Среда, мая 27, 2020

55y_sezonОпалювальний сезон має початися, коли протягом трьох днів температура триматиметься нижче 8 градусів.

Відсьогодні, 10 жовтня, опалювальний сезон розпочинається у Тернополі. Відповідне розпорядження міський голова Сергій Надал підписав наприкінці минулого тижня.

Також відсьогодні почнуть подачу тепла до дитсадків, шкіл та лікарень у Києві.

У понеділок тепло почали подавати до соціальних та бюджетних установ Львова. Завтра, 11 жовтня, батареї стануть теплими і в квартирах львів'ян.

У Полтаві відзавтра, 11 жовтня, опалювальний сезон розпочнеться в соцзакладах, а до кінця тижня обіцяють зігріти й мешканців багатоповерхівок.

Загалом, опалювальний сезон повинні почати, якщо протягом трьох днів середньодобова температура триматиметься нижче +8°С. Синоптики ж попереджають, що холоди прийдуть в Україну вже цього тижня. Зазвичай комунальникам потрібно 7-10 днів, аби поступово, без навантаження на систему, розпочати подачу тепла до всіх осель у містах.

Нагадаємо, у минулому році запорізький градоначальник Олександр Сін підписав розпорядження про початок опалювального сезону 8 жовтня. Концерну «Міські теплові мережі», підприємствам і організаціям Запоріжжя, які здійснювали теплопостачання, дано було доручення з 11 жовтня (це була неділя) розпочати в обласному центрі опалювальний сезон. Мабуть тоді біло холодніше. Але і набагато дешевше ...

За матеріалами відкритих джерел

Комментарии   

0 #1 прохожий 11.10.2016 07:40
На слeдующей нeделе плaнируют нaчать отопитeльный сeзон.

You have no rights to post comments