Понедельник, марта 04, 2024

____16311_650x410Всі три депутатські фракції, до яких входять депутати від Запорізької області – Блок Петра Порошенка, Народний Блок та Опозиційний Блок мають в передвиборних програмах пункти про скасування депутатської недоторканності, як тільки вони прийдуть до влади. Не відставали від них і мажоритарники, В.В. Бандуров, В.О. Богуслаєв та О.С. Пономарьов О.С., що також заявляли про скасування недоторканості у власних програмах.

Як тільки скінчились вибори та почалася п’ятирічка панування, всі незручні обіцянки та проекти були надійно забуті. Так вже водиться в Україні 25 років на протязі всіх 8 скликань, незалежно від партійної домінації та асортименту комплектації. Чи то комуністи, чи регіонали, а чи БПП з НФ…

Що стримує нардепів прийняти давно обіцяні та очікувані в народі закони про ліквідацію недоторканості депутатів, суддів і президента. Та й взагалі, що нарешті заважає привести чинне законодавство до Конституції та затвердити порядок імпічменту президента. Інакше й депутати якось і не депутати ніби зовсім.

Запорізькі депутати відрізняються в першу чергу принциповістю. Ось поставив В’ячеслав Олександрович Богуслаєв собі за принцип ніколи не переступати порогу ВР, так ніколи нізащо ні за кого та ні за що не голосує. Не було його також не у вівторок 11 липня, ні в четвер 13-го. Так що задача на одного спростилася.

Насправді завдання ще простіше. Так 11 липня одразу ще двоє депутатів з БПП В.В. Кривохатько та П.П. Сабашук чи зголосилися з В.О. Богуслаєвим, чи змовилися між собою, але теж прогуляли сесійний день. Мабуть отримали доброго прочухана по фракційній лінії, бо в четвер обидва однофракційні небораки як ті зайчики були на місцях та голосували тільки «За»: харківському Допі кримінальну справу, затримання та арешт. Так що результат й цієї «солодкої парочки» за орієнтир брати не можна.

Що ж стосується чудової сімки, що залишилася на дистанції, то самим принциповим несподівано показав себе Микола Фролов з БПП. Він один прийняв участь у всіх голосуваннях, причому голосував тільки «За»: притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт. Живий взірець партійної дисципліни фракції, звідки вийшов генеральний прокурор Луценко.

На другому місці серед представників БПП депутат Ігор Артюшенко. Тільки один раз рука зісковзнула із зеленої кнопки. Так і не зміг проголосувати за арешт Б. Розенблата. Мабуть подумав, що будь-хто з колег завтра може бути на його місці, бо писок у всіх вже в такому «пушку», що видно не тільки прокурорам САП, а й неозброєним оком.

Останнє місце серед п’ятірки учасників з БПП дісталося депутату С.В. Валентирову. Той настільки перелякався, що 11 липня тільки першого разу віддав голос за притягнення Дейдея, а потім як зарікся – не голосував. Тут вже не страх – пролетарська солідарність з товаришами по корупційному цеху. Ніяк інакше… Наступна наука пішла до бука… Іспити в четвер щодо голосування проти Добкіна всі «зайчики» з БПП витримали на відмінно.

Єдиний запорізький представник у фракції «Народного фронту» Олександр Романовський міг би потягатися на рівних навіть з самим лідером змагань М. Фроловим, якби малодушно не пощадив таку корупційну особистість, як самого Полякова, що разом з Розенблатом попали під розробку операції НАБУ. Чи може Поляков йому кумом доводиться, як знати?

Ударна хокейна трійка з депутатської групи «Воля народу» несподівано продемонструвала високий результат у захисті. Захисті корупціонерів від справедливої кари. Олександр Пономарьов тільки три рази проголосував «За» - притягнення до кримінальної відповідальності Розенблата та Полякова і ще за затримання Розенблата. Його колега Володимир Бандуров й зовсім 11 липня не голосував ні одного разу, а в четвер 13-го й зовсім не прийшов до зали ВР. Такий забобонний, чи що?.. Про особистий добуток їхнього центрфорварда В. Богуслаєва ми говорили ще на початку.

Залишилася тільки окраса Опозиційного блоку - головний сепаратист Запорізької області Євген Балицький. Цей «етнічний росіянин», борець за особливий статус Запорізької області та той, хто ніколи не змінює двом речам – партії регіонів та жінці, і на цей раз як міг підтримав корупціонерів, не дивлячись ані на розмір вкраденого, ні на статтю звинувачення. Він просто прогуляв 11 липня, а 13 голосував «Проти» по всіх пунктах звинувачення Добкіна.

Таким чином, в особистому заліку (один «За» дорівнює одному балу) місця розподілились наступним чином:

  1. Фролов М.О. – 11 балів;

  2. Артюшенко І.А. – 10 балів;

  3. Романовський О.В. – 8 балів;

  4. Валентиров С.В. – 4 бали;

  5. 7. Пономарьов О.С., П.П. Сабашук, В.В. Кривохатько – 3 бали;

Балицький, Бандуров, Богуслаєв, - 0 балів.

У загальнокомандному заліку десятка запорізьких нардепов набирає 42 бали – по 4,2 бали на рило, та губиться десь в середині турнірної таблиці корупційного депутатського менталітету.

Висновок – пора міняти… Причому всіх!

Вадим Вишинський, координатор Запорізької обласної партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі"


Комментарии   

0 #4 голос 24.11.2017 19:11
Большая часть этих нардепов - "пятая колонна". Как шутили в мое время, я ненавижу две вещи - расизм и негров.
Но настоящие российские патриоты категорически против нацизма, фашизма, факельных шествий, зигования и любят своих дедов. Только при этом ненавидят поганых ж.дов, хох..в, грызунов, чернож...пых, чурок, нацменов и в этом нет никакого нацизма! Поляки - негодная нация! Французы - жабоеды! Англичанка гадит! Пиндосы враги! Но мы интернационалисты!
Не знаю, что должно произойти, чтобы наша "пятая колонна" осознала, что Советского Союза нет нигде - и в России тоже. Там не намазано медом и не везде большие пенсии, /хотя этих тварей российские пенсии уже не интересуют, они разлагают этой чушью других/. И не у всех большие пенсии. И триста с лишним лет совместного проживания не дают право лезть в чужую кастрюлю, как триста лет монгольского ига не дают монголам возможности собирать дань с Москвы и Киева до сих пор.
И еще... Предателей не любят нигде. Ими пользуются. Вас, может быть, и позовут работать в оккупационную администрацию, но это все-равно будет администрация оккупантов, не ваша.
И вы будете иметь русский государственным, а вместе с ним и российскую государственность, где вам будет отведено определенное место - фольклорного хо..ла в смешных шароварах, пьяненького и глуповатого младшего брата. И ваши дети снова начнут считать свой язык селянской мовой быдла.
+3 #3 прохожий 18.07.2017 19:37
Браслетик не помешал бы и Балицкому, только на шею.
+3 #2 не всё скоту масленница 18.07.2017 19:12
Соломенский районный суд Киева избрал народному депутату Украины Бориславу Розенблату (внефракционный, исключен из фракции "Блок Петра Порошенко") меру пресечения в виде залога в сумме 7 млн грн и возложил на него обязательство носить электронный браслет, не отлучаться без уведомления органов следствия из Киева и Житомира и сдать все заграничные паспорта.
Соответствующее решение суд принял на заседании во вторник, частично удовлетворив ходатайство Специализированной антикоррупционной прокуратуры.
Указанную сумму залога нардеп обязан внести в течение 5 дней.
Возложенные на депутата обязательства действуют до 12 сентября.
Сам Б.Розенблат заявил, что выполнит решение суда.
+3 #1 воин 18.07.2017 18:32
Этих жопоблокников, особенно на букву Б, нужно отдать в окопы АТОшникам...Если доживут до утра, посмотреть на их поведение дальше. Не поможет, вывезти их туда снова и забыть...

You have no rights to post comments