Воскресенье, сентября 27, 2020

33index_cНомер полностью посвящен развенчанию мифов власти о якобы «реформировании» и типа «реформах» от правительства в области предоставления и оплаты жилищно-коммунальных услуг. Газетный материал является логичным продолжением митинга протеста 30 мая 2014 года, с более полным и глубоким разъяснением требований Майдана Героев, доступным до самой широкой читательской аудитории.

Передовая статья опровергает навязываемую властями версию, что все протесты «от лукавого» и «льют воду на мельницу путина». На самом деле именно систематическое и планомерное снижение уровня жизни украинского населения является главным препятствием на пути мирного разрешения военного кризиса и возвращения оккупированных территорий Крыма и Донбасса в состав единой суверенной и соборной Украины.

В статье «Электрические тарифы давят на украинцев. Взгляд из Запорожья» рассказывается о грабеже монополистами-олигархами карманов населения через постоянный рост тарифов на потребление электроэнергии, а также опровергается их ложь, что «за бедных платят богатые».

Скрытую антинародную сущность новых субсидий раскрывает статья «Держи карман шире! Кого государство лишает субсидий». Вывод – субсидии нас унижают и превращают в рабов до 90% населения.

Тему жилищных субсидий продолжает статья «Квартирные субсидии и Запорожцы. Чёрное и белое». В статье детально рассматриваются проблемы и отличительные черты потребителей жилищно-коммунальных услуг в Запорожской области и в областном центре.

Интервью с известным запорожским радикалом, общественным деятелем и журналистом Юрием Хохловым рассказывает о работе местной партийной организации «Радикальной партии Ляшко» и её фракции в областном совете, а также о их борьбе на «тарифном фронте».

Актуальная интересная газета для интересующихся людей распространяется бесплатно. Газету можно приобрести в палатках и пунктах раздачи в субботу и воскресенье у центрального входа в универмаг «Украина», на площади Маяковского и на «стометровке» между проспектом Соборным и улицей Независимой Украины. В понедельник газету будут раздавать у входа в здание Запорожского областного совета в палатке «Правозахисник Запоріжжя».

Спешите приобрести! Тираж всего 20 тысяч! И читайте всю правду о тарифах. Сегодня это редкость!

Газету прочитать можно здесь:

http://files.zahisnik.zp.ua/pravozahisnik_specvipysk_2_2016.pdf

index

Комментарии   

+1 #7 viktory 02.08.2016 17:15
Народний депутат України, лідер Радикальної партії спрогнозував, що восени близько 30% українців відмовляться платити за житлово-комунальні послуги:
«Згідно з нашими розрахунками, восени близько 30% громадян відмовляться платити за комуналку. Коли урядовці кажуть, що покриють вартість нових тарифів для малозабезпечених з бюджету, вони певно мають на увазі, що витрачатимуть на це кошти платників податків. Виходить, що працюючі люди сплатять за комуналку двічі: за своєю платіжкою і з податків. І ці кошти вони покладуть безпосередньо до кишень олігархів-власників енергетичних компаній.
Тарифи було піднято відповідно до рішення Національної комісії з питань урегулювання в галузі енергетики й комунальних послуг, яка була створена, за словами нардепа, незаконно. У зв’язку з чим партія подала до суду. Перше засідання вже відбулося 28 липня, проте було перенесено на 13 серпня.
В цій ситуації є дві головні проблеми. Перша – неспроможність громадян платити у зв’язку з надзвичайно низькими доходами. Друге – обіцянки уряду компенсувати все за допомогою субсидій. Але треба пам’ятати, що в державному бюджеті немає коштів. Це ті самі кошти платників податків. Тобто, якщо ми з вами не отримуємо субсидій, то це означає, що за рахунок наших податків, які ми з вами сплатили до бюджету, цю субсидію отримає хтось інший. Тобто фактично ми з вами платимо за підняті тарифи, не отримуючи субсидій, і, водночас, із наших податків виплачується субсидія тим, хто не може заплатити за ці тарифи. Тобто ми фактично подвійно оплачуємо вартість цього газу.
Популісти лякають тим, що восени люди отримають страшні рахунки. Це – відверта неправда. Якщо вартість комунальних послуг сукупно становитиме більше 15% доходу вашої родини, просто оформіть субсидію. По закону ви не повинні платити більше 15%. А для тих, хто раніше вже отримував субсидію, розмір сплати за комунальні послуги не зміниться. Подумайте, навіщо популісти сіють паніку і обманюють людей?
+2 #6 гість 15.06.2016 16:32
В той час як Гройсман підвищує тарифи на газ для населення керівництво газових держпідприємств отримує космічні зарплати. Добре що хоч у когось є європейскі зарплати.
+3 #5 платять тим,хто по них стріляє 12.06.2016 18:52
28 квітня, перед Великоднем, коли всі уже думками на святі, Нацкомісія на чолі з Вовком затвердила нову формулу обрахунку електрики. Туди заклали дивну річ – українське вугілля за спеціальною формулою "Роттердам + транспорт". Роттердам – це велетенський перевальний пункт у Нідерландах. Туди вугілля привозять кораблями зі всього світу. Якби Україна надумала купувати вугілля у Роттердамі, то заплатила б міжнародну ціну. А ще й за транспорт для його доставки. І хоча Україна фактично купує вугілля на Донбасі, у цю формулу, за яку і будемо платити, закладено 1) вартість вугілля в Роттердамі; 2) вартість його доставки з Роттердама. А ще й – вартість перевалки в українському порту. Таким чином ціна українського вугілля стає найдорожчою у світі. Експерти вже порахували, що за цей "плюсик" у новій формулі, тобто лише за доставку вугілля, з українців здеруть космічну суму – 10-15 мільярдів гривень. Саме через ці схеми обрахунку електрика та тепло для українців постійно дорожчають. Виявляється, ось такі хитрі формули пана Вовка та енергетичного міністерства пана Насалика забезпечують не тільки надприбутки групі осіб, причетній до нової ціни на вугілля. Гроші, витягнуті з кишень українців, підуть… на економіку "ДНР" і "ЛНР". Тож і виходить, що неякісне вугілля з донбаських копанок за 600 грн продають Україні за 1500 грн за тонну. А оскільки жодна шахта і жоден вагон без дозволу бойовиків рухатись не може, то й виходить, що всі українці фінансують війну проти України, зі своїх кишень платять тим, хто по них стріляє. Єдине, що могло б виправдати ціну в 1500 грн, – це якби ми вирішили економічно перемогти терористичні "ДНР" та "ЛНР". Повністю відмовитись від усього, що йде до нас з окупованих територій. Буквально – аж до фізичного розриву залізничного сполучення, як це було з електровежами в Криму. Бо інакше перед мільярдними хабарами не встоїть ніхто. Експерти радять уряду Гройсмана – літо дозволяє це зробити. І через три місяці самопроголошені князьки та Москва будуть змушені добре подумати, за що годувати фейкові республіки. Ну, а для України вугілля з Польщі та Африки буде все-одно дешевше відсотків на 10-15, ніж за формулою "Роттердам плюс". До речі, ще рік тому очільник Нацкомісії Вовк твердив, що ніколи не допустить нечесного вугілля по 1500 грн за тонну. Навіть у Facebook про це написав. Які саме аргументи змінили його думку, залишається здогадуватися.
+3 #4 платять тим,хто по них стріляє 12.06.2016 18:52
Нацкомісія з регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг затвердила цього тижня нові розцінки на гарячу воду та опалення. Із 1 липня ціни зростуть майже вдвічі. В середньому по Україні досі було 534 грн за одну гігакалорію, а буде 1043 грн. Тобто цифри в платіжках зростуть удвічі. Детальні розцінки по кожному місту поки не оприлюднили – зроблять це після реєстрації документа в Мін'юсті. Голосували за таке підвищення під крики обуреної вулиці. Усім незгодним назвали причини: і газ подорожчав, і електрика підскочила, і зарплати підвищили. І поки голова Нацкомісії з регулювання Дмитро Вовк твердить, що це – єдиний правильний шлях, необхідний для оздоровлення економіки країни. Якщо спробувати зрозуміти, з чого саме ці ліки для оздоровлення складаються. З'ясувалося, що в нинішньому варіанті – вони не рятують, а вбивають. Практично всі шахти та копанки, з яких до України надходить вугілля (антрацит), розташовані на Донбасі, на непідконтрольній Києву території. Ціна праці шахтарів у так званих "ДНР" і "ЛНР", особливо в копанках, – низька, за безпеку не дбають, податків не платять. Тож реальна вартість добутого там вугілля – близько 600 грн за тонну. Практично все воно потрапляє на українські електростанції, в основному – на 11 підприємств ДТЕК. Ця компанія виробляє майже всю теплоелектроенергію України – 70%. Українці ж платять усе більше й більше: і за електрику, і за воду (бо в ній теж 40% електрики – за доставку).
+3 #3 !!! 12.06.2016 17:19
В отопительный сезон стоимость тепла в двухкомнатной квартире со средней площадью 50-60 кв. м, составит 1500—1800 гривен. На квартиру и на семью в месяц среднее потребление горячей воды составляет от трех до пяти кубов, при стоимости 80 грн за 1 куб. метр. Это означает, что за горячую воду вы должны будете заплатить от 240 до 400 гривен. Таким образом, только на горячую воду и тепло у вас на месяц получится 1740—2200 гривен. Плюс холодная вода и электроэнергия осенью также подорожают. В целом, в отопительный сезон двухкомнатная квартира обойдется гражданам минимум в 3000 гривен.
+3 #2 Elena 12.06.2016 07:43
Спасибо за гражданскую позицию. Казнокрадство - как система власти и ограбление населения и бизнеса непомерными налогами, тарифами, ценами, несовместимыми с нищенским уровнем зарплат и пенсий - вот причины постыдной бедности Украины.
+3 #1 опер 12.06.2016 06:30
Видимо don_chanin сбежал с Донбасса. Приехал сюда на хорошей машине, жалко её убивать на плохих дорогах. Правильно дороги нужно делать, но что же don_chanin молчал, когда при его Янусе дороги делались в основном на Донбассе.
И по счётчикам, кто же отказывается от их установки. Есть постановление о централизованной установке газовых счётчиков, но у монополиста отговорка - нет денег. Но мы то понимаем, что кому это надо? Есть счетчик – невозможно воровать. Если будет счётчик, воровать можно будет, только бодяжа газ. Но тогда народ купит газоанализаторы на вход в дом, и все — вы особо не пободяжите. А пока нет счётчиков, можно рисовать все, что угодно. Нет учета, нет контроля, есть бардак, приписки и воровство. А кому же надо от такого источника дохода избавляться? Зачем же ставить счетчики-то?
Но don_chanin с баблом, и его только волнует правильный учёт, он не хочет привлекать к себе внимание не согласием с завышенными тарифами, поэтому проблема его в другом. А у народа элементарно нет денег, ни на ремонт жилого фонда, ни на установки приборов учёта, потому что такие don_chaninы оббирали его всю жизнь, а теперь имеют мение...

You have no rights to post comments