Вторник, июля 23, 2024

2unnamed_c_c_c_c_c17 жовтня 2017 року стало початком справжніх змін у країні. Тисячі українців вийшли на площу Конституції перед Верховною Радою, аби голосно заявити цій владі та Президенту: «Роби або йди!». Відтоді акція триває, а наші вимоги залишаються незмінними.  

7 листопада стане зрозуміло, чи витримає ця Верховна Рада свій головний іспит і чи зможе проголосувати за закони, що розпочнуть зміни в країні. Цього дня ми чекали декілька тижнів. Ми закликаємо кожного небайдужого українця прийти в цей день під Верховну Раду і дати оцінку діючій владі.

Саме у цей день ми або змусимо Президента і Парламент працювати на благо всієї України, або визначимо наш спільний план подальшої боротьби. У нас для цього є і сили, і можливості.

Ми вимагаємо ухвалити закон і створити дієвий Антикорупційний суд, який зможе розглянути всі справи НАБУ і покарати бариг, що хижацьки розграбовують нашу країну.

Ми вимагаємо скасувати депутатську недоторканність і притягнути до відповідальності всіх посадовців, які продовжують свої оборудки, сховавшись за стінами Верховної Ради. Закон має бути однаковим для всіх, так само як і відповідальність за скоєні злочини.

Ми вимагаємо ухвалити новий закон про вибори до Верховної Ради за відкритими партійними списками, аби українці самі визначали, хто гідний представляти їхні інтереси у парламенті. Ми вимагаємо скасувати мажоритарну систему, бо саме так до влади потрапляють бариги і «гречкосії», які перетворюють політичну діяльність на прибутковий бізнес.

Якщо і ти прагнеш змін у країні   – Поїздка на площу Конституції під Верховну Раду відбудеться автобусом. Звертатися за тел. 068 451 08 48

Змінимо Україну разом!

unnamed_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c

         1unnamed_c_c_c_c_c_c_c_c_c

3unnamed_c_c_c_c

Комментарии   

+1 #6 інфа 04.11.2017 21:05
Українці вважають, що лише військові можуть навести порядок в столиці
Про це пишуть користувачі соцмереж, обговорюючи заклик бійців АТО йти силою на Київ.
«Скоріше б, тільки військові наведуть порядок. Взвод солдатів під кожну будівлю і чиновників пакувати в автозаки. Стаття на кожного знайдеться. Посадять з десяток, інші самі втечуть», – пишуть в мережі.
Деякі українці пропонують заново провести вибори в країні.
«Щоб не сталося, краще вже не буде. Потрібні вибори, вибори і знову вибори. До тих пір, поки до влади прийдуть люди з державним мисленням, а не злодії», – зазначають українці.
+1 #5 viktory 04.11.2017 18:28
Елена Ксантопулос:
"Какая мы жестокая и тупая страна, народ! Сегодня было немного свободного времени, поэтому несколько раз была попытка посмотреть ящик. Переключала каналы. И что? На каждом канале шельмовали Саакашвили. Как будто эти говорящие попугаи, клюющие корм из рук своих хозяев, сговорились! Одни и те же тухлые рожи депутатов и политологов кочуют с одного эфира на другой.
И, конечно, апогеем скотства стал эфир Влащенко, эта клоака с уже обязательным дегенератом Кивой, который сегодня объявил, что команда вершителей и карателей должна действовать, расстреливая прямо на улицах.
Потом Влащенко включила в свой эфир Саакашвили, чтобы задать ему вопрос — а на какие деньги он живет и не содержат ли его женщины — жена, сестра и бабця?
Хотела бы посоветовать Влащенко, прыгающей с канала на канал, научиться уважать не только жен олигархов, с которыми она так любит доверительно разговаривать об интимном. С сегодняшнего дня это пятничное шоу на ZIKе лично для меня будет назваться «Клоака Влащенко»…
Не хочется думать, что мы та нация, что не научилась уважать прежде всего себя. Быдло на эфирах и быдло у экранов, которое жрет с грязных рук манипуляторов в ящиках…"
***
Лидер «Руха новых сил» Михеил Саакашвили тоже прокомментировал у себя в ФБ эту позорную вчерашнюю программу:
"Как все это кодло засуетилось, увидев меня. Только наивные могут еще надеяться на их самоочищение.
Только народ Украины может указать им на свое место, так же, как совсем недавно сделали народы Бразилии, Южной Кореи и нашей соседней Румынии по отношению к своим провинившимся властям".
Седьмого ноября мы должны им показать, что нас много и мы решительно настроены.
+3 #4 Віталій 04.11.2017 17:11
Цитирую Віталій:
перепостив на всі свої канали в соціальних мережах на весь 82-й округ. Иолодці, організатори!

молодці, організатори такого заходу!
+3 #3 Віталій 04.11.2017 17:09
перепостив на всі свої канали в соціальних мережах на весь 82-й округ. Иолодці, організатори!
+2 #2 Прохор 04.11.2017 14:34
Порошенко звичайно пацюк не мнший за "паперєдніка" януковича і не зупиниться ні перед чим, щоб зберегти своє щуряче кубло. Але сподіваюся, що ВР нарешті згадає про те, що все ж не пацюк вирішує як жити цій країні, а саме вони - нардепи. На те Україна і є парламентсько-президентська.
Якща ж і на цей раз не зрозуміють, то будемо бити їм пики, як били Барні та бити на їхніх макітрах яйця, як отримав Гончаренко.
+5 #1 гість 03.11.2017 16:00
Повністю підтримую! І ще одне. Все це є сввдченням того, що, нажаль, мирний шлях виходу з кризи видається вкай малоймовірним. Пацюк загнаний в глухий кут обов'язково нападе.

You have no rights to post comments