Понедельник, декабря 11, 2023

722_cВ південноамериканському регіоні Патагонія зафіксовано унікальні відносини людини з пінгвіном. Ось вже п’ятий рік поспіль місцевий житель Жоао Перейра де Соуза приймає у себе в гостях пінгвіна на прізвисько Діндім, якого він врятував у 2011 році. Діндім живе в п’яти тисячах кілометрах від чоловіка.

Втім, ця обставина аніскільки не бентежить магелланського пінгвіна. Діндін живе поруч з дон Жуаном Перейрою де Соузой з червня по лютий, поки не змінить опірення, а потім відпливає, але завжди повертається.

Чоловік розповів, що у 2011 році виявив покритого нафтою пінгвіна викинутого на берег і вмираючого на одному з пляжів Ріо-де-Жанейро. Жуан вимив і виходив Діндіма.

«З тих пір пінгвін, мабуть, вважає мене членом своєї сім’ї. Більше нікому, крім мене, він не дозволяє до себе торкатися. Я ж можу брати його на руки, мити і годувати», — говорить житель Патагонії.

«Побачивши Жуана, пінгвін починає виляти хвостом, як собака, і кричати від радості», — заявив біолог Жуан Пауло Кражевскі.

722_c_c

Крім узбережжя патагонії, магеланські пінгвіни мешкають на Вогненній Землі, в Ріо, в Перу, а також на Фолклендах і островах Хуан-Фернандес. Особини цього виду живуть до 25 років.

Джерело: cikavosti.com

Комментарии   

+1 #2 Elena 23.04.2016 09:25
Птицы в определенной степени умеют читать наши мысли, но подпускать нас к себе, как правило, опасаются, так как весьма ценят свое оперение и совершенно не переносят привычку людей лапать все руками. Тот, кто хочет подружиться с птицами, должен, во-первых, отказаться от мысли их трогать по какому либо поводу. Во-вторых, надо уметь проникаться к птицам доброжелательностью и оказывать им респект как наследникам гордых динозавров.

Найти общий язык и взаимопонимание с птицами можно на основе еды - дайте им чего-нибудь поклевать и вы заметите, что птицы очень даже неплохо умеют соображать.
+1 #1 голос 23.04.2016 08:53
Животные чувствуют душу человека и отвечают взаимностью, если видят чистоту и искренность намерений. Они готовы на проявление той самой безусловной Любви, на которую многие люди уже не способны, потому как утратили эту способность в погоне за иллюзиями этого мира.
Вот пример проявления Любви, какая между людьми даже близкими редко встечается, особенно в последнее время. Хорошо, если вас кто-то, неважно кто, также любит здесь, будет кому вступиться Там.

You have no rights to post comments