Среда, мая 27, 2020

verhovna-rada-ukrayiniВерховна Рада не дала згоду на створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування причетності президента Петра Порошенка та інших високопосадовців України до “офшорного скандалу”.
За відповідну постанову на ранковому засіданні в середу, 1 червня, проголосували лише 108 депутатів.

При цьому фракції коаліції – БПП і “Народний фронт” – дали за ТСК загалом 34 голоси.

Для створення такої комісії потрібно всього 150 голосів. 

Як відомо, за створення ТСК виступала фракція Радикальної партії Олега Ляшка, яка останні два тижні блокувала трибуну у парламенті й навіть приносила до сесійної зали розкладачки.
Після провалу голосування депутати РПЛ знову заблокували трибуну.

Результати голосування за проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів, оприлюднених у засобах масової інформації щодо використання офшорних компаній Президентом України та іншими вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави (№4704) – за основу та в цілому:
Блок Порошенка – 21 “за” (із 142)
“Народний фронт” – 13 “за” (із 81)
“Опозиційний блок” – 1 “за” (із 44)
Позафракційні – 15 “за” (із 41)
“Самопоміч” – 22 “за” (із 26)
“Відродження” – 0 (із 23)
Радикальна партія – 19 “за” (із 21)
“Воля народу” – 0 (із 19)
“Батьківщина” – 14 (із 19)

Запорізькі народні депутати проголосували так:

Артюшенко І.А.       -       Проти

Валентиров С.В.       -       За

Кривохатько В.В.      -       Не голосував

Сабашук П.П.           -       Відсутній

Фролов М.О.             -       Відсутній

Балицький Є.В.          -       Відсутній

Бандуров В.В.           -       Не голосував

Богуслаєв В.О.          -       Відсутній

Пономарьов О.С.       -      Не голосував

Як бачимо хто відвідує парламент, а хто і ігнорує свою роботу. Хто присутній і з якихось причин не бере участь в голосуванні, а хто і просто проти. Зате чесно, як Артюшенко. Та й то правда, Майдан його вибрав, але годують то інші ...

 Поіменні результати голосування – див. тут

Як ми уже писали раніше, 3 квітня ЗМІ опублікували велике розслідування, що розкриває причетність багатьох світових лідерів, політиків і відомих людей різних професій до приховування своїх активів в офшорних компаніях Панами. Серед них, крім інших, виявився Петро Порошенко, який після обрання на президентство обіцяв продати корпорацію “Рошен”.
При цьому юристи Порошенка повідомили, що корпорація платить усі податки в Україні, а реєстрація офшору “в іноземній юрисдикції була єдиним можливим шляхом для передачі активів в управління авторитетній міжнародній трастовій структурі” перед продажем “Рошену”.
Сам  Петро Порошенко заявив, що передача активів “Рошен” у довірчу власність Rothschild Trust закінчилася наприкінці березня-початку квітня.

У травні міжнародні журналісти-розслідувачі опублікували новий масив інформації про офшори. Серед іншого, ці документи підтвердили причетність людей з оточення Петра Порошенка до офшорної компанії Intraco.

Також ЗМІ виявили офшорні компанії в міністра фінансів Олександра Данилюка.

Згідно з результатами опитування КМІС, більша частина українців вважають, що президент Порошенко має піти у відставку в зв’язку з інформацією про наявність у нього офшорів.

За матеріалами: novynarnia.com

Комментарии   

+3 #1 кира 01.06.2016 15:00
а что вообще Бандуров делает в Верховной раде? По любому принципиальному голосованию тупо не голосует, зато как на своём сайте себя восхваляет, такой борец за права народа?! И вообще для чего нужны депутаты, которые не присутствуют на сессиях или не голосуют? Если не поддерживаешь законопроект, жми кнопку "против". А эти как страусы голову в песок сунут, если что сразу из зала выбегают!

You have no rights to post comments