Понедельник, июля 07, 2025

efatИзвестный политолог Виктор Небоженко посетил студию интернет-канала UKRLIFE.TV.

Он назвал три события 2016 года, которые «растрясли» мир на 15 лет вперёд, пояснил, как после победы Трампа Украина может превратиться в форпост безопасности в Европе, рассказал о том, как в Украине будет построено полуполицейское государство, объяснил, как е-декларирование призвано разорвать связь между бизнесом и политикой и как в Украине будет ужесточаться борьба с коррупцией, а также рассказал о том, в каком случае Украина сможет вернуть Донбасс.

Людмила Немиря, uainfo.org

Комментарии   

-4 #3 прохожий 28.11.2016 06:06
Узколобый "полтавченко" мыслит как большинство узколобых обозленных полтавченков. Они со своим дефектным умишком никогда не смогут понять самодостаточных и толерантных европейцев, которые относятся с уважением к тем кто пытается встать с колен. Но это уже хроника.
+2 #2 Полтавченко 28.11.2016 03:44
А с чего Небоженко взял, что Украина нужна западу ? Судя по тому, как её сейчас сливают, она ни кому не нужна.
Ни полицейским, ни дерьмократическим, ни каким другим государством. И пора бы не надеется на дядю из-за океана.
-4 #1 гість 27.11.2016 18:34
Українській нації, яка знаходиться на межі двох світів - західного світу людської цивілізації і світу хижої азійської орди кацапів (нащадків Чінгісхана) побудова міцної, національної, військової держави не примха, а сувора необхідність, для збереження українців як етносу. Якщо заглянути в історію, то наш народ вже мав досвід побудови подібних власних держав. В першу чергу це давня Русь Київська (міцна військова держава, котра тримала у своїх руках торгівельні шляхи між сходом і заходом) Потім Січ Запоріжська, котру теж можна вважати військовим, державним утворенням українців (русинів), котре проводило власну політику. Тому в наш час, коли на сході маємо нашого одвічного ворога, а на заході продажних ліберастів, українці просто зобов'язані будувати саме національну, військову державу. Але будувати самим не озираючись на "захід", котрий нам зовсім не друг. Інше питання, що не з теперішніми продажними політиками її доведеться будувати. Потрібно спершу закінчити національну революцію, котра почалась в 2004р, продовжилась в 2013 р, але досі не завершена через війну на сході.

You have no rights to post comments