Пятница, июля 03, 2020

vtmfzdКолишнього стажера на посаду заступника голови Запорізької облдержадміністрації підозрюють в організації і покривання схеми з розкрадання коштів при будівництві оборонних споруд в зоні АТО. Про це повідомляють Наші гроші.Запоріжжя із посиланням на ухвалу Печерського районного суду від 6 грудня.

Підряд вартістю 55 млн грн на будівництво оборонних споруд в зоні АТО у квітні 2015 року отримало ТОВ “Південспецбуд”. Тендер Запорізькою ОДА було проведено за безконкурсною переговорною процедурою.

Вже у липні 2015-го року Рада національної безпеки й оборони заявила про неналежне будівництво оборонних рубежів на ділянці, закріпленій за Запорізькою ОДА, і пообіцяла притягти винних до відповідальності. Кримінальне провадження за цією справою було відкрито у серпні 2016 року.

Як встановило досудове слідство, вказані дії організовувалися невказаним у справі стажером на посаду заступника голови Запорізької облдержадміністрації.

Декілька свідків вказало, що саме стажером неодноразово вчинявся тиск на керівництво Управління капітального будівництва облдержадміністрації з метою прискорення оплати заявлених ТОВ “Південспецбуд” робіт, а також на керівництво цієї фірми стосовно обрання певних, вказаних стажером, постачальників будівельних матеріалів та залізобетонних конструкцій, вартість яких була вища за передбачену кошторисом будівельних робіт.

Ці ж покази підтвердила начальник відділу – головний бухгалтер відділу фінансового забезпечення апарату Запорізької ОДА.

У березні 2015 року стажування на посаду заступника голови ОДА розпочав Олексій Литвин. І він же припинив стажування у липні 2015 року без затвердження на посаду заступника голови ОДА.

Олексій Литвин займав посаду заступника голови у 2011 році при керівництві Запорізькою облдержадміністрацією Борисом Петровим. Тоді ж очолив Запорізьку районну організацію Партії регіонів. Є головою наглядової ради ПрАТ “Запорiзький iнструментальний завод iм. Войкова” і віце-президентом обласного союзу промисловців та підприємців (роботодавців) “Потенціал”.

Джерело: hromadske-zp.tv

Комментарии   

+1 #7 опер 09.01.2017 19:06
Сколько падальщиков и воронья сосредоточилось у властной кормушки. В каком месте не копни - дерьмо дерьмом.
+1 #6 Артур 09.01.2017 18:15
Те, кто этим вопросом занимался, когда было что красть, знают, что там вообще другой стажёр схемы строил - Костя брыль. Серёга Моисеев, как собственник пивденьспецбуда, подтвердит как брыль с него брил
0 #5 Саша 09.01.2017 17:45
Это не тот стажер))) оборону тогда курировал Александр И щенко. Ныне глава пологовской РГА
+4 #4 Потап 09.01.2017 16:14
А что тут гадать? Деньги украли. Бронежелетов нет и не будет... Но то в прошлом...
Сейчас нужны новые каналы. Вот они их и используют
+3 #3 Энтузазист 09.01.2017 16:10
Этот Литвин, вообще-то очень занимательная персона.
Помню в 1995 году довелось читал отчет ЦРУ (да,да - того самого ЦРУ) о политической ситуации на юге и востоке Украины. Там на полном серьёзе называлась фамилия Литвина с Инструментального завода, как будущей высокой (вполоть до президента) политической фигуры.
Прошло 20 лет. Президента из него не вышло, но вот такое ему вполне по рылу.
Только ты, мужик так легко не уходи пируэтом налево... Чай не карась.
Ответь-ка, добрый человек, где дели деньги на поганые и негодные по весу бронежилеты, за которые получили "броники"?
Не "запорожсталевских" бронежилетов, ни денег. А это 10 миллионов!
+3 #2 воин 09.01.2017 15:02
Парни, которые сейчас держат в руках оружие на востоке, надо определяться! Какую Украину мы защищаем? Украина для этих подонков наживающихся за счёт вашей крови? Может настоящая война вовсе не на востоке? Может сначала тыл надо зачистить от "рыгов-сепаров", иначе мы никогда не победим там!
+3 #1 прохожий 09.01.2017 13:51
Часто умничает в facebook. Ну прям звезда соц. сетей, а оно то она как. Матёрый...мать..туды сюды.

You have no rights to post comments