Понедельник, мая 25, 2020

75_c_cЄвген Кравцов розповів про те, як має оплачуватись його робота на важливій посаді. Новий керівник «Укрзалізниці» зауважив, що робота за 12 тисяч гривень в місяць нагадує «волонтерство», тому він сподівається отримувати більші суми.

Новину передає «Преса України».

У новому інтерв’ю Євген Кравцов відповів на запитання щодо своєї зарплати на посаді керівника «Укрзалізниці». За його словами, він щиро дивується, що попереднє керівництво трудилось за 12 тис. грн у місяць, в той час як ринкова зарплата інша.

«Керівник «Укрзалізниці» два роки тому отримував 12 тис грн.  Я не вірю, що на таку зарплату він може чесно працювати. Я прийшов з бізнесу, де отримував ринкову зарплату. Не можу знайти аргумент, чому керівництво компанії такого розміру, як «Укрзалізниця», тривалий період «волонтерив» за 12 тис. грн», - зауважив він.

Кравцов також прокоментував інформацію про те, що його оклад буде рівний 1,5-3 млн грн. Так, «на превеликий жаль», це неправда.

«Повинна бути приблизно така ж сума, яка була у мого попередника. Я її задекларую, ви зможете побачити», - підсумував він.

Як повідомлялось раніше, поляк Войцх Балчун, який був керівником «Укрзалізниці» до початку серпня поточного року, отримував щомісячну зарплату 436  тис. грн. Тим часом стало відомо, що Кравцов отримуватиме щонайменше 714 тисяч гривень в місяць.

Джерело: uapress.info

Комментарии   

+2 #1 прохожий 20.11.2017 13:56
Зажравшиеся, ленивые и воровитые. Иначе понимали бы, что не имеют право получать такие зарплаты, когда отрасль практически развалена, и их действия не ведут к существенным улучшениям. Когда 90% твоих сотрудников влачат нищенское сосуществование, а собираемая мзда является в разы завышена, ибо не соответствует заявленным услугам. Гниль с головы!

You have no rights to post comments