Понедельник, декабря 11, 2023

1020792457Черговий, навіть вже важко порахувати який, раз дивуєшся чудовій здатності наших правоохоронців самозашкваритися. Причому, як тільки хтось з посадових осіб правоохоронних органів починає відкривати рота і коментувати якусь подію за участі своїх відомств, самозашквар починає грати всіма яскравими кольорами і живописно висвітлювати розумові здібності наших борцунів зі злочинністю.

Ось, що розповів журналістам представник полку поліції особливого призначення намба ван, такий собі Андрій Пирогов, щодо затримання в неділю ввечері, на парковці торгового центру “Аркадія” на Осокорках у Дарницькому районі Києва, двох осіб в машині яких нібито виявлено вибухівку :

” За його словами, правоохоронці помітили автомобіль, в якому перебувало двоє осіб. Побачивши службовий автомобіль поліції, вони помітно занервували, тому поліцейські вирішили їх перевірити”

416_n

І вжее перше речення приголомшує – “Помітили автомобіль, в якому перебували двоє осіб.” Це ж який гострий зір треба мати поліціянтам, аби помітити на парковці автомобіль з двома особами! Втім, подальше наведення різкості з фокусуванням на обличчях осіб в авто, дозволило поліціянтам побачити, що ті помітно занервували побачивши службовий автомобіль поліції. Тому, власне, їх і вирішили перевірити.

Мені, правда, трошки важкувато уявити, як саме потрібно нервувати в автомобілі, щоб таке нервування можна було побачити зовні і здалеку. Битися головою о лобове скло? Кричати з переляку всередині автівки, – Вася, мусора, всьо пропало,- так, щоб було чути зовні?

Не знаю. Але, як тільки поліція почала перевірку невідомих осіб і їх автомобіля, до них раптом повернувся спокій :

“На диво, вони відреагували спокійно – вони кажуть, що не знали, що там є. Повідомили, що їх попросили перевезти цю сумку і сказали, що в цій сумці запчастини до авта і попросили не відкривати, бо там дуже дорогі запчастини”, – розповів Андрій Пирогов.

Всім все зрозуміло? Люди не знали, що у них в багажнику, тому почали якось шалено нервувати. Потім, коли у них, типу, знайшли вибухівку, вони одразу заспокоїлися. – Слава тобі, господі – вибухівка! А ми вже почали нервувати.

Звісно, виникає невеличке питання щодо того, як так, майже одразу, пан Геращенко дізнався, що в багажнику автівки невідомих біля торгового центру “Аркадія” виявлено не просто вибухівку, а саме пластид. Оскільки для точного визначення речовини треба провести її експертизу.

Втім, головне інше. Нам повідомили, що оці два невідомих хлопця повинні були комусь цю вибухівку передати. Проте, в результаті рішучих оперативних дій поліції і своєчасних гучних заяв Тоні Геращенко, встановити, кому саме передати, вже не уявляється можливим. Якщо, звісно, такі особи взагалі існували.

Натомість, про необхідність нагородити прозорливих і кмітливих поліцейських Тоня оголосити не забув.

Залишилося тільки дочекатися судових процесів з приводу цієї історії. Зрозуміло, якщо справа до них дійде.

Олександр Ружанський, facebook

Комментарии   

+2 #3 Петро 14.11.2017 17:52
Очень похоже на типичный спектакль. Авакову и его полиции для организации тотальных репрессий против инакомыслящих патриотов как-раз того и надо - раскрыть подготовленный теракт, а лучше даже серию терактов. Как-то очень кстати подвернулись два балбеса с шестью килограммами пластида и взрывателями. Каскад взрывов мощностью в 2 кг тротила способен поставить на уши любую столицу.
Осталось добиться признания в умысле убить эдак человек 500, и можно открывать охоту на политических противников, забыв об элементарных правах и свободах, да ещё под одобрительный гул толпы.
+3 #2 прохожий 14.11.2017 09:02
Эти моральные уроды, пытаются представить, что народ проглотит любую их дебильную выходку. Но увы, не получится. Народ уже просто накапливает злость.
+2 #1 Орест 14.11.2017 08:29
З такими поліціянтами муха не пролетить. Хоча "мухи" з під підствольників літають.

You have no rights to post comments