческое заявление на эту тему сделал москаль. пока не будет найдена головная часть ракеты с маркировкой, кто сбил боинг мы не узнаем никогда. а потом добавил, что эта главная улика никогда найдена не будет. все остальные улики косвенные и в суд с ними особо не пойдешь. прошло три года и кроме бла - бла - бла, толку никакого. ну , разве что, если не учитывать иск родственников погибших к украине. можно рвать рубаху на груди, проводить всякие параллели, вспоминать несчастного каддафи и афганистан, виновные не понесут в этой жизни никакой ответственности. понесут в следующей, согласно неумолимым законам кармы. по этому поводу есть одна мудрая поговорка - Бог правду видит,да не скоро скажет. лично я считаю , что боинг был сбит по ошибке. но это мое субьективное мнение. хотел бы любителям параллелей напомнить один цикавый случай, когда украинские пво, во время учений, в 2001 году, сбили пассажирский самолет с евреями на борту. официальные власти вели себя как ужи на сковородке. какие только версии не выдвигали - от террористов до инопланетян. в конечном итоге дело тихо было спущено на тормозах чисто из политических соображений. а киев так официально и не признал своей вины по сей день. с мн-17, как мы видим , происходит то же самое. поэтому никогда в своих выводах не поддавайтесь эмоциям, господа. это верный способ выставить себя круглыми дураками.

мне , безусловно, очень жаль этих погибших людей. но такова их карма и нет в этом мире силы , способной ей противостоять. могу только выразить свою надежду, что в следующей жизни, эти люди, в своем духовном прогрессе , поднимутся на более высокий уровень и будут более осмотрительны в своих поступках.
+2 #2 чекист 19.07.2017 13:05
Цого путина х....а надо четвертовать за ево злодияния покусочку вид него отризать пока ни здохнит тварь его мисте на том свити тильки в аду скильки вин людей загубив на той свит ни за що даже в росии
+3 #1 гость 19.07.2017 12:50
1. Коридор для гражданской авиации над Снежным проходил всегда.
2. Был установлен мин. эшелон на 9850метров. Высота работы лучших ПЗРК ~4500 метров.
3. Тогда ещё не знали,что русские свинособаки настолько дикие, что притащат Бук и собьют гражданский Боинг.

You have no rights to post comments