Вторник, июня 25, 2024

bogomolecОперації без наркозу: нова “реформа” медицини

Держава більше не буде закуповувати для українців препарати для анестезії.

Нові правила впроваджуються МОЗом з 1 січня 2018 року, коли набуде чинності Постанова Кабміну №180, згідно з якою закупівля за рахунок держбюджету таких вкрай необхідних препаратів, як фентаніл, натрія оксібутират та промедол — не передбачена.

Причина — МОЗ не включив ці препарати до Національного переліку ліків, і тепер при проведенні операцій вони використовуватися не зможуть.

Мета таких обмежень — зменшення вартості обіцяних МОЗом безоплатних для громадян медичних втручань.

Отже, якщо в лікарнях повноцінного наркозу більше не буде — що робити людям? Шукати препарати самостійно, або терпіти біль?

З самостійним пошуком наркозу однозначно виникнуть проблеми, адже це — наркотичні препарати, за незаконну купівлю яких людину мають притягнути до кримінальної відповідальності.

Псевдореформатори фактично, ставлять лікарів і пацієнтів перед вибором: смерть на операційному столі від больового шоку або тюрма. Цікаво, чим вони думали, приймаючи подібну постанову?

В лікарнях вже починається дефіцит препаратів для анестезії. Медики в паніці, адже робити операції без наркозу вони ще не звикли.

До мене вже звернулися медичні профспілки з проханням втрутитися у ситуацію. Найближчим часом я направлю звернення до Кабміну з категоричною вимогою внести життєво важливі препарати до національного переліку і дозволити їх закупівлю медичним закладам.

Крім того, найближчим часом відбудеться засідання експертного комітету при МОЗ, на якому учасники також вимагатимуть пояснень, якими препаратами міністерство збирається забезпечувати українцям анестезію при операціях.

Медичні експерименти, які намагаються ставити над українцями псевдореформатори, нагадують знущання над полоненими в концтаборах. Змушувати лікарів для порятунку людей вводити недозволені МОЗом сироватки від ботулізму чи оперувати українців по живому без наркозу — це чергова дурість чи свідомий злочин?

За останній час ми вже стали свідками зриву МОЗом міжнародних закупівель ліків на 8 мільярдів гривен за два роки, саботажу розрахунків собівартості медичних послуг, відсутності адаптації медичних протоколів до потреб українців...

Але ця “ініціатива” команди псевдореформаторів перевершує все і повертає нас в реальне середньовіччя...

Народний депутат: Ольга Богомолець

Джерело: Фейсбук

Комментарии   

+1 #2 рыбак тимофей 27.10.2017 08:30
живут же украинцы на 100 уе зарплатни , живут. платят по европейским ценам за товары и услуги , платят. ну так почему бы им не лечь на операцию без наркоза ? та раз плюнуть ! шо украинцу хорошо - немцу смэрть.
0 #1 Петро 26.10.2017 15:23
В этой связи удивляет позиция наших пенсионеров. Вот уж кого умом не понять. Как выборы, так идут все, кто ещё может ходить. Неходячие вызывают комиссию на дом. Не найти не одного не проголосовавшего пенсионера. При чем голосуют исключительно за тех, кто потом у них же и крадет. За коммунистов и регионалов. Вот и сейчас Оппоблок, Наш край и прочие организации бывших "рыгов" и "коми" требуют досрочных выборов, потому что уверены в поддержке всеукраинских дебилов-пенсионеров.
Подумать только, за два года запорожские пенсионеры участвовали только в двух акциях протеста: в 2016 против коммунальных тарифов на газ, и сейчас против тарифов на содержание дома.
Ну что ж, неисправимые есть больные, а больных надо лечить. Вот и будут оперировать без наркоза. И никаких выборов после выхода на пенсию! Может быть хоть тогда станут что-то понимать?

You have no rights to post comments