Пятница, июля 03, 2020

vishkir_kivaГолова Соціалістичної партії України і радник глави МВС країни Ілля Ківа посміявся над літніми людьми, які прямували на акцію під Верховної Радою України, та побажав їм смерті.

Ківа, спостерігаючи, як люди похилого віку, учасники акції йдуть до Ради з прапорами по протилежній стороні вулиці, заявив на відео: «Хочу вам всім показати складний шлях єврооптимізму, який сьогодні лежить перед, фактично, членами даної партії.

Подивіться, будь ласка, як складно долаються ці метри перед початком акції, але кожен готовий зробити над собою зусилля для того, щоб підтримати ... По-моєму, поки ці єврооптимісти дійдуть, їх вік такий, що, боюся, до Верховної Ради дійдуть не всі. Господи, прости», – засміявся політик.

«Ці жінки і чоловіки, змучені нарзаном, піднімаються вгору, несучи останню надію на порятунок країни. Кожен з них вже герой. Девіз сьогоднішньої акції – кожному місце на Байковому кладовищі. Вони йдуть, іде вдалечінь останній батальйон єврооптимізму», – висміяв літніх людей, які ішли на акцію, Ківа.

Джерело: vgolos.com.ua

Комментарии   

+1 #1 Націонал 19.10.2017 13:56
Волею долі я тричі бачив Ківу з двох метрів. Скажу вам точно, з якого боку не глянь, всюди дурень-дурнем.
Не можу повірити, що він є той, як про себе розповідає. Герой АТО? Не вірю. Десь відсиджувався. Дешевий актор і позер. Більш нічого. А СПУ, якщо обрала собі такого ідіота за голову, точно втратила власну і перетворилась в міжнародне посміховисько.

You have no rights to post comments