Понедельник, декабря 11, 2023

lutsenko-i-yanukovichУ департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України, який очолює Сергій Горбатюк, з 2016 року незаконно відібрали 12 кримінальних проваджень.

Про це сам Горбатюк сказав в ефірі телеканалу "112 Україна".

За словами прокурора, коли його департамент уже отримує певні результати у розслідуванні, надходить постанова Луценка без вивчення кримінального провадження, що слідство ведеться неефективно. Після цього справа передається до іншого підрозділу.

Горбатюк зазначив, що почалося все зі справи Клименка, а за нею справи Злочевського, вишок Бойка, економічні епізоди щодо Захарченка, один з епізодів щодо Присяжнюка, а також щодо суддів Апеляційного суду та суддів Вищого адмінсуду.

Глава департаменту зазначив, що у зв’язку із цим написав на заступників генпрокурора Юрія Столярчука та Анатолія Матіоса вже більш ніж 80 скарг.

Крім того, Горбатюк зазначив, що дві скарги подав на генерального прокурора Юрія Луценка. "Я подавав дві скарги на бездіяльність в районний суд. Але суд чомусь вирішив не задовольняти", – розповів Горбатюк.

Глава департаменту спецрозслідувань переконаний, що "в ГПУ нині закон не панує". Стосовно ж конфлікту із керівництвом, Горбатюк пояснив, що "особистого мотиву там немає", він відстоює принцип, що повинен діяти закон. При цьому він додав: "У керівництва є бажання діяти в ручному режимі, в окремих випадках – "своїм усе, для ворогів – закон".

Нагадаємо, Сергій Горбатюк звинувачує президента Петра Порошенка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та генпрокурора Юрія Луценка в затягуванні розслідування злочинів проти учасників Революції Гідності.

Джерело: ua1.com.ua

Комментарии   

+1 #2 Рашпиль 16.12.2017 14:16
Я знаю покуратуру не по наслышке ещё с советских времен. Закона там никогда не было. Они всегда жили своей жизнью. Квартры там получали едва ли не сразу после поступления на работу. Про очереди на покупку авто там никогда не слыхали.
Все что изменилось за тридцать лет, то только одно: выросли аппетиты прокуроров. Теперь это не прокуратура, а ударная бригада блатяков.
0 #1 прохожий 15.12.2017 20:11
Сучий потрох не унимается. Генеральная прокуратура подала жалобу в Апелляционный суд Киева на отказ предыдущей инстанции отправить Саакашвили под домашний арест.
Апелляцию 15 декабря подал прокурор Александр Говорущак. На рассмотрение дела назначена коллегия судей в составе председательствующего Олега Присяжнюка, а также Дениса Масенко и Игоря Паленыка.
О дате слушания пока не сообщается.

You have no rights to post comments