В рейтинге миролюбивых стран мира, составленном международной группой Института мира (Global Peace Index), Украина опустилась на 6 позиций, и сейчас занимает 156-е место. Полный рейтинг был опубликован на сайте группы.
Самой опасной страной признана Сирия (163), за ней идут Южный Судан, Ирак и Афганистан. Кроме того, в десятку вошли Сомали (159), Йемен (158), ЦАР (157), Судан (155). Украина занимает 156-е место. Согласно данному рейтингу Россия оказалась между КНДР и Демократической республикой Конго, заняв 151-е место из 162 возможных.
В то же время самыми безопасными странами признаны Исландия, Дания, Австрия и Португалия. У США 103-я строчка, Великобритании - 47-я.
При составлении рейтинга специалисты принимали во внимание 23 фактора, в число которых входят как внутренние - например, уровень насилия и преступности в стране, так и внешние - в том числе отношения с соседними странами и уровень военных расходов.
Источник: mignews.com.ua
Комментарии
«Потрібно було починати воювати в Криму, щоб не було війни на Донбасі. Хоча багато хто зі мною не згоден. Воювати повинна була армія, незважаючи на те, яка вона у нас була − маленька, знесилена. Але на Крим нашої армії вистачило б.
Якби Росія поперла, світ одразу зрозумів би, що це агресія. У нас тоді був б зовсім інший захист і інша підтримка. Але не було ж уряду, не було кому затверджувати рішення».
Нагадаю, відповідно до стенограми Ради національної безпеки й оборони України за 2014 рік, саме лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко значною мірою вплинула на дії української влади у зв’язку з загрозою анексії Кримського півострова. Тоді біло-сердечна виступила категорично проти воєнних дій, тому в цьому питанні заяви перших леді «Батьківщини» кардинально дисонують. Таким чином Тимошенко опинилася не в надто приємній ситуації, оскільки, на думку Савченко, саме це рішення вплинуло не лише на долю Криму, але й на майбутнє Донбасу.
Попри кількість позицій у рейтингу, Сирія стала найнебезпечнішою, тобто - 163. Друге місце посів Південний Судан, третє - Ірак. Афганістан став четвертим, Сомалі, Ємен та Центральна африканська республіка - п’ятою, шостим, та сьомою відповідно.
RSS лента комментариев этой записи