Воскресенье, июля 12, 2020

fkТОВ “Професійний футбольний клуб “Запоріжжя” відсудило в ТОВ “Професійний футбольний клуб “Металург-Запоріжжя” 1,76 млн. грн. за двома аналогічними позовами. Рішення Господарського суду Запорізької області від 10 грудня (на 1,35 млн. грн.) та від 21 грудня (на 410 тис. грн.)  оприлюднені в реєстрі.

В обох випадках причиною позову стала неповна сплата футбольним клубом оренди за автобус Mersedes-Benz Travego RHD, призначений для перевезень команди. Договір на його оренду укладався між ТОВ “Професійний футбольний клуб “Запоріжжя” й ТОВ “Професійний футбольний клуб “Металург-Запоріжжя” ще в липні 2009-го року.

З грудня 2011-го до грудня 2014-го року оренду сплачували не в повному обсязі, відтак у ФК накопичилась заборгованість у розмірі 1,35 млн. грн. Місячна платня становила тоді 24-37 тис. грн.

У другій справі футбольний клуб заборгував гроші за оренду цього ж автобусу за період з січня по жовтень 2015-го року. Вартість місячної оренди за цей період становила вже 46 тис. грн.

Представники клубу на суд не з’явились, позовні вимоги до них було задоволено у повному обсязі – на 1,76 млн. грн.

Позивач у обох справах, ТОВ “Професійний футбольний клуб “Запоріжжя”, зареєстрований за тією ж адресою, що й відповідач – по вул. 12 квітня, 2 в Запоріжжі, і належить панамській офшорній компанії “Гранум корпорейшн”. На цю ж компанію зареєстровано ТОВ “Гранум-Еліт”, яка отримувала землю під промисловий майданчик для виробництва гвинтокрилів “Мотор Січі”. Кінцевими бенефіціарами ПФК “Металург-Запоріжжя” є В’ячеслав та Олександр Богуслаєви, Лілія Труфанова.

Нещодавно директор аматорського клубу “Россо Неро” Сергій Снопов звинуватив власників ФК “Металург-Запоріжжя” у штучному збільшенні боргів клубу, що значно ускладнює його продаж чи передачу новим інвесторам.

При цьому, борги запорізького футбольного клубу сягли 60 млн. грн.

Джерело: zp.nashigroshi.org

Комментарии   

0 #1 опер 02.02.2016 15:25
И здесь мутки. На всём. Моторы, вертолёты, а тут ещё футбол. Это уже хроника.

You have no rights to post comments