Суббота, января 23, 2021

17-3Забавно, що багато 30-40-річних реально не розуміють, що їм жодна пенсія не світить в країні, де індекс фертильності 1,2, а всі, хто генерує капітал, ідеї, гострять лижі і змиваються за кордон, – говорить автор.

Замість того, щоб парити мізки людям байками про 12-річну освіту краще б ввели до шкільної програми одну задачу з арифметики. У 2035 році населення України буде, скажімо, складати 30 млн населення. З них 15 млн старі, 10 млн дорослі, 5 млн діти.

Питання: Яка пенсія буде у 15 млн пенсіонерів за умови, що 10 млн дорослих повинні прогодувати ще 5 млн дітей? Яка повинна бути зарплата у середньостатистичного українця в 2035 році, щоб прогодувати 2,5 утриманців і при цьому нормально жити?

Як така держава з таким соціальним навантаженням буде в принципі здатна виконувати базові функції без залучення зовнішньої робочої сили?

Гострота питання збільшується ще більше, якщо ми візьмемо до уваги, що на сьогодні тільки близько 2 млн українців генерують капітал.

Що станеться з державою, якщо кількість цих людей зменшиться в 2 рази до 2035 року. Або в три?

Про це потрібно говорити з ранку до вечора на Шустер, Свободах слова та інших шоу, де тече пісня про кисільні береги й швидке позбавлення від нещасть і створення раю на землі.

Тому що країна, яка займає перше місце за темпами вимирання в світі, повинна порошинки здувати з тих, хто здатний забезпечити нездатну, непродуктивну й вмираючу більшість їжею. Якщо Україна в принципі хоче жити, вона повинна думати про таку меншину, розширювати цей прошарок і зробити все, щоб вона відчувала себе тут сухо і комфортно.

Інакше через 20 років буде український пенсіонер стояти раком, виколупуючи свою пенсію з землі, і мріяти про кисільні річки, які ось-ось потечуть, тому що Грицько Мудрий сказав, что кожен пенсіонер має право на субсидії, пільги і продуктовий пакет на Новий рік і Великдень.

Юрій Романенко, blyskavka.top

Комментарии   

+2 #1 Аналитик 16.09.2017 16:24
Я давно заметил, что если хотят лучше воровать из бюджета, то устраивают фонд. Последний пример - фонд развития исполнительной службы при минюсте. С начала года украли 50 миллионов наличными. И ничего. Никто наказан не будет, потому что так в законе прописано.
Страшно подумать сколько за 20 лет украли из пенсионного фонда. Михаил Саакашвили будучи президентом Грузии взял и разогнал пенсионный фонд. Пенсионные расходы возложил на госбюджет.
Когда-то так было и у нас. Пенсии платили собесы. И хватало без всяких реформ.
Бюджет маленький? Так 60% бизнеса работает в тени. То есть есть потенциал ещё на один такой же бюджет, если поладить с бизнесом. Еще два бюджета тупо разворовывают чиновники с олигархами. Итого бюджет должен быть в четыре раза больше, чем сейчас. Значит отчисления социальных платежей автоматически вырастут раз в пять. Средняя пенсия без идиотических наворотов Гройсмана спокойно может вырасти в три-четыре раза и составлять минимум шесть тысяч грн.

You have no rights to post comments