Воскресенье, августа 09, 2020

11-unnamed_cНа цьому тижні в Запоріжжі зареєстровано обласну громадську організацію «Рух нових сил Запоріжжя», а також створено сторінку в фейсбук з аналогічної назвою. Головою нової громадської організації став відомий в Запорізькій області правозахисник та громадський діяч Вадим Борисович Вишинський.

Першою громадською акцією організації «Рух нових сил Запоріжжя» стала участь у святкуванні 21-ї річниці Конституції України.

Також до Дня Конституції України вийшов перший випуск Всеукраїнської газети РУХУ НОВИХ СИЛ. З газети можна дізнатися про те, як Петро Порошенко намагався вкрасти ім’я Михайла Саакашвілі, скільки вдасться залучити до бюджету після знищення корупційних схем та яким чином Одеська митниця почала працювати чесно і прозоро.

1-unnamed_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c

2-unnamed_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c

Крім того сьогодні на День Конституції України активістами ГО «РНС Запоріжжя» в місті Запоріжжя встановлено дві агітаційні палатки, де кожен може безоплатно отримати примірник першого випуску газети РУХУ НОВИХ СИЛ, узнати про діяльність нової партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі»  та громадського руху «Рух нових сил Запоріжжя».

Спецкор,  "Рух нових сил Запоріжжя"

Комментарии   

+7 #2 Егор 28.06.2017 14:52
Молодцы!
Наконец то в нашем городе появилась правильная партия, которой сегодня можно верить. Хотелось бы пожелать ребятам удачи в их нелегкой борьбе, ибо грязи на вас выльют немало! Удачи вам всем!
+8 #1 Запорожец 28.06.2017 08:52
Молодцы!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

You have no rights to post comments