Понедельник, декабря 11, 2023

konsultantДепартамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації з листопада 2015 року перерахував шести підприємцям 1,5 млн. грн за надання консультаційних послуг. Про це стало відомо з порталу використання публічних коштів “E-data”.

Послуги замовлені в рамках проекту “Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області на 2015-2017 роки” направлений на розвиток і зміцнення первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) області, яка наразі надається 32 центрами ПМСД.

Цей субпроект в Запорізькій області реалізується в рамках проекту “Поліпшення охорони здоров`я на службі у людей”, який реалізовується за рахунок позики  Міжнародного банку реконструкції та розвитку (Світовий банк). Окрім іншого, проектом передбачено реалізацію регіональних субпроектів у 8 областях України.

Відтак, субпроект в Запорізькій області розрахований на 2 роки (червень 2015 – травень 2017) з обсягом фінансування з боку Світового банку до 4 млн. дол. США і співфінансуванням з боку регіону щонайменше 10% вартості субпроекту, та можливістю пролонгації у разі успішної його реалізації.

Найбільше коштів – 341 тис. грн – отримав ФОП Одринський Владислав Анатолійович як консультант з питань управління. Він відомий як головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я ОДА і старший викладач медичної академії післядипломної освіти.

ФОП Пушина Ольга Сергіївна отримала 274 тис. грн. Вона є консультантом зі зв’язків з громадськістю і працює у Запорізькому державному медичному університеті.

ФОП Нішенко Кирило Олександрович (консультант у сфері закупівель за проектом) отримав 275 тис. грн.

ФОП Бойко Тамара Анатоліївна (фінансовий консультант проекту) отримала 273 тис. грн. Її чоловік працює начальником Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької ОДА.

ФОП Конюшина Олена Володимирівна отримала 140 тис. грн. Вона працює в центрі дозвілля для дітей та юнацтва Вознесенівського району і є керівником англійських гуртків, а проектом передбачений перекладач.

Також ФОП Лазарєв Іван Володимирович отримав 206 тис. грн як передбачений проектом IT-консультант. Іван Лазарєв внесений до бази “Митротворець” як “українофоб та провокатор”. В соціальних мереж він відверто висловлювався проти захисту Україною своєї території  та вихваляв російський військових.

Джерело: zp.nashigroshi.org

Комментарии   

0 #4 АВ 01.02.2017 06:48
Когда говорили, что область "отдали" Ахметову и Богуслаеву, как то не верилось в возможность такого. Наблюдая в течении трех лет события в Запорожье, понимаешь, что это правда.
+1 #3 Слав 01.02.2017 06:20
Дело в том, что начальник департамента ярая украинофобка.Ее к рули привели с подачи доверенного лица януковича коммуниста Колесника. За которым маячит Мотор Сич. анисимовщина поностью восстановлена.
+3 #2 опер 31.01.2017 14:57
А ведь схема налажена и работает. 4 миллиона уплывут безвозвратно и без пользы для людей. Для виду организуют ряд лекций, а в основном откат и не хилый, думаю, что процентов на 70 потянет. Грустновато, но такова действительность. Ворьё!
+3 #1 да уж 31.01.2017 11:21
Редкую в наши времена «щедрость» позволил себе Департамент здравоохранения Запорожской ОГА, которым руководит Виктория Клименко. Возникает ряд вопросов, а именно, почему именно этим людям раздали огромные по нашим временам суммы за сомнительные услуги, кто именно распределял эти полтора миллиона, каким образом проводился выбор претендентов на их освоение, и на что эти деньги реально будут потрачены.

You have no rights to post comments