Пятница, мая 29, 2020

nacgvardia_17_10_17Зараз мало що нагадує про мирний характер Акції «Всеукраїнський збір», якого організатори мітингу намагались дотримуватися.

Своєю зверхньою поведінкою та презирством поліцейська влада викликала вибух праведного гніву. Спочатку голова ВР А. Парубій достроково припинив роботу Погоджувальної Ради, не поставивши на голосування вимоги масового мітингу. Потім на засіданні в 12 годин коаліція в Верховній Раді відмовилася розглядати три вимоги Акції протесту, та прийняла рішення про першочерговий розгляд закону щодо медичної реформи.

Розгляд президентського проекту закону про ліквідацію депутатської недоторканості, що передбачає відстрочку до 2010 року, депутати обіцяють розглянути в четвер.

Тоді мітинг прийняв рішення про встановлення біля ВР наметів та оголошення безстрокового Майдану. Групу людей, що несли до майдану палатки в Музейному провулку блокувала нацгвардія і поліція. Не пропускали навіть народних депутатів, які вимагали їх пропустити на робоче засідання, що починалося о 16-00. З цього інциденту стало очевидним, що правоохоронної системи в Україні більше немає, а є приватна армія міністра Авакова, що виконує лише одну функцію – захист за будь-яку ціну інтересів панівного класу бариг, корупціонерів та олігархів.

Все ж групі з палатками вдалося прорватися на Майдан. Палатки вже встановлюють. Тим часом проти рядів поліції та нацгвардії стали з алюмінієвими щитами бійці батальону «Донбас». Переспективи переростання мирного протесту в силовий стали більш ніж очевидними. В повітрі стоїть густий сморід від перцевого газу, яким людей щедро поливають поліцаї.

Запорізька делегація, як і личить козакам-запорожцям, знаходиться у вирі подій.

До 16-ї години з’явилися перші постраждалі. Спочатку дуже спритний та злий спецназівець проломив голову літньому чоловіку. Потім з рядів поліцаїв витягли самого того спецназівця і трохи потовкли. Ще одному чоловікові просто стало погано, і він втратив свідомість. Всіх постраждалих вивезла «швидка».

Тим часом знову почався мітинг. Станом на 17-ту годину зі сцени виступають М. Саакашвілі, нардепи С. Лещенко та Ю. Дерев’янко, активісти та представник духівництва.

Спецкор, "Правозахисник Запоріжжя"

Комментарии   

+2 #1 Петро 17.10.2017 15:29
После второго Майдана я поссорился с другом. Я говорил, плохо что добровольцев с Майдана перезаписывают в нацгвардию к Авакову. Что через год они забудут про Майдан и станут служить олигархам и ворам. Он не верил. Однако так и случилось...
Это хорошо, что сегодня случился Майдан в лучших традициях. На его фоне особенно видно предателей. Тех же нацгвардейцев, депутатов и добробатов. Главный предатель, это даже не шоколадный порошок, а Андрей Порубий. Вот уж кто деградировал настолько, что не просто твердо устаканился по ту сторону баррикад, а даже способен отдать приказ о расстреле Майдана.

You have no rights to post comments