Телеканал BBC One показав документальний фільм Річарда Білтона «Таємні багатства Путіна», в якому російського президента звинувачують у тому, що він використовував свою владу, щоби накопичити таємні статки. Автор картини зустрівся з колишніми кремлівськими інсайдерами, які стверджують, що знають, як Путін «ховає свої багатства».
За оцінкою автора фільму, Владімір Путін – найбагатша людина в Європі та один з найбагатших в світі. Його статки оцінюються в 40 мільярдів доларів.
Зазначається, що у господаря Кремля Путіна є нерухомість в Іспанії. Про це у фільмі говорив підполковник юстиції Андрій Зиков, який вів так звану «справу Путіна». Гроші на будівництво котеджів були нібито переведені в Іспанію корпорацією «Двадцятий трест». За фактом розкрадання бюджетних коштів керівництвом цієї корпорації було порушено кримінальну справу, яку розслідував Зиков, який у ті часи був слідчим з особливо важливих доручень. Він стверджує, що у розкраданні коштів цим акціонерним товариством замішаний особисто Путін, за чиєю ініціативою воно і було створено.
Російський бізнесмен Макс Фрідзон у фільмі звинувачує Путіна в тому, що той нібито отримав 4% нафтової компанії Фрідзона, коли був заступником мера Санкт-Петербурга. Компанія отримала ексклюзивні права на постачання авіапального в аеропорт «Пулково». За словами Фрідзона, спочатку Путін просив частку в розмірі 15%, проте в жодних документах це не було відображено. Кремль, у свою чергу, подібні звинувачення заперечує.
Люди з близького оточення Путіна називають його Міхаілом Івановичем – так звучить псевдонім президента, розповів журналісту колишній глава «Совкомфлоту» Дмітрій Скарга.
Він також розповів телеканалу, що в березні 2002 року займався передачею Путіну яхти «Олімпія» від Романа Абрамовича за 45 мільйонів доларів. За твердженням Скарги, яхта була передана Путіну через офшорну компанію, але справжнім власником був особисто президент.
«Поточні витрати на яхту оплачувалися з російського бюджету», – розповів співрозмовник BBC.
Частим гостем яхти був, зокрема, друг президента Геннадій Тимченко, який до 2014 року був власником нафтотрейдера Gunvor. У фільмі сказано, що у Путіна були інвестиції в цій компанії. Адвокати Тимченка категорично заперечують звинувачення, називаючи їх пропагандою.
Як повідомляв Інформаційний Акцент, Владімір Путін став першим в історії висуокопосадовцем,якого американський уряд відкрито назвав корупціонером. Це дає всі підстави вважати, що у Вашинґтоні не ставляться до Путіна як до легітимного президента. Заяву зробив представник Міністерства фінансів США Адам Шубін.
Джерело: akcent.org.ua
BBC one в понедельник вечером в популярной программе «Панорама» показало получасовой документальный фильм под названием «Тайное богатство Путина», в котором говорится о причастности российского президента к коррупции, связях с криминальными элементами.
Российский президент назван в этом фильме одним из богатейших людей мира, чей стиль жизни сравним с жизнью принцев Саудовской Аравии. Ведущий «Панорамы» британский журналист назвал богатство Путина «главным секретом России». В интервью для фильма о причастности Владимира Путина к коррупционным схемам впервые заявил представитель официального Вашингтона. Адам Шубин, возглавляющий в министерстве финансов США отдел, ведающий санкциями, заявил, что зарплата российского президента примерно в 110 тысяч долларов в год не отражает реального состояния, которым обладает Владимир Путин, искусно скрывающий свои богатства. Ему вторит в фильме российский политолог и публицист Станислав Белковский, сообщивший со ссылкой на собственные анонимные источники, что состояние Владимира Путина оценивается в 40 миллиардов долларов. Беглый экс-банкир Сергей Пугачев в интервью ведущему «Панорамы», сославшись на близкие и доверительные в прошлом отношения с Путиным, утверждает, что тот, вступив должность президента, якобы сказал ему, что он намерен был выйти в отставку очень богатым человеком. В этом фильме к разговору о богатстве Путина был привлечен еще один бывший российский бизнесмен Сергей Колесников, работавший с Путиным в мэрии Санкт-Петербурга в 80-е годы. По его словам, уже тогда будущий президент РФ совершал сомнительные сделки с участием криминальных элементов.
начительное место в фильме занимает демонстрация дворцов, яхт, угодий, которые, по слухам, принадлежат Путину, а также рассказ о друзьях Путина, которых он, по мнению авторов фильма, обогатил: Ротенберга, Тимченко, Абрамовича, Сечина, Миллера и других. Глава судоходной компании «Судкомфлот» Дмитрий Скарга рассказывает, что был свидетелем передачи Абрамовичем в дар Путину яхты стоимостью в 35 миллионов долларов. Однако британским журналистам и их собеседникам не всегда удается документально подтвердить утверждения о баснословном богатстве Путина.
Комментарии
Подозрительный какой-то этот новый муж жены Путина.
Российские чиновники привыкли оформлять украденное на жен, но если речь идет о масштабах Путина - такое добро нужно несколько раз перепрятывать, чтобы госдеп не дотянулся.
Первый раз Путин перепрятал когда развелся с женой. Типа, жена не моя, какие могут быть вопросы. Но, как известно, бывших жен российских президентов и кагэбэшников не бывает.
Второй раз перепрятал когда выдал жену замуж. Типа, я с ней не только развелся, но у нее теперь другой муж, какие могут быть вопросы.
По внешнему виду товарищ Очеретный Артур сильно напоминает внезапно выскочившего из ниоткуда олигарха Курченко. Молодой, лицо слегка придурковатое, но счастливое. Правда, Курченко на старой не женился, но чего ради Путина и по заданию ФСБ не сделаешь.
Очеретному придется еще лет 20, как минимум, прибедняться - иначе никак нельзя. Если бы я украл целую Россию и начал ее прятать - поступил бы точно так же.
Роботу Дмитра Медведєва на посту голови уряду Росії схвалюють 56% респондентів, не схвалюють - 42% (у грудні - листопаді - 61 і 37-38% відповідно). Діяльністю уряду задоволені 50% респондентів, не задоволені - 48%.
Роботу Держдуми схвалюють 42% і не схвалюють 57%. Крім того, за даними дослідження, 52% респондентів задоволені діяльністю своїх губернаторів (у Москві - мера), не задоволені - 47%.
Опитування проводилося 22-25 січня серед 1600 осіб у 137 населених пунктах 48 регіонів Росії.
RSS лента комментариев этой записи