Серед інших проблем Криму – відсутність прісної води для зрошення та перебої з електрикою.
Російська правозахисниця і засновник групи «Груз-200: з України в Росію» Єлєна Васильєва описала справжню ситуацію з електроенергією, водопостачанням, сільським господарством та будівництвом Керченського мосту в окупованому РФ Криму.
На сторінці у Facebook вона написала, що на власні очі бачила: майже всі канали перекриті, з водою проблема – до анексованого півострова вона не надходить зовсім.
«Через перекриття водних каналів почалося засолювання посівних територій, і вже знадобиться не менше 20 років зрошення, щоб знову ґрунт став придатним для сільсько-господарських робіт. Виноградники повирубували майже всюди, в цьому році найменший урожай. Відсутність прісної води у ґрунті продовжує згубні дії повсюди», – зазначила вона.
За словами Васильєвої, Запорізька АЕС майже припинила подачу енергіі – лише за розкладом. Тож вночі міста і села залишаються без світла, лише – на особистих дизельних генераторах.
Також правозахисниця переконана: керченський міст завалиться, імовірно, вже цієї зими: «Уже дві платформ провалилися. Їх намагаються відновити, але народ Росії не розуміє, що там – розлом земної кори, дна як такого немає, мул. Як ці платформи там закріплять – незрозуміло навіть геологам, що досліджували кору Землі в цьому місці».
З посиланням на дані геологів активістка зазначила, що амплітуда коливань земної кори у цьому місці складає до 20 сантиметрів на рік. Тому раніше тут і не будували мостів.
Крім того, нагадує Васильєва, будівництво мосту не погоджено з Україною, а це – порушення міжнародних норм.
«Я знаю, що коли міст побудують, від України піде позов до Гааґи, як було з Ґрінпіс, до суду з морського права. І міст доведеться розбирати», – резюмувала вона.
Нагадаємо, російське Федеральне дорожнє агентство запевняє, що будівництво мосту через Керченську протоку з материкової частини Росії до окупованого Криму завершено на понад 50%.
Також стало відомо, що у Кремлі дуже переймаються через українських «екстремістів». Тому, щоби убезпечити зведення Керченського мосту між анексованим Кримом та материковою Росією, протоку охоронятимуть військовослужбовці Нацгвардії Росії та ФСБ.
Джерело: infa.ua
Комментарии
Так в Крыму появилось столько воды, что не то что поливать виноград хватало, но и рисовые чеки устраивать получалось. Причем это была днепровская вода с пониженным содержанием солей. Вода из Волги и Кубани для Крыма не годится. Земли все равно засаливаются.
Запорожская АЭС и Днепроэнерго позволили устраить в Крыму электрический рай. Энергия подавалась по льготным тарифам.
Теперь конечно всё будет не так. Как Россия ведет политику на выселение татар, так и Украина возьмется за освобождение крымской жилплощади от российских граждан. Поскольку вернуть Крым возможно только при слабой России, то рассчитывать на армии российским крымчанам будет бесполезно. Что делать? Сами себе такую судьбу выбрали. Узнаете, как оно в вагонах для перевозки скота зимой пересекать просторы огромной коммунальной страны из Крыма на Дальний восток. Ту-ту, счастливого пути!!! У-у-у суки-предатели...
RSS лента комментариев этой записи