Среда, мая 27, 2020

0-1020383 травня кілька тисяч прикарпатців вийшли на загальнообласну протестну акцію проти нових тарифів, встановлених чинним Кабінетом Міністрів України.

Ходу від пам’ятника Івану Франку до Вічевого майдану організувала обласна міська організації ВО «Свобода». Її очолили мешканці з транспарантом “Чим вищі тарифи, тим багатші олігархи”.

У зверненні до присутніх голова обласної “Свободи” Василь Попович наголосив, що націоналісти не визнають росту тарифів на енергоносії – адже в країні й так подорожчали продукти харчування та інші послуги.

“Бачимо, що значно впала динаміка волонтерської допомоги на нашим військам на Схід. Це відчувається. Донедавна українці значно активніше підтримували українських захисників на фронті, а зараз просто не мають за що це зробити”, – наголосив Попович.

Тому “свободівці” вимагають зменшити економічно необгрунтовані тарифи, які запровадив уряд Яценюка. Натомість пропонують націоналізувати обленерго та облгази.

“Ми сьогодні кажемо Києву свою думку, що нові тарифи – непідйомні. “Свобода” знає, що треба просто газ нашого видобування продавати виключно громадянам. Також кошти МФВ мають не йти на рефінансування банків олігархів, а на енергозберігаючі заходи і в реальні проекти”, – зазначив лідер міської “Свободи” Руслан Марцінків.

Також перед іванофранківцями виступив голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок. Він нагадав – нинішній уряд, який прийшов на спинах “Небесної сотні”, фактично займається тим, що й уряд Азарова. І часто навіть випереджає за своїми ганебними діями посібників Януковича.

“На протестних акціях майже щодня Яценюк казав, що уряд Азарова не має права підвищувати ціну на газ для населення. Чому влада так міняє людей? Тоді казали, що не можна продавати стратегічні підприємства. Сьогодні виставляють тисячу таких підприємств на продаж…Зараз сказати правду про злочинну соціально-економічну політику уряду – то зразу агент Москви, Путіна. Але ж правда є в тому, що реформи потрібні звісно ж, але не такі – помінялися лише обличчя, а ті самі схеми Януковича-Азарова – вони працюють”, – сказав Тягнибок.

Учасники віче виголосили резолюцію, в якій вимагають зменшення тарифів, та захисту національних інтересів.

Комментарии   

-2 #3 don_chanin 08.05.2016 19:10
188$ * 26грн = 4,888грн/куб
Это в большой трубе.
Его надо закачать в хранилище, распределить по маленьким трубам, погасить кредиты на модернизацию и ремонт газового хозяйства, заплатить зарплату работникам этого хозяйства и налоги государству.
Делить газ на свой/чужой - большая ошибка (у бизнеса должны быть одинаковые условия, иначе деградация и разорение).
Можно конечно доплачивать из бюджета, но это только раскрутит коррупцию,поскольку хорошая схема для воровства. Кроме того, бюджет надо тратить на учебу, медицину и науку в первую очередь.
И конечно газ (эл, воду) нужно экономить, в первую очередь - установкой счетчиков!
Удивляюсь запорожцам - во многих домах нет теплосчетчиков!
+1 #2 viktory 08.05.2016 13:25
Юлия Тимошенко:
«Новый премьер-министр Гройсман сегодня на заседании правительства радикально поднял цены на газ для населения. На тот газ, который непосредственно идет на нужды людей, на газовые конфорки, на колонки, так и на тот газ, который идет на отопление домов, и который используется системой теплокоммунэнерго. Такого хамства, как произошло сегодня на заседании правительства, по отношению к людям, не допускал даже Арсений Яценюк», — считает лидер политсилы.

27«Я хочу сказать, что он это декларирует как то, что он немного снизил цену 7188 за природный газ, но это обман, грубый обман людей. Потому что, на самом деле, люди получали газ по двум ценам, те, кто очень много потребляет газа, они получали его по цене 7188 грн за куб. м. А те, кто получал менее 1200 куб. м в год газа, кто потреблял менее 1200 куб. м в год, они имели цену на газ 3600 грн за тысячу куб. м. Что сделал сегодня Гройсман, он почти в два раза поднял цену как газ для тех, для кого была льготная цена 3600 грн, и поставил для них вместо 3600 грн, поставил цену 6879, подняв эту цену почти в два раза», — заявила Тимошенко.

Тимошенко считает, что все вышесказанное — это предмет расследования СБУ. «Это прямой подрыв во-первых, экономики Украины. Во-вторых, это прямой подрыв стабильности и благосостояния Украины. Это реально действие против национальных интересов Украины и против граждан Украины», — отмечает Тимошенко.

27-2«Сейчас Гройсман, первый шаг, который он сделал на посту премьер-министра, это он продолжил эту абсолютно антинациональную подготовку к приватизации «Укргаздобычи» и искусственного создания сверхприбылей той компании, которая будет приватизироваться, а пока они грабят эти деньги на базе НАК «Нафтогаза».
+2 #1 Elena 06.05.2016 10:04
Настоящих буйных мало...

You have no rights to post comments