Среда, мая 27, 2020

zaporizka_delegacia_17_10_17Стало відомо, що склад запорізької делегації на Акції «Всеукраїнський збір» в Києві налічує до 600 осіб.

З них 330 учасників прибули на сімох автобусах, а інші діставались Верховної Ради за власний кошт поїздами та автотранспортом.

За словами керівника Запорізької делегації Вадима Борисовича Вишинського він стільки людей перед Верховною Радою ще не бачив. Майдан не вміщає всіх бажаючих. Люди юрмляться на вулицях Грушевского та Інститутській, а також в провулках. Навіть приблизно визначити кількість учасників Акції неможливо, бо кінця людським зборам з усіх боків не видно.

Ще одне враження, що в Україні вже створена поліцейська держава, складається від споглядання тисяч поліцаїв та нацгвардійців, що кількома рядами оточили будівлю Верховної Ради аж до кінця Маріїнського парку. За парканом Маріїнского парку встановили батарею гармат-гаубиць Д-30 нібито для салюту на честь приїзду президента Мальти. Дивно… Артилерійським салютом ще не зустрічали і не проводжали ні одного керівника іноземної держави. Стволи гармат направлені вбік Верховної Ради. Десь годину тому батарея провела провокаційну стрільбу по 2 холостих постріли на гармату. Мабуть намагаються залякати людей та змусити припинити Акцію. Дарма… Ніхто не злякався.

Все ж треба зазначити, що такого ще в історії незалежної України не було. Ані Кучма ані янукович армію проти народу не застосовували. Це явний прецедент від Порошенка. Втім не тільки участь віськових, а й тисячі правоохоронців біля Верховної Ради влада тупо пояснює приїздом президента Мальти. Оце подія так подія!

Спецкор, "Правозахисник Запоріжжя"

Комментарии   

-1 #4 Націонал 19.10.2017 14:01
Дурак ты, рыбак, хотя и забавный. Проповедник хренов. На самом деле твой бог деньги, а твой пророк Путин.
Всем читателям это давно понятно. Над тобой смеются, понимаешь? И ничего больше.
Шёл бы к индусам и не смердел здесь.
+1 #3 рыбак тимофей 17.10.2017 17:19
пе - тя , х...й - ло ! ла - ла ла - ла ла - ла . пнх или бумеранг возвращается.
+1 #2 рыбак тимофей 17.10.2017 17:03
"Под радой пушки грохотали, титушки шли в последний бой, А депутата Гончаренко несли с пробитой головой..."
+4 #1 Мальтийский крест 17.10.2017 09:46
Этот салют - очень опасная затея. Где в мире ещё так пугают. Вообще Гелетей свихнулся, что -ли.
Ну представьте себе, старший офицер на батарее сошел с ума и устроил залп из шести 122 мм орудий бризантными зарядами прямо по площади. Всё - жертвы можно считать на тысячи.
Только за одну пальбу в центре столицы из орудий даже холостыми зарядами уже нужно судить командира батареи и тех, кто отдал такой приказ. Это преступники.
Гелетею получил ногой по яйцам от Парасюка. Это хорошо...

You have no rights to post comments