Среда, апреля 01, 2020

2_201uМешканці Запоріжжя, безумовно, звернули увагу на прес-конференцію генерального директора концерну «Міські тепломережі» Сергія Фомича, яка відбулася зразу після травневих свят – 10 травня. І як не звернути на неї увагу, коли місцевий сановник розповів, що буде у нас в місті з теплом та гарячою водою у найближчий час.

Я не буду переповідати всі теревені згаданого вище поважного сановника, тільки нагадаю, що у майбутньому опалюваному сезоні послуга централізованого опалювання для однокімнатного помешкання буде коштувати 1558,79 гривень у місяць.

Опалювання для двохкімнатного помешкання 2210,88 гривень, а для трьохкімнатного помешкання у місяць буде коштувати 3089,29 гривень.

Тобто, тарифи на гаряче водопостачання в Запоріжжя підвищаться на 85%, а на теплову енергію на 94,7%.

Уявляєте собі? Давайте, поки мовчать Порошенко та Гройсман із Буряком, більш уважніше придивимося до цих цифр.

Хто зможе оплачувати ці нові тарифи, якщо мінімальна пенсія у людей становить 1300 гривень а субсидію надають тільки до 1700 гривень. Потрібно відверто підкреслити, що більшість населення оплачувати ці тарифи не зможе. А хто зможе, то і в того сильно вдарять по кишені.

І хоча напряму Фомич не каже про це, але зрозумілий хід його думки – гаряча вода невідомо коли з’явиться тепер у трубах запорізьких квартир.

Влада робить вигляд, що це її не стосується. У Порошенка важливі місцеві бої – йому бажано поставити на посаду Генерального прокурора свою людину, Гройсман мріє сидіти на своїй посаді найдовше і щось тишком-нишком робити, щоб ніхто не бачив і не чув, Буряк… а що Буряк? Теплої води немає і не буде, — каже Фомич.

Хоч одна розумна людина є у цій державі? Всі на вищих посадах в державі, і не тільки, накралися донесхочу, і тепер можна скинути на увесь простий люд, що товпиться із низькими зарплатнею та пенсією, щоб вони витягли корабель української державності з ями.

А ви не «оборзелі», шановні? Може, потрібно починати з себе, державні мужі?

Знаменитий російський полководець Олександр Суворов казав, що якщо будь-який інтендант був на своїй посаді цілий рік, то його вже можна розстрілювати. А він добре знав про що говорив!

Тому вам, державним мужам, треба нарешті відірвати свої розумні голови від бабла і подивитися, нарешті, на свій народ.

Віталій Шевченко, історик, журналіст

Джерело: operkor.wordpress.com

Комментарии   

0 #2 гість 19.05.2016 15:31
Сьогодні від Голови Верховної Ради залежить вирішення питання створення тимчасових слідчих комісій щодо офшорів, несправедливих тарифів та розслідування корупційних дій уряду Яценюка, адже за Конституцією для їх створення необхідно лише 150 голосів.
+1 #1 опер 19.05.2016 12:11
Там все с вывернутыми мозгами. И отвернуть рыло от бабла они не смогут. Бабло там везде. Они хренеют от него. Так уж заведено и так работает система.

You have no rights to post comments