Понедельник, мая 25, 2020

e4c3eb1b2266a29ddd9455d9c68681b3“103” інформує, що служба “швидкої медичної допомоги”, яка 115 років була доступна для всіх, без виключення, верств населення ПРИПИНЯЄ СВОЄ ІСНУВАННЯ, з набуттям чинності наказу МОЗ № 918 “про скасування посади фельдшера та лікаря з медицини невідкладних станів”.

Відтепер, медична допомога, до якої Ви звикли-на дому, або на місці виклику надаватися не буде. Запропонована реформа не передбачає надання медичних консультацій та порад на дому. Пацієнти, які мають хронічні захворювання в стадії загострення, повинні самостійно звертатись до сімейного лікаря.

Впроваджується жорстка система розподілу екстрених і не екстрених викликів/звернень пацієнтів до служби “103”. Бригада, яка буде складатись з техніка-інструктора (водія) і парамедика,виїжджатиме лише на виклики, кваліфіковані як екстрені.

Також, для надання ДО медичної допомоги передбачений мінімум ліків,необхідний для підтримки життя на етапі транспортування до лікарні.

Прийняття нових Законів в такому вигляді порушують Ваші права прописані в Конституції України, а саме Закон «Про екстрену медичну допомогу».
Запропонована реформа в «Медицини невідкладних станів» є відвертий геноцид українців.

Наша мета – цим листом попередити та проінформувати населення про негативні наслідки цієї реформи для здоров’я громадян і мешканців України.
Бажаємо міцного здоров’я!

Джерело: best-info.com.ua

Комментарии   

+1 #1 Чудак-человек 21.11.2017 17:43
Удивительно, как быстро наши люди привыкают к хорошему. Все то 115 лет у нас существует скорая помощь, так её уже и в законах закрепили и в Конституции. А за что это нам такая привелегия по сравнению с такими же народами? У них этого добра отродясь не видывали, а гляди ж ты, живут свои законные 45 лет. Не болеют и не жалуются.
Вот и у нас так будет. Но вы, любители подлечиться за государственный счет, не расстраивайтесь. Вслед за медреформой быстро пройдет реформа ритуальная. В каждом городе и поселке откроют крематорий, а по горной местности пустят купленные в России мобильные автокрематории. Так что если и передохнем тут все в одночасье, то вонь до Печерских холмов не дойдет! С чем можем себя и поздравить.

You have no rights to post comments