Понедельник, декабря 05, 2022

vklire8y30wГолова Запорізької ОДА Костянтин Бриль посів 22 місце в губернаторському рейтингу, гірше показники лише у сумського губернатора.

Черговий "губернаторський рейтинг" склала "Ділова столиця", передає портал Depo.Запоріжжя. Журналісти видання оцінили, який заділ на 2017 рік зробили губернатори. Брилю майже нема чим хизуватися: очільник Запорізької області посів в рейтингу передостаннє місце.

Серед позитивних зрушень аналітики назвали рівень зарплати і динаміку роздрібного товарообігу. Запорізька область 2016-го увійшла в трійку регіонів з найвищою середньомісячною зарплатою: 5080 грн. Та в п'ятірку кращих по динаміці роздрібного товарообігу: зростання на 5,5% в порівнянних цінах. "Ці благополучні цифри забезпечені потужним виробничим потенціалом області, який, проте, використовується все гірше і гірше", - зазначає видання.

Запорізька область увійшла до п'ятірки регіонів з найнижчими темпами зростання обсягу реалізованих послуг, у четвірку гірших по динаміці промисловості (падіння на 3,1%), в трійку найгірших по динаміці експорту (спад більш ніж на 20%) та будівництва (падіння на 1,2%), зайняла передостаннє місце з прийому в експлуатацію житла (всього лише 62 кв. м на тисячу жителів) і по динаміці сільського господарства (падіння на 1,6%). При цьому область весь рік мала найбільшу частку найманих працівників, переведених на неповний робочий тиждень з економічних причин, таких за підсумками року налічувалося 12,5% від середньооблікової чисельності (тобто кожен восьмий працівник), або 46,7 тис.

До того ж в четвертому кварталі більш ніж удвічі зросла заборгованість із зарплати - з 31,8 до 68,2 млн грн, і за розміром боргу на одного працівника (186 грн) область увійшла в шістку найбільш неблагополучних.

Глава ОДА Костянтин Бриль (-78,5 бали) так і не виявив здібності змінювати ситуацію в економіці на краще. Тому і поглиблюються проблеми на ринку праці.

"Бриль не може впоратися з кризою",- констатує видання.

Джерело: zp.depo.ua

Комментарии   

+2 #3 отож 20.03.2017 20:42
Крадіжки з українського бюджету – ось найприбутковіший вид бізнесу. Рентабельність зашкалює. Бриль не виняток.
+2 #2 чекист 20.03.2017 13:14
Нам такой губернатор не нужен которий прикривается генералом сбу ине показивает свою декларацию больше похоже что он агент сбу надо узнать ево кличку может ево кличка Брилиант все может бить
+4 #1 опер 20.03.2017 13:02
Понты колотить проще, чем областью управлять. Да и быть настоящим государственным управленцем это не бюджет пилить и землю тырить, здесь морально-этические принципы нужны.

You have no rights to post comments