Суббота, июля 11, 2020

balonkaВ рамках прийнятого у вересні закону про освіту журналісти програми «Наші гроші» поцікавились в українських політиків, як вони ставляться до української освіти, та де навчаються їхні діти.

Про це йдеться у черговому випуску програми журналістських розслідувань Наші гроші.

Журналісти з’ясували, що дочка голови фракції «Народний фронт» Максима Бурбака Катерина вчиться у Міському університеті Лондона. В середньому рік навчання у цьому закладі вартує від 20-ти тисяч доларів.

Це без витрат на проживання, харчування та дозвілля. Дівчина закінчила школу в Чернівцях та наразі перебуває в Британії. За словами Бурбака, Катерина отримає закордонну освіту та одразу ж повернеться додому: «Я вважаю, навчання, коли діти навчаються, а потім повертаються і працюють на нашу державу, буде найкращим подарунком нашій державі».

Голова коаліційної фракції «Блоку Петра Порошенка» Артур Герасимов відправив свою доньку вчитися до Канади у приватний коледж Бронте. Сам заклад збирає найбільш талановитих дітей з усього світу та дає можливість вступити у найкращі світові виші.

Дочки нардепа від БПП Ігоря Кононенка навчалися у Швейцарії — молодша у школі TASIS, а тепер вступила до університету Маргоні, а середня вивчала основи готельно-ресторанного бізнесу в Інституті Гліону.

Дочка нардепки Ірини Геращенко Анна Зацепіна встигла закінчити британський університет Реддінг та кембриджські курси. Про це свідчить її профіль на Linkedin.

Відправляють навчатися за кордон своїх дітей не тільки депутати, а й судді та прокурори. Зокрема, дочка судді Київського апеляційного адміністративного суду Світлани Шелест Вікторія теж була студенткою міського університету Лондона.

А дочка керівника одного з Департаментів Генпрокуратури Михайла Лєдовських Валерія — випускниця швейцарського коледжу Du Lemane.

Джерело: argumentua.com

Комментарии   

+3 #2 Пилип 07.11.2017 16:11
Та що там ті "київські"? Не треба. В нас гімно своє. Саме пахуче - губернатор Бриль. Віддав свого синочка вчитися на німецького підводника. Тобто зробив з хлопця спадкоємця слави СС "вовків Деніца", що потопили більше мільйону людей.
Ну скажіть, яке після цього право він має не то що бути губернатором, а взагалі служити на державній службі?
+3 #1 гость 07.11.2017 16:10
лечится они туда тоже ездят или летают, а законы они для нас принимают, а не для себя любимых. НАБУ в самолёте задержало нардепа Розенблата, когда тот после тяжёлого трудового дня, когда принимали медицинскую реформу для простых украинцев, летел на обследование в немецкую клинику. Как говориться комментарии излишни!

You have no rights to post comments