Среда, мая 27, 2020

56cПро це стало відомо нашим колегам Запорізькому клубу новин із постанови Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 08 червня 2017 року.

Суд розглядав апеляційну скаргу Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області на постанову Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя.

Під час розгляду справи суд апеляційної інстанції дійшов висновку, що посадова особа  Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області  прийняла рішення в частині заборони громадянину Королівства Марокко  в'їзду на територію України терміном на три роки необґрунтовано, тобто без урахування усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії), нерозсудливо, без дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія).

Постанова апеляційного суду набрала законної сили. Чи буде покарана посадова особа Державної міграційної служби України в Запорізькій області, яка приймає такі необґрунтовані та нерозсудливі рішення, та її керівники, які візують їх, наразі невідомо.  Запорізький клуб новин буде відстежувати ситуацію щодо винесення незаконних рішень щодо іноземців Управлінням Державної міграційної служби України в Запорізькій області.

Читай постанову суду: http://reyestr.court.gov.ua/Review/67281695

Джерело: newsclub.zp.ua

Комментарии   

+2 #3 гога 25.06.2017 15:38
Ну,а что вы хотели получить от самой коррумпированной структуры ?От Львова до Запорожья в мигриционке сидят хапуги и рвачи.Куда смотрят оперативные службы ? Вот в чем вопрос.
+2 #2 Тиконскому 24.06.2017 19:15
А остальные 37 через кабинет прошли :lol:
+2 #1 Тиконский 24.06.2017 14:28
Я уже 20 лет на миграции сижу и не ухожу, все верчу как сам хочу, вот такой я чучучу. Миграционка толька радасно рапортует о своих успехах, а там смотри - 40 хачей задержали, на родину отправили и только 3 получили запрет на обратный въезд, почему так 3 из 40, вот бы общественности посмотреть

You have no rights to post comments