Суббота, июля 04, 2020

offshoreУправління капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації за результатами тендеру 29 вересня уклало угоду з ТОВ “Мультипоінт” на реконструкцію обласного художнього музею вартістю 15,76 млн. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Окрім внутрішнього і зовнішнього оздоблення фірма має замінити вікна та двері, системи трубопроводів та електрики, кондиціонування, облаштувати навколишню територію, тощо.

Київська фірма “Мультипоінт” з уставним фондом 3 млн. грн. в рівній мірі належить Віталію Мушінському і кіпрській компанії “Елансанія інвестментс ЛТД” (Elansania investments LTD). Остання також володіє майже 18% акцій ПАТ “Каховський завод електрозварювального устаткування”.

Саме ж “Мультипоінт” фігурує у кримінальному провадженню №12015000000000630 стосовно функціонування конвертаційного центру, шляхом створення низки фірм з підставними власниками/директорами.

Окрім цього, у вересні за результатами тендерів Управління капітального будівництва запорізької облдержадміністрації уклало угоди з ТОВ “Мультипоінт” на реконструкцію водопровідних мереж села Лукашеве Запорізького району вартістю 5,28 млн. грн.; реконструкцію системи водопостачання села Степанівка Перша, Приазовського району вартістю 5,94 млн. грн.; будівництво водоводу питної води на с. Зоряне, Запорізького району, вартістю 4,47 млн. грн.; реконструкцію центральних очисних споруд КП “Водоканал” в Мелітополі вартістю 14,02 млн. грн.; реконструкцію споруд для очистки стічних вод смт. Куйбишеве вартістю 2,8 млн. грн. Також “Мультипоніт” отримало в серпні підряд вартістю 5 млн. грн. на прибудову до Банівської ЗОШ Приморського району і в липні вартістю 4,15 млн. грн. на реконструкцію водопроводу с.Вільне, ст. Кирпотіно, с. Новотавричеське Оріхівського району.

За даними “ВДЗ”, “Мультипоінт” не отримувало підрядів від інших установ, окрім Управління капітального будівництва Запорізької ОДА. Окрім Запорізької області “Мультипоінт” отримало лише одну перемогу в тендері у 2015 році на реконструкцію міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення “Устилуг” від Державної фіскальної служби вартістю 40 млн. грн.

Джерело: zp.nashigroshi.org

Комментарии   

+1 #2 воин 12.10.2016 10:07
Шо, опять губернатор?!... Не, шо это я удивляюсь.. Сколько то их было.. и все под себя, под себя родимых. Та шоб вам пусто было...
+1 #1 опер 11.10.2016 17:39
Почему? А за счёт чего жить?! Свой подрядчик "в доску" всегда нужен!..

You have no rights to post comments