Пятница, марта 05, 2021

57_c_c_cУ соціальних мережах з'явилися фотографії річок Далдикан та Купець під Норильськом із забарвленою у червоний колір водою.

Причиною кривавої води" міг стати витік шкідливих відходів з Надеждинського металургійного заводу, який входить в компанію "Норільський нікель", повідомляє Радіо Свобода.

"Користувачі соцмережі, які знайомі з виробничими процесами, стверджують, що в річку потрапили відходи з так званого "червоного моря" – сховища пульпи – суміші води та ґрунту, яка використовується при збагаченні корисних копалин", - йдеться в повідомленні.

"Хоч і красиво, але дуже небезпечно", – пишуть автори коментарів, відзначаючи, що подібна картина – часте явище.

Зазначається, що в управлінні МНС по Красноярському краю повідомили, що не знають про подію. На заводі відмовилися коментувати ситуацію. У компанії "Норільський нікель" спростовують можливий витік відходів, проте знизили потужності підприємства до результатів моніторингу навколишнього середовища.

57_c_c_c_c

"Наприкінці серпня міністр природних ресурсів та екології Росії Сергій Донський назвав Норильськ в числі дев'яти найбрудніших міст країни", - підкреслює видання.

Якби не війна, то в норильської річки був свій побратим далеко на Заході. Завдяки "Запоріжсталі" і іншим промисловим підприємствам які забруднюють навколишнє середовище, місто Запоріжжя також входить в десятку найбрудніших територій  України.

Є там і своя Червона річка. Вона десятиліттями несе потоки промислових відходів до головної водної артерії міста Дніпро.

1-0k

2-326

3-ault

По матеріалам: unian.ua

Комментарии   

0 #1 позор Запорожья 07.09.2016 19:23
Вода окрашивается в красный цвет в шламонакопителе металлургического завода "Запорожсталь", смешивается с речной водой и продолжает дальше свой путь.

You have no rights to post comments