Понедельник, мая 27, 2024

vinogradniki_v_krimuСеред інших проблем Криму – відсутність прісної води для зрошення та перебої з електрикою.

Російська правозахисниця і засновник групи «Груз-200: з України в Росію» Єлєна Васильєва описала справжню ситуацію з електроенергією, водопостачанням, сільським господарством та будівництвом Керченського мосту в окупованому РФ Криму.

На сторінці у Facebook вона написала, що на власні очі бачила: майже всі канали перекриті, з водою проблема – до анексованого півострова вона не надходить зовсім.

«Через перекриття водних каналів почалося засолювання посівних територій, і вже знадобиться не менше 20 років зрошення, щоб знову ґрунт став придатним для сільсько-господарських робіт. Виноградники повирубували майже всюди, в цьому році найменший урожай. Відсутність прісної води у ґрунті продовжує згубні дії повсюди», – зазначила вона.

За словами Васильєвої, Запорізька АЕС майже припинила подачу енергіі – лише за розкладом. Тож вночі міста і села залишаються без світла, лише – на особистих дизельних генераторах.

Також правозахисниця переконана: керченський міст завалиться, імовірно, вже цієї зими: «Уже дві платформ провалилися. Їх намагаються відновити, але народ Росії не розуміє, що там – розлом земної кори, дна як такого немає, мул. Як ці платформи там закріплять – незрозуміло навіть геологам, що досліджували кору Землі в цьому місці».

З посиланням на дані геологів активістка зазначила, що амплітуда коливань земної кори у цьому місці складає до 20 сантиметрів на рік. Тому раніше тут і не будували мостів.

Крім того, нагадує Васильєва, будівництво мосту не погоджено з Україною, а це – порушення міжнародних норм.

«Я знаю, що коли міст побудують, від України піде позов до Гааґи, як було з Ґрінпіс, до суду з морського права. І міст доведеться розбирати», – резюмувала вона.

Нагадаємо, російське Федеральне дорожнє агентство запевняє, що будівництво мосту через Керченську протоку з материкової частини Росії до окупованого Криму завершено на понад 50%.

Також стало відомо, що у Кремлі дуже переймаються через українських «екстремістів». Тому, щоби убезпечити зведення Керченського мосту між анексованим Кримом та материковою Росією, протоку охоронятимуть військовослужбовці Нацгвардії Росії та ФСБ.

Джерело:  infa.ua

Комментарии   

+2 #5 така собі перспектива 27.10.2017 12:56
Війна на Донбасі перетворилася на вигідний бізнес для нинішньої коаліції і владної системи. Люди гинуть, гроші йдуть, система працює. Війна дає величезні прибутки — 5% на оборону і безпеки. Ми ж розуміємо, кому. У владній коаліції розподілені чіткі потоки. Як там президент казав? Буду рубати руки? Війна зараз вигідна саме у такому варіанті. Тому що війна — це топтання на місці. Ніхто не збирається звільняти території. Вони розуміють, що грають з Росією в одну гру і це домовленість. І відповідно розуміють чудово, що ніхто не буде наступати — у дану хвилину як мінімум. І на цьому можна продати в країні, що завгодно, сховати за грифом «цілком таємно» будь-яку відсутність тендерів, будь-які схеми і заробляти на цьому. Окуповані Росією території у перспективі повернуться лише силовим шляхом, іншого сценарію немає.
+6 #4 Аналитик 26.10.2017 15:11
Может быть вам "вате" не известно, что Крым Хрущев власть СССР передали вовсе не с пьяных глаз. Просто у огромной РСФСР, очень занятой гонкой вооружений и противостоянием с НАТО, руки до Крыма или не доходили, или доставка через Керческий пролив обходилась дорого. Вот и решили отдать.
Так в Крыму появилось столько воды, что не то что поливать виноград хватало, но и рисовые чеки устраивать получалось. Причем это была днепровская вода с пониженным содержанием солей. Вода из Волги и Кубани для Крыма не годится. Земли все равно засаливаются.
Запорожская АЭС и Днепроэнерго позволили устраить в Крыму электрический рай. Энергия подавалась по льготным тарифам.
Теперь конечно всё будет не так. Как Россия ведет политику на выселение татар, так и Украина возьмется за освобождение крымской жилплощади от российских граждан. Поскольку вернуть Крым возможно только при слабой России, то рассчитывать на армии российским крымчанам будет бесполезно. Что делать? Сами себе такую судьбу выбрали. Узнаете, как оно в вагонах для перевозки скота зимой пересекать просторы огромной коммунальной страны из Крыма на Дальний восток. Ту-ту, счастливого пути!!! У-у-у суки-предатели...
+7 #3 прохожий 26.10.2017 14:17
Поживем увидим. Песцы в Крыму конечно не водятся, но в данном случае его посетят.
-8 #2 Я 26.10.2017 11:14
И да!Причем тут дурь? Дурь, похоже, на украине бесплатно раздают такие как Васильева
-8 #1 Я 26.10.2017 11:13
Эта та Васильева, что хоронила на Донбассе российскую футбольную команду, почти всех бурятов и псковских десантников? Та, которую облучили зомболучами? Ну тогда слушайте ее и радуйтесь!!!! Но я поржал от души над тем, что вы тут накалякали!!! Крым вы уже отвоевали, осталось мост разобрать...ага...Всем привет из Крыма!!!!

You have no rights to post comments