Понедельник, мая 27, 2024

marshal_gricakЩе третього липня цього року правозахисник з м. Василівки Дмитро Заставенко звернувся до Служби безпеки України із заявою про злочин, скоєний посадовими особами Державного підприємства «Інституту підготовки кадрів промисловості», що виявляється в умисному доведенні до банкрутства шляхом багатократних розкрадань державних грошових та матеріальних ресурсів.

Хай Вас не дивує, що правозахисна діяльність наших активістів не обмежується виключно Запорізькою областю. Тут ми як казахські акини, де б не були, співаємо про те що очі бачать та вуха чують.

Думав неборака, що Головне управління СБУ, то ж УПРАВЛІННЯ! – взірець для всього особового складу, як і належить бути центральному офісу. На практиці - аж ніяк!

Тож почекав-почекав відповідної згідно до ст.214 КПК реакції у вигляді реєстрації в реєстрі та початку розслідування, побачив майже космічну пустоту, та й звернувся за належністю до Шеченківського райсуду м. Києва.

Суд, як і належить, зобов’язав СБУ ухвалою від 22 серпня 2017 року, виявити належну повагу до Кримінального процесуального Кодексу, та все ж розпочати кримінальне розслідування.

Не на того нарвалися! Головний начальник СБУ пан Василь Грицак з «небесної височини», куди його занесла парасоля особистого піклування президента, чхати хотів, і до речі успішно чхає та ще й харкає на голови всіх суддів разом узятих. Бо ж сказав ясночолий президент – у нас всі суди антикорупційні, то ж можна на них сміливо «забити». З центрального управління анічичирк – включено повний «мороз»!

Тож 17 жовтня гаряче серце не витримало. хтось з батальйону заступників В. Грицака за прізвищем Б. Тиводар запустив якусь дурню… Дивітся самі

________02_10_17_

Вони, як бачите, у своєму бардаку десь загубили заяву Заставенка, тому щось відправили до поліції м. Києва – чи то втрачену заяву, чи то судову ухвалу. Саму ж ухвалу лишили без виконання. Нечуваний «бєспрєдел», але вже такий, що стає звичним. Гей, пане генерале Живодере, чи як там воно вас? – пардон, пане Б. Тиводаре – золоті погони на плечі не давлять? Бо з такою відповіддю не керувати, а лікуватись треба. Бажано електрикою…

Терпець знов урвався і правозахисник Заставенко 17 жовтня звертається з письмовою заявою до генерального прокурора Ю. Луценка. То що ж це робиться, шановний та не дуже освічений, як того й треба було президенту, пане генпрокуроре? Ви в Раю пекло розвели? Результат завідомо відомий – тиша. Ані пари з вуст заслуженого політичного зека часів правління режиму януковича. Ну, якщо хворобу дійшла так глибоко, то спосіб лише один – хірургічне втручання… Різати й різати!.. А що ще робити?

В результаті порушення чинного законодавства, вже три повних місяці триває брутальне порушення кримінального законодавства України, саме тими органами, що мають саме його оберігати.

Парадокс і повний «веселий песець», чи не так це називається? Вже давно ніхто не бігає за тією полярною лисичкою на лижах. Песців вже років з 50 розводять на фермах. Ви там бували? І не підійдете, бо їх у клітках харчують виключно дефіцитним риб’ячим паштетом. Сморід вбиває все живе в радіусі кілометру. Скажете - та тож за «Заполярним колом» російської цивілізації, й будете праві… Питання тільки в тому, що невже той їхній сморід таки дійшов і до нас? Якщо так, то не станемо зачинятися – хай воно воняє на весь плацкарт з Евросоюзом і США включно!

А ще зверніть увагу на фото до статті. То є маршальські погони часів СРСР. А ще були головні маршали та круті маршали Радянського Союзу. В Україні маршалів, як тих ховрашків нема й ніколи не було. Й ми так думали… А вони є… Судячи з погонів. Мабуть не вивітрився дух «пана-атомана Гриця Таврийського». Тільки ім’я змінилося з Грицька на Васька. А воно ж таки є, як той найсмачніший в світі риб’ячий паштет!

На закінчення, тільки не думайте, що ця стаття - фейлетон. Зовсім ні… Все на повному серйозі. А те, що ви прийняли за прояв сатири та місцями гумору – просто притаманне українцям почуття, що помре тільки разом з останнім аборигеном. Щось з розряду зразка 1933 року – вмирає українець від голодної водянки й регоче – «Дивно, вже місяць нічого не їв, а барило відростив!»

Спецкор,"Правозахисник Запоріжжя"

Комментарии   

+1 #4 Elena 27.10.2017 18:23
Цитирую Анатолий Шевченко:
В Украине нет надлежащих правоохранительнных органов полиции, службы безопасности, прокуратуры - а есть коррумпировано-мафиозные структуры в которых добиться привлечения к ответствннности многих коррупционеров невозможно. Эти органы вместо борьбы с преступностью часто защищают крупных воров от тюрьмы, "крышуют" крупные хищения. Обкраденный народ Украины должен быстрей прозревать, объединяться и гнать от власти, а также от руководства этими органами всех обнаглевших, "разжиревших от розкоши" коррупционеров.

Вы же недавно оды пели Золотоноше... Что же касается СБУ, то Грицака, похоже, за взрыв на Мицкевича наконец «сольют». Точнее, уйдет на «больничку». Давно пора. Начиная с убийства «Лесника» — куча диких проколов, за которые ему ничего не было.
+9 #3 Анатолий Шевченко 23.10.2017 18:24
В Украине нет надлежащих правоохранительнных органов полиции, службы безопасности, прокуратуры - а есть коррумпировано-мафиозные структуры в которых добиться привлечения к ответствннности многих коррупционеров невозможно. Эти органы вместо борьбы с преступностью часто защищают крупных воров от тюрьмы, "крышуют" крупные хищения. Обкраденный народ Украины должен быстрей прозревать, объединяться и гнать от власти, а также от руководства этими органами всех обнаглевших, "разжиревших от розкоши" коррупционеров.
+11 #2 Чекист 23.10.2017 05:41
Правильно Все сделано и написано. По-чекистки в худших традициях. Надо бить своих, чтоб чужие боялись.
+13 #1 Марина 22.10.2017 20:30
Треба трохи зачекати до зміни влади. Цій владі довіри нема. Все просто, скоро зкинемо її. Тільки де ж їх всіх розмістити?..

You have no rights to post comments