Среда, апреля 01, 2020

Symonenko1Симоненко не поспішає показати власну розкіш, яка дисонує з виборчими гаслами КПУ

"Заможні" бандити
Страну обокрали,
При наших дедах
За такое сажали!

Із передвиборчої творчості

Компартії України, 2012 рік

Контролююча значну частину фінансово-економічного блоку в уряді Азарова, давно перетворена на закритий клуб мільйонерів Комуністична партія знову не ризикнула говорити про пакети конкретних соціальних реформ.

Уже хто-хто, але комуністи повинні були першими розпочати розгорнуті дискусії про персоніфіковані пенсійні рахунки, медичне страхування і т.д. і т.п. Не сталося. Замість свіжої програми розвитку «червоні» заряджають електорат одним єдиним інформаційним повідомленням про небачену силу (!) панацеї під назвою «Податок на розкіш».

Двадцять років поспіль вони не гребували брати участь у «бандитської приватизації», «розкраданні», але так і не встигли приступити до розкуркулення нечисленних володарів «розкоші». Інакше вони б перестали бути «комуністами», а то і взагалі б перестали бути. Судячи з усього, настільки розпливчасті спогади про майбутнє стануть основним змістом їх боротьби за власну парламентську фракцію аж до 28 жовтня 2012 року, тобто до Дня «Ікс», заздалегідь оголошеного більшістю політсил не то Початком Кінця, не то Кінцем Початку.

А тим часом один, лише один красивий і легко доступний для штабу КПУ жест міг би здорово допомогти всій їх поки що досить невибагливій інформаційно-пропагандітской кампанії. Записуйте! Даємо безкоштовний рецепт! Петро Миколайович, пам'ятаєте як довго Віктор Янукович виконував свою обіцянку запросити до себе додому ласих на сенсації журналістів? Ви тоді могли зіграти на випередження і покликати представників ЗМІ на «піонерське вогнище», на «вогник» (називайте як Вам завгодно) ... але не в Нові Петрівці, а у свою безумовно далеку від «розкоші» резиденцію (на фото) в котеджному селищі «Канадське містечко» на Варшавській трасі.

Symonenko1_copy

Якщо вірити телеканалу «1+1», у Вас там власний парк, поряд знаходяться облагороджені зусиллями Ваших однопартійців Блакитні озера. Вийдіть із підпілля, скільки можна ховатися?! В усіх уже побували, тільки Ви залишилися. Заодно Ви зможете на власному переконливому прикладі показати, що особисто Вам абсолютно нема чого приховувати і Ваш старший син, на якого згідно з Вашим твердженням і оформлена вся ця краса на березі заплави річки Ірпінь, у ПЕРШУ ЧЕРГУ готовий заплатити такий потрібний зараз і такий правильний ПОДАТОК НА РОЗКІШ.

Дмитро ДОБРИЙ dm-dobriy, UAINFO

Комментарии   

0 #2 sardanapal 19.09.2012 14:04
А это не смешно. Ихняя славная колбаса за 2,20 руб. и хлеб за 16 коп. сегодня бы стоили 275 грн. и 20 грн., если взять отношение сегодняшней средней зарплаты 1500 грн. и советской 120 руб. А для тех кто помнит счастливый "совок" - какое это было гавно. Любите Сталина и голосуйте за КПУ! Удачи!
+2 #1 rob 17.09.2012 18:09
Ах Петя, ах баламут, ну чем не наперсточник. А как разводит, - "совесть" нашей эпохи. Но, сколько все же народу возжелавших быть обманутыми. И пока они есть, такой типаж, как Симоненко, будет жировать и ЛГАТЬ.

You have no rights to post comments