Среда, мая 27, 2020

cmol1857_cЗапоріжжя - це місто великих можливостей, та інакше  бути не може. Тут кожний може отримати того, чого бажає. Сьогодні Ярослав Гришин, відомий запорізький політик, на своїй сторінці в ФБ розповів громадськості Запоріжжя про те, як представники бізнесу звертаються до запорізького  мера, а він, не дивлячись на велику завантаженість, особисто ставить візи на їх проханнях, не беручи до уваги, що фірма та десь учора народилась.

Але нас ця історія зацікавила з іншої сторони. Ми вважаємо, що Ярослав на вірному шляху, але роль запорізького мера у цій історії дещо перебільшена, а роль його заступника, керівника департаменту ЖКГ Бородая - дещо зменшена.

lust1_c

Почнемо з початку. Із документів, які оприлюднив Ярослав, видно, що до запорізького мера звернулося  товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельно-ремонтна компанія» і повідомила запорізького керівника, що має можливість виконати наступні роботи у житлово-комунальному   господарстві Запоріжжя, а саме (пишемо мовою оригіналу): ремонт мягкой кровли,  ремонт инженерных сетей (горячего и холодного водоснабжения, центрального отопления и канализации), высотные работы (высотные работы, герметизация стыков и стеновых панелей, а также утепление фасадов). Мер є мер, надійшло звернення, то треба реагувати, і він реагує та ставить візу: «Бородаю А.Н., розглянути на загальних підставах».

2imagesВсе, представницькі функції запорізького мера на цьому закінчилися, і далі вся відповідальність покладається на заступника. Нагадаємо запоріжцям, що пан Бородай (на фото) - це керівник запорізького ЖКГ, людина, що відповідає в тому числі і за укладання господарських договорів з підрядчиками, та у нього є цілий департамент з юристами, фінансистами та іншими  спеціалістами, які повинні відстоювати інтереси запорізької громади та відсіювати неналежних підрядників.

Що собою представляє      товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельно-ремонтна компанія» (ТОВ "БРК")? Створена ця фірма      у 2015 році з «величезним» статутним капіталом в 400 грн. Створили цей суб`єкт підприємницької діяльності дві жінки: Немерюк Юлія Валеріївна та Яременко Тетяна Іванівна. Керує фірмою Науменко Олександр Миколайович. Фірма зареєструвала наступні КВЕДИ:  

Код КВЕД 43.21 Електромонтажні роботи;

Код КВЕД 43.22 Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування (основний);

Код КВЕД 46.34 Оптова торгівля напоями;

Код КВЕД 81.10 Комплексне обслуговування об'єктів.

Запоріжці можуть побачити, що ремонту покрівлі та висотних робіт, а тим більше загального будівництва, у видах діяльності цієї фірми немає, тому якщо вона була допущена до цих робіт, то багато запитань виникає до пана Бородая щодо того, куди дивився Він та  його департамент.

lust2_c

Слід зазначити, що один із засновників  товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельно-ремонтна компанія» є адвокатом і колись вже  керувала на  сьогодні  не існуючим товариством з обмеженою відповідальністю «Готика Л».  Це товариство відомо судовим спором  з Компанією "GRAXTIZ GmbH", м. Ессен (Німеччина)  та Товариством з обмеженою відповідальністю "Керуюча фірма "Адамант", м. Харків. Ось така бізнес історія під девізом» «Хто хоче, той і може».

Так що підприємці звертайтесь до запорізької влади, Ваш підряд, можливо, вже чекає у стінах департаменту ЖКГ.   

Джерело: САВ

Комментарии   

+3 #1 Ха-Ха 07.04.2016 18:44
Бородай и при Сине рулил коммуналкой и при Буряке, непотопляемый чел. Человек системы. А система как известно честных выдавливает сразу. Вывод необходимо гнать.

You have no rights to post comments