Вторник, июля 07, 2020

saakashvili_zove_liderivЯ хочу звернутися до лідерів опозиційних сил.

Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко, Василь Гацько (Vasyl Gatsko), Олег Тягнибок, Valentyn Nalyvaichenko, Dmytro Dobrodomov, Віктор Чумак, Егор Фирсов, Mustafa Nayyem

Завтра в Києві відбудеться Марш за імпічмент. Це, можливо, єдиний шанс в мирний, законний спосіб зупинити сповзання України в диктатуру і нову Руїну.

Через чотири роки після початку Революції гідності влада нікого не покарала за злочини проти Майдану, переслідує політичних опонентів, масово порушує права людини, а головне - кожного дня грабує армію, заганяє в злидні пенсіонерів, позбавляє гідного майбутнього нашу молодь. Якщо ми їх не зупинимо зараз ми зрадимо Революцію Гідності, зрадимо всіх тих, хто віддав життя в Києві та на Сході України. Але ще гірше - ми втратимо країну.

Коли влада не має політичної волі побороти корупцію, припинити політичні репресії та навести лад в державі, політичну волю має проявити народ. Разом ми повернемо собі країну, разом переможемо ворога, разом - повернемо Крим та Донбас.

Тому я закликаю вас стати поряд з людьми, які вийдуть завтра на Марш за імпічмент. Це Марш всіх громадян України, справжніх патріотів, які не здаються, готові відстоювати свої спільні інтереси та поставити на місце намагання узурпації влади.

Зустрінемось у неділю 3 грудня, в Києві, в Парку Шевченка, о 12-й.

Джерело:   facebook.com/SaakashviliMikheil/

Тим часом Семен Семенченко повідомив про спротив запорізької поліції та СБУ виїзду автобусів із запорізьким активістами на Київ.

Дзвонять з Запоріжжя, розповідають як люди, якi називають себе поліцією не пускають автобуси до Києва на завтрашній марш. Шукають будь-які "порушення", загрожують водіям забрати ліцензію. Люди запитують що робити.

Що робити? Їхати. Будь-яким шляхом добиратися до Києва. Ця мерзота міцно вчепилася в золотий унітаз. Його треба демонтувати усім світом. Обов'язково фіксувати тих хто порушує закон. Так званих "поліцейських", так званих "СБУшників". В Україні у майбутньому потрібно буде багато народу дороги будувати. З ядром на нозі. І одних чиновних злодюг буде мало. Розбавимо каторгу їх прислугою в погонах. Зазвичай злочинні накази біжать виконувати ті у кого рило і так в пуху. І скласти реєстр цих рил для майбутнього буде не зайвим.

Побачимося завтра.

Джерело: facebook.com

Комментарии   

0 #3 БРЕД 06.12.2017 14:35
Объявлен розыск Саакашвили, подозреваемого в совершении преступления, предусмотренного ч.1 ст.15, ч.2 ст.28, ч.2 ст.256 УК Украины
Т.е Саакашвили инкриминируют: покушение на преступление; преступление, совершенное группой лиц по предварительному сговору; содействие участникам преступных организаций и сокрытие их преступной деятельности, совершенные должностным лицом или повторно.
0 #2 небайдужий 06.12.2017 14:24
Як громадянин України скажу з приводу подій в центрі міста. Я не є прихильником Саакашвілі. Я не є прихильником Порошенка. Я є прихильником України.
Україна це в першу чергу люди, її громадяни. Тому я дуже сподіваюсь що ніхто не буде робити дурниці. До мене приходили різні ветерани і не тільки і деякі з них напряму казали про переворот і скидання злочинної влади. На такі заклики я завжди задавав 3 питання.
Перше – який план?
Другий – скільки людей і зброї
Третій – Ви готові вести людей на смерть? Тобто не просто загинути, а повести за собою і інших на вірну смерть, бо під час подібних можливих дій будуть жертви і не малі.
Так От відповіді нема, як завжди лозунги ( давайте об’єднуватись і все таке )
Єдина проблема в цій ситуації це те що на дворі вже не 2014 а 2017. Поліція не буде цяцькатись і інші структури також. Буде недовга, але дуже кривава війна в центрі міста. Чому не довга і кривава? Тому що я знаю, що таке війна в наступі. Знаю що таке зачищати село на 20 вулиць силами БТГР зі своєю артою, піхотою, десантами, купою техніки і танками. Це дуже не просто і завжди є жертви.
Будь-який військовий середньої ланки скаже вам – що штурм парламенту, або будь-якої адмінбудівлі потребує великої кількості людей, зброї і звичайно відмінного планування. В даних умовах нема нічого з того, що я перечислив. Скажу більше – я б цього не хотів, бо обидві сторони це люди. Наші люди.
А найголовніше це те, що ані порошенка, ані саакашвілі в числі загиблих не буде. А будуть Саня з бригади “М” , Стас правосєк з яким ми були разом під ДАПом і так далі. Це повний трешак. Я цього не хочу. Ми маємо бути розумнішими і мудрішими, бо на кону життя наших співгромадян. Зрозумійте мене правильно – я за продуманість, а не емоційність. Україна це мій дім, хочеться злагоди в домі, а не “распрєй”
Доповідь закінчив.
Ця думка суб’єктивна і не претендує на те щоб бути 100% істиною
Леонід Остальцев
+2 #1 той, у кого рило і так в пуху 05.12.2017 19:27
Луценко: "Если завтра протестующие под ВР не снимут палатки - объявлю их агентами Кремля!"

Мол, можете протестовать против власти, но не здесь и не сейчас. Иначе вы - агенты Кремля.
Йобнулся сердешный окончательно...

You have no rights to post comments