Пятница, декабря 13, 2019

gerashhenkoЗнаєте, які зараз найбільш достовірні події до кінця 2017 року? Це кінцеве добиття населення країни шляхом прийняття реформаторських законів про медичну та освітню реформи.

Після вчорашнього перетворення Верховної Ради Конституційного суду з якось ще незалежного органу на запальничку в кишені президента – хочу клацну, і гори воно вогнем. Клац, і платна медицина відповідає чинній конституції. Клац, і платна середня освіта також конституційна. Причому все це неподобство насправді «цілком відповідає» потребам і бажанням самих широких верств населення. Не вірите? Подивіться телевізор!..

Натомість знаєте, що зараз найбільш неймовірне на всі роки правління нинішнього президента та купленої ним Верховної Ради? Те, що їхні псевдо-реформи хоч трохи покращать життя пересічної людини похилого віку, працівника в матеріальній сфері виробництва або сфері послуг, науковців, студентів та учнів? До бабки не ходіть і телевізор не дивіться – жодному!

Знаєте чому?

Не для того претендент №1 на президента Петро Порошенко витратив таку гору грошей, щоб вам добре жилося. Не для того кандидати в народні депутати сплачували по 3 мільйони доларів за місце в партійному списку, або самостійно на мільйони гривень закупали гречку, цукор та олію на ваш підкуп на виборах в мажоритарних округах. Бувало що й платили по 500 гривень на кожне ваше рило, аби добути омріяний мандат. Невже ви такі наївні, що й досі вірите, що добровільно заклали душу демону політичної номенклатури заради власного скорого покращення? Просто вам тоді так не вистачало тієї гречки або грошей.

Так знайте… Тому, хто хоч раз заклав душу золотому дияволу вдруге закладати нічого не треба. Треба тільки чекати наступної щасливої можливості. Кажуть на наступних виборах стануть платити по тисячі! Налітай гопота бездумна та безсоромна!

Кажуть в пеклі бракує жиру

У мене дві новини… Перша – добра: до пекла живими не попадають. Друга погана: всі незабаром помремо. Навіть Ірена Кульчицька, яка вже давно ковтає молодильні пігулки і щось комусь хоче довести. Наприклад, що тривалість життя прямо пропорційна кількості накрадених грошей. Ну-ну… Знаменитий Рокфеллер (не плутати з собачою породою) змінив сім сердець та все одно протяг тільки 102 роки. Так що може побачимо сидячи на березі під смоківницею, як рікою вічності линуть трупи президентів, міністрів та депутатів, а може й ні. Якщо ні, то моя порада, намагайтеся проплинути мимо президента шляхетно й достойно з зімкнутими ногами та руками на грудях, а на останок пусти фонтан, як той кумедний Левіофан.

Так ось… Не дивлячись на знання такого сумного результату. Мабуть всім кому за сорок років, хоч раз а доводилось доглядати до самого кінця когось з дорогих серцю людей. Чи хтось лишився задоволеним медичною допомогою?

В Грузії вже років з десять хворі люди лікуються в окремих палатах. У нас стандарт – післяопераційна палата на шість осіб, просякнута химерними міазмами людських випорожнень з антисептиками. Щой й казати - найкраща атмосфера для швидкого одужання. Класична ситуація – «рятуйся хто може»…

Тому виникає законне питання, а що нова медична реформа хоч одним рядком обіцяє щось на рахунок покращення медичного сервісу? Ні! Напроти, скорочення койко-місць. Може краще медикаментозне забезпечення? А ви самі почитайте… Доречі, з власного досвіду раджу менше дивитись телевізор, а більше читати – не набагато, але стане краще…

Чи може виросте рівень професійної майстерності медиків. Хоча б щоб для підтвердження діагнозу не чекали результатів анатомічного розтину. Якщо вважаєте, що реформа обіцяє достойний професіональний рівень ескулапів, то хай вас дивиться сам міністр здоровохорони.

Зараз багато хто з нас, надивившись новинних телерепортажів, підтримує медичну реформу імені «доктора смерть», так зараз в народі іменують в.о. міністра Улляну Супрун з американського міста Детройту. Вона відробляє гроші Міжнародного Валютного Фонду і тим щаслива. А ви?..

Диявол завжди тільки бреше

Зате аматори новинних телепереглядів майже нічого не знають про вчорашні масові протести в Києві біля будівель Верховної Ради та міністерства охорони здоров’я. Про мітинг біля верховної ради та участь в ньому Запорізької делегації ми докладно писали вчора в статті «Народний гнів зростає... та участь запорізької делегації РНС в протестах біля Верховної Ради в Києві».

Що стосується профспілкової акції протесту біля МОЗ, то слід зауважити про участь в ній Запорізької делегації від незалежної медичної профспілки Запорізької області було достатньо представницькою.

Дворовий собачка, що вже так набрид навіть більшості телеаудиторії суперечливими самому собі заявами депутат Антон Геращенко, так захопився охороною особистих інтересів міністра «три в одному» А. Авакова (закон, беззаконня та політика), що втратив будь-яку реальну основу.

Це непорозуміння дійшло до того ступеню пропагандистського маразму (мабуть брав уроки в Россії під час служби агентом ФСБ), що звинувачує всі мітинги та протестні ходи проти нинішньої влади в проплаті. Воно й зрозуміло, таким меркантильним особам нізащо й в голову не прийде, що людині так може остогиднути таке існування та ще й перспективи подальшого погибельного розвитку, що вона на останні особисті збереження купить квитка до Києва й назад, або додати свій голос до загального протесту.

Прислужливі падлюки та моральні уроди може й мають прощу, бо всі дурні по собі судять, але подібні заяви принижують та невілюють гідність патріотичного вчинку.

Люди, зрозумійте нарешті, ті люди витратили сили, час та гроші не для себе, а для спасіння вашого здоров’я та подовження життя, аби не віддати право розпорядження ними баригами від влади та бандитами в білих халатах!

Для особливо довірливих до брехні і невіруючих в прозорість буття, у мене порада. А ви не «сумлівайтеся однако» наступного разу сідайте в потяг або в рейсовий автобус та їдьте з ними в захоплююче «путешествие с удовольствием и не без морали». Постійте з ними «глаза в глаза», просто загляньте в налиті кров’ю очі спецназу. Тоді багато що зрозумієте. Може не все… Але хто друг, а хто ворон точно второпаєте.

Давайте начистоту… Ви цього не зробите, бо у вас банально немає зайвих двох тисяч гривень. Тому просто не слухайте бовкунів та гавкунів, що змінюють позицію раз на тиждень. То за президента, то проти. «Самопомічь» и «Батьківщина» вчора зненацька стали вимагати приймання реформ тут і зараз, хоч через всю ніч. Оце природжені зрадники. Замість політики там тільки брехня і торги.

Висновок

Не будьте дурними!.. Дурістю ви прирікаєте не тільки себе, а й власних дітей на безкінечні злидні та дострокову смерть.

Пошукайте в інтернеті та назовіть ім’я щасливої повії. Таких нема й не буде, бо сам цей Світ створений інакше.

Вимінюючи душу за відмітку в бюлетені за гроші, продукти, прохання начальства або рішення колективу чи за інших обставин, ви стаєте в певному сенсі повією. В свою чергу повії в ненависті до чистих людей, стають питомою середою для відьом, колдунів та інших людиноненависників, на кшталт тих, що надумали вивільнити Україну від українців.

Ми не візьмемо з собою повію собачого походження Антошку. Інші пішли з нами. Нічого, що дві спробі виявилися невдалими… Нарешті звільнимо країну від бариг, бандитів та злодіїв у владі!

Вадим Вишинський, координатор Запорізької обласної політичної партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі"


P.S.

2923988

Іноді "собачка авакова" перетворюється в звичайну "качку", яка крім кря-кря нічого путнього не говорить. Тому не потрібно вірити в ці побрехеньки.

Комментарии   

+2 #7 ни чем не лучше прошлой... 17.07.2017 13:26
Нынешняя антинародная власть поставила за 3 года все с ног на голову. Мрази!
+2 #6 про Супрун 17.07.2017 13:10
Ну так ее и называют "министр смерти". Период ее правления министерством, назовут эпидемией, а ее назовут пособницей чумы. Уляна геноцидовна сопрун. Самое главное, что вся ее "реформа" идет в полной противоположности тому что написано в статье 49 Конституции Украины. И что самое главное , что "гарант" в упор не видит этих нарушений. Правда сам "гарант" должен быть признан больным алкашом. Но так как медицина развалена, то и больного некому назвать больным. И что самое главное, что все ее "реформы" подпадают под действия Ст. 184 УКУ Нарушение права на бесплатную медицинскую помощь, но безграмотный плокулол , такой же бестолковый и такой же алкаш, не привлекает ее к ответственности , по причине такого же заболевания как у "гаранта". У власти одни алкаши, мошенники и проходимцы, покрывающие друг друга.
+2 #5 Гей, бики! 14.07.2017 21:09
Гей, бики!
Степан Руданський
Та гей, бики! Чого ж ви стали?
Чи поле страшно заросло?
Чи лемеша іржа поїла?
Чи затупилось чересло?
Вперед, бики! бадилля зсохло,
Самі валяться будяки,
А чересло, леміш новії…
Чого ж ви стали? Гей, бики!
Та гей, бики! Ломіть бадилля,
Ломіть його, валіть на прах;
Нехай не буде того зілля
На наших батьківських полях!
А чересло моє ізліва,
Леміш із правої руки
Зітнуть і корінь того зілля, –
Чого ж ви стали? Гей, бики!
Та гей, бики! Зоремо поле,
Посієм яреє зерно,
А спаде дощик, незабаром
В землі пробудиться воно.
Пробудиться і на світ гляне,
І, як дівочії вінки,
Зазеленіють наші ниви, –
Чого ж ви стали? Гей, бики!
Та гей, бики! Зерно поспіє,
Обіллє золотом поля,
І потече ізнову медом
І молоком свята земля.
І все мине, що гірко було,
Настануть дивнії роки;
Чого ж ви стали, мої діти?
Пора настала! Гей, бики!
13 окт[ября 1859].
+6 #4 Музика 14.07.2017 19:54
Ты прав, братуха Пилип, и я тебя немного припоминаю.
Да, ты прав в главном, музыка воспитывает. Саша Барыкин, никогда бы не стал вякать за "Крым наш", как ни слова не проронил во имя гада Путина настояший идол российской эстрады второй половины 20-го века Ю. Антонова.
Не тряхнуть ли стариной? Так просто созвать всех, кто ещё видит партитуру и может нажимать струны, да устроить великий запорожский рок, вспоминая обо всех безвременно ушедших, в том числе по вине ментуры.
+5 #3 Пилип 14.07.2017 19:37
Удивительно, как наш мир запросто свыкается с неизбежным. Насколько готов к мимикрии.
В 80-м мы тупо разучивали репертуар Олимпиады-80 в надежде где нибудь заполучить хоть какой-то дешёвый ангажемент. Но для этого требовалось заполучить разрешение от ВЛКСМ. Нечто вроде лицензии.
Ненавижу этих моральных уродов, но не помяну всуе. Все до одного умерли.
Чтобы было понятно про ту войну, просто напомню, что летом умер Великий ВЫСОЦКИЙ, а осенью победителем фестиваля "Песня-80" была признана идиотская попса до того совсем неизвестной группы из Белоруссии про птичку малиновку.
Статистика не ведётся, но вы бы очень удивились, узнав насколько повысился уровень смертей и несчастных случаев среди авторов и композиторов честного рока в СССР.
Последняя просьба... Если услышите Малиновку - плюньте, постучите три раза и перекреститесь!
+8 #2 опер 14.07.2017 19:06
Да воздастся каждой твари по её заслугам.
+6 #1 прохожий 14.07.2017 16:34
Когда уже этот свинтус ответит за старое и накопившееся новое? Думаю, что скоро!

You have no rights to post comments