Вторник, июля 07, 2020

maxresdefault_c_c_c_c_c_c_c_c_cРаніше хліби в Михайлівському районі Запорізької області так не горіли. Як стало відомо, в ніч з 3-го на 4 липня одразу з трьох боків спалахнуло пшеничне поле площею 12 га, на якому дозрівав врожай ФОП Олександра Довгого.

Розгулятися пожежі не дали бджолярі, що якраз у власних справах ходилися коло вуликів. Саме вони локалізували, а надалі й згасили пожежу в самому зародку. Вигоріло лише 250 квадратних метрів посіву.

В межах нормативного часу прибули рятувальники МНС, яким лишилося запротоколювати подію та зробити висновки про причини пожежі. Висновок рятувальників категоричний – навмисний підпал. Як того вимагають закон та інструктивна документація, належним чином було проінформовано місцеву поліцію.

Ось тут сталося непередбачуване… Але вже таке звично для нашого сьогодення. Поліція не стала реєструвати надзвичайну подію у ЄРДР, не стали проводити інших належних оперативно-розшукових заходів.

Проте громаді не знадобились юридичні підстави, щоби власне оголосити підозрювану особу. Люди кивають вбік керівника ВСК «Нива» Ю.В. Голуба, в якого наявні мотиви щодо помсти О. Довгому. Як пояснює місцевий правозахисник Сергій Семенов, Голуб останні роки став систематично порушувати умови орендних угод з селянами-пайовиками. Люди почали достроково розривати угоди та переходити до співпраці з більш людяним Олександром Довгим. Зазначимо - така точка зору заслуговує на увагу, бо легко пояснює «ягняче мовчання» місцевої поліції.

Так чи не так, але маємо зазначити, що зловмисник надумав справді «чорну» помсту. Вартість врожаю за найменшими ціновими розрахунками оцінюється в 200 – 250 тисяч грн., тож збитки стали б згубними для невеликого бізнесу ФОП О. Довгого та його орендодавців.

Спецкор, "Правозахисник Запоріжжя"

Комментарии   

+1 #6 Ирина 13.07.2017 10:46
Уважаемый Автор!Давно и прекрасно знаю людей упомянутых в Вашей статье.А вот Вы ,к сожалению ,знакомы ,скорее всего,только с Семеновым.Что касается этой фигуры как правозащитника,то вряд ли он кого=нибудь в своей жизни защитил кроме самого себя.Ну а то что Голуб Ю.В. поджег им поле пшеницы-это уж Полный бред!!!Да и условия договоров он не нарушает,а если кто-то и разрывает договор аренды ,то только для того,чтобы обрабатывать свой участок самостоятельно. Но уж точно не для того,чтобы отдать его в аренду Довгому.
Уважаемый Автор!Мнение Семенова(при всм уважении к нему)далеко ни мнение всей ,как Вы пишите ,громады.Советую Вам познакомиться с Голуб Ю.В.-человеком,который жиет и работает во благо людей и Украины
+1 #5 Автор 12.07.2017 14:01
Шановний, Яшо... Редакція так давно співпрацює з правозахисником Семеновим, що вже точно й не пам'ятаю. Не знаю причини, з котрої Ви в коментарі взяли його звання "правозахисник" в лапки, але назовіть на весь Михайлівський район ще одне призвище правозахисника. Ні, не того, що десь чимось виявився незадоволеним... А такого, що йшов не за власними інтересами, а за правдою на психічні тортури в буцегарнях від тоталітарного режиму. В усякому випадку дві державні нагороди Семенов отримав з відповідним визнанням його правозахисної діяльності.
Зараз стало модно влазити в тогу правозахисника, та використовувати її задля досягнення власних корисних інтересів.
То не правозахисники. Головний справжній правозахисник Семен Глузман сам особисто витягав Семенова з психушки з лап катів-психотерапевтів.
Що стосується О. Довгого, то дійсно, редакція з цією людиною не знайома та власної думки не має, тому в статті прямо сказано - "Як пояснює місцевий правозахисник Сергій Семенов".
Якщо, шановний Яшо, Вам є про що сказати, то реквізити видання находяться на головній сторінці сайту. Користуйтеся на здоров'я.
Пишіть...
-2 #4 Яшка цыган 12.07.2017 12:15
Звичайно, палій ким би він не був - рідкісна сволота, але позиція автора щодо "людяності Олександра Довгого" і "правозахисника" Сергія Семенова, дещо вражає.
+3 #3 Пилип 09.07.2017 15:32
Кто бы это не сделал - подонок конченный, каких ещё не знала Михайловская земля. Как-то довелось читать откровения одного ветерана Вермахта о боях в Украине в 1941 году. Он писал, мы виделитучные поля спелой пшеницы и объезжали их стороной, чтобы не поджечь случайной искрой из выхлопной трубы. А русские гоняли по ним танками.
Даже немецкий варвар знает цену пшеничному полю, а этот "мститель" сволочь точно имеет российские корни.
+6 #2 Н.П. 09.07.2017 10:14
Про ментов факт. Противно на них смотреть. И главное, что ни район, то со своими примочками. Видимо, как бытует в народе, гниль с головы идет.
+6 #1 опер 09.07.2017 09:37
Так называемая полиция в Запорожской области занята лишь одним важным делом. Нет, не защитой граждан, а тупым зарабатываем денег, возглавив все потоки криминальных средств.

You have no rights to post comments