Вторник, июня 25, 2024

pavel_fuksУ недавньому минулому російський бізнесмен Павло Фукс був відомим забудовником у Москві, а тепер він володар українського паспорта.

Зараз Павло Фукс став вже київським підприємцем, передає «Народна Правда» з посиланням на сюжет програми «Схеми».

За короткий час ім’я Фукса спливало в ряді журналістських розслідувань про мало не масове скуповування українських активів. Програма Схеми провела своє розслідування про те, хто дозволив вчорашньому росіянину війти в рейтинги найбагатших людей України. Без впливових друзів у високих кабінетах олігархом поки ніхто не ставав.

 

Джерело: youtube.com

Комментарии   

+1 #3 Орест 18.12.2017 16:51
Корупція робить Україну ще більш вразливою для Росії. А раз Порошенко корупціонер №1, то ця гидога найстрашніший ворог для свого народу.
-1 #2 рыбак тимофей 18.12.2017 16:47
да , все сходится ! фукс - агент фсб и московии, а ахметов агент татарского меджилиса.и все это для "підривної" грабіжницької діяльності в Україні, та підсилювання фронта внутрішньої окупації України.
+2 #1 могильники України 18.12.2017 13:42
ФУКС ще один присланий з Московії "смотрящий" мафіозних кланів під керівництвом спецслуб РФ отримав український паспорт, як і Григоришин, для "підривної" грабіжницької діяльності в Україні, та підсилить фронт внутрішньої окупації України, де на передньому фланзі діє беззміний форвард Рінат Ахметов за безпосередньої підтримки бізнеспартнера Порошенко, корупціонера №1.

You have no rights to post comments