Пятница, июля 10, 2020

1-13232226_akВладислав Куценко виходець Запоріжжя, за якого вже котрий раз його землякам стає соромно, разом з соратниками вчинили злочини з перевищенням службових повноважень.

Адвокат колишнього заступника генерального прокурора України Віталія Касько Юліан Хорунжий подав заяву в Національне антикорупційне бюро про вчинення злочину, а саме - перевищення службових повноважень. Про це він повідомив в Facebook, додаючи відповідну заяву.

Зокрема у заяві йдеться, що працівники Генеральної прокуратури (ГПУ) Роман Говда, Владислав Куценко, Сергій Павловський, Дмитро Сус вчинили ряд злочинів з перевищенням службових повноважень. "Прошу зареєструвати кримінальне провадження стосовно заступника генерального прокуратора України Романа Говди за ознаками вчинення ним злочину, передбаченого частиною другою статті 364 КК і негайно почати досудове слідство; зареєструвати кримінальне провадження щодо працівників ГПУ Владислав Куценко, Сергія Павловського, Дмитра Суса та інших представників ГПУ, які перебували з ними за ознаками злочинів, передбачених частиною першою та третьою статті 365 КК та частиною другою статті 182 КК", - йдеться в заяві.

2-13231319_ak_large

3-13231408_ak_large

4-13231500_ak

5-13231540_ak_large

6-13231640_ak_c

Джерело: patrioty.org.ua

 

Касько розповів про свої квартири

223289Екс-заступник генерального прокурора Віталій Касько розповів про квартири, через які його переслідують правоохоронні органи.

На своїй сторінці у Facebook він пояснив, що робить це, аби «уникнути спекуляцій» навколо цієї теми.

«Я працював в органах прокуратури з 1998 року, куди був направлений по розподілу після закінчення університету. У 2002 році мене запросили на роботу до ГПУ. У зв’язку з переїздом зі Львова до Києва мені та моїй мамі міськвлада – наголошую, що не ГПУ – виділила однокімнатну квартиру, житлова площа якої становила близько 19 кв. м. В подальшому моя мама приватизувала це житло», – розповів Касько.

За його словами, у 2005 році він звільнився з ГПУ, на той час не маючи перспектив для професійного росту там, а у 2007 році повернувся на запрошення ГПУ – на посаду начальника управління.

«У 2008 році ГПУ ініціювала виділення мені трикімнатної квартири, яка й спричинила всю цю зайву увагу до мене. Це було перше і єдине службове житло, яке я отримував. Для отримання цього житла я надавав ГПУ ту інформацію і у тій формі, як це вимагалося профільним управлінням. В тому числі довідку ЖЕКу про склад сім’ї, інформацією з якої спекулює ГПУ», – зазначив Касько.

«Після призначення Пшонки Генеральним прокурором я одразу звільнився з органів прокуратури, а отриману трикімнатну квартиру я приватизував», – додав він.

«Мені б дуже хотілося поділитися усіма документами, які підтверджують правдивість моїх слів, але я не можу слідувати хибним шляхом ГПУ і розкривати матеріали досудового розслідування», – наголосив він.

Як відомо, НАБУ 26 січня 2016 року розпочало розслідування щодо квартир Каська за п’ятьма статтями. Спеціалізована антикорупційна прокуратура 8 квітня передала цю справу Національній поліції. Але попри норми КПК, ГПУ розпочала власне розслідування справи 12 лютого.

Вночі 10 квітня на вулиці прокурори вручили Каську підозру у вчиненні злочину. Вона стосується справи щодо шахрайства з нерухомістю. Згідно з підозрою, у 2003 році Касько отримав службову однокімнатну квартиру в Печерському районі столиці, яку пізніше, за даними прокуратури, приватизувала його матір, що вже проживала у трикімнатній квартирі в Києві. Прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко 11 квітня розповів: «У 2003 році, коли Касько працював в органах прокуратури, він скористався правом отримати державне житло. Він отримав 1-кімнатну квартиру площею 48 м кв. у місті Києві. Така практика є. Далі прописує в цю квартиру свою маму. Після цієї операції сам виписується. Мама при цьому є власницею квартири у Львові. Тобто квартировинаймач залишається один – мама пана Каська. Після цього, як квартировинаймач залишився один, вона подає документи і вказану квартиру приватизовує, тобто безоплатно отримує у власність від держави. У такий спосіб мама стає власником двох квартир. Квартиру у Львові вона продає і купує нову у Києві площею 70 м кв.».

У 2010 році, за даними правоохоронців, Касько знову звернувся до Генпрокурора щодо надання йому службової квартири. Він нібито повідомив, що проживає з дідусем, матір’ю та сестрою. Родині Каська виділили трикімнатну квартиру в тому ж Печерському районі — на бульварі Дружби народів, 14-16, площею 155 кв. м.

У грудні 2010 року Касько звільнився з ГПУ і працював як адвокат. За два місяці до звільнення з ГПУ трикімнатну квартиру, виділену родині Каська, виключили з переліку службових.

У березні 2016 року генпрокурор Віктор Шокін через суд домігся арешту квартири свого екс-заступника Каська на бульварі Дружби народів, 14-16.

Джерело: zaxid.net


Комментарии   

+1 #5 про двух дебилов 15.04.2016 22:06
Народный депутат Украины Мустафа Найем прокоментировал вчерашнее скандальное увольнение прокурора Одесской области Николая Стоянова:

"Получив письмо от президента Петра Порошенко и.о. Генерального прокурора Юрий Севрук немедленно закончил все проверки и уволил прокурора Одесской области Николая Стоянова в связи с несоответствием закону "Об очищении власти" (люстрации).
Я извиняюсь, но это идиотизм высшей степени.
Суд восстановил Николая Стоянова 29 марта. Спустя пять дней - 4 апреля прокурор Владислав Куценко заявил, что не видит оснований для увольнения Николая Стоянова. Проходит еще двенадцать дней и Генпрокуратура вдруг выясняет (!), что оказывается Стоянов занимает свою должность незаконно.
Просто для понимания, господин Стоянов не мог оставаться на должности в связи с тем, что более года занимал руководящие должности в органах прокуратуры в период президентства Вектора Януковича. Иными словами, Генпрокуратуре понадобилось 17 (!) дней, чтобы посчитать количество дней между двумя датами.
Оно из двух: или господам Севруку и Куценко нужно срочно скинуться на мощный калькулятор; либо мы все стали свидетелями ничем не прикрытого ручного управление Генеральной прокуратурой о стороны президента страны."
+3 #4 гость 15.04.2016 09:37
Прокуратура Украины, в том понимании которой она должна быть, практически уничтожена. Если её возрождать, то там должны быть новые моральные люди, а не такие молодые безнравственные, с хорошо развитыми хапательными принаками куценки.
+3 #3 Орест 14.04.2016 19:01
Гидота прокурорська торжествує. Звільнено заступника голови СБУ Трепака та прокурора Опанасенка, які почали справу "діамантових".
Йде повзучий реванш системи. І ці виродки, згадані в статті, є інструментом реваншизму.
+5 #2 Elena 14.04.2016 09:40
Змеюшник какой-то подобрался. Или он всегда там был. Лучших изгоняют, дерьмо приживается.
+6 #1 запорожец 14.04.2016 06:24
Оно то конечно, пусть разбираются, закон должен быть одинаков для всех. Но, сука, когда эта, бл"дь, практика сталинского режима прекратиться... Почему, сука, вваливаться ночью к человеку, будто он убивец. А Куценко со своими хвостами запорожскими разобрался бы. Самого впору на нары.

You have no rights to post comments