Пятница, июля 10, 2020

3_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_cСхоже обурення громадськості таки змусило очільників МВС прислухатися та «змінити» напрямок реформ. Ми вже писали, що представники нової патрульної поліції відзначаються вкрай низьким рівнем керування автомобіля, внаслідок чого більшість службових Тойот, які були отримані від уряду Японії, встигли побувати в численних ДТП. Зрозумівши, що автопарк поліції дуже швидко стає «профнепридатним» керівництво МВС заявляло про купівлю для поліції нових Mitsubishi, на що, звичайно, отримало вкрай негативну реакцію суспільства. І от вчора столичні правоохоронці отримали першi 18 автомобілів ЗАЗ Forza і ЗАЗ Vida.

Щоправда, передані вони були поліції охорони, і від ідеї закупити японські автомобілі (загальна вартість яких буде складати близько 900 млн гривень) ніхто, схоже, не відмовився. От і виходить, що ситуація із замовленням Запорізькому автомобільному заводу не більш ніж замулювання очей: мовляв, от бачите, ми підтримуємо вітчизняного виробника. До речі, автомобілі з Запоріжжя були куплені за акційною ціною по 187 тис. гривень.

Все ж залишається незрозумілим, чому армія орієнтується на власного виробника (хоча і отримує у вигляді допомоги різний іноземний «мотлох» – згадайте «Хаммери»), а МВС України ігнорує українських автовиробників. Чи за закупівлях можна більше заробити для власної кишені?

Джерело: zahist.org.ua

Комментарии   

0 #5 Vette 22.08.2016 17:00
Только техобслуживаие Приусов обходится дороже, чем новые Зазы, но это уже проблеммы рядовых сотрудников полиции. а не министерства. Все из своего кармана!

От спеціально зайшов на сайт дилера Тойоти і УкрАвто. Вартість ТО1 на Пріус коштує 1700 гривень, ТО2 - 3700 гривень. ТО1 на ЗАЗ Віда - 1400 гривень, ТО2 - 2000 грн. Різниця не дуже велика!
0 #4 гость 22.08.2016 15:15
Таке враження, що автор не в темі. І Пріуси, і Міцубісі наше МВС бере тому, що вони їм обходяться БЕЗКОШТОВНО! Вони фактично йдуть з Японії по бартеру - як компенсація за продаж квот по Кіотському протоколу. Тому японці і дають гібриди - за кіотські квоти можна платити тільки еко-тачками. Ось тут детальніше: [ссылка] afp.com.ua/avtotema/Politsiya_poluchit_Mitsubishi_Outlander_PHEV/
За ЗАЗи ж треба платити! Тому МВС і не хоче їх брати. Нащо купувати ЗАЗи, якщо японці на шару дають набагато сучасніші автомобілі?
Только техобслуживаие Приусов обходится дороже, чем новые Зазы, но это уже проблеммы рядовых сотрудников полиции. а не министерства. Все из своего кармана!
0 #3 Vette 22.08.2016 13:51
Таке враження, що автор не в темі. І Пріуси, і Міцубісі наше МВС бере тому, що вони їм обходяться БЕЗКОШТОВНО! Вони фактично йдуть з Японії по бартеру - як компенсація за продаж квот по Кіотському протоколу. Тому японці і дають гібриди - за кіотські квоти можна платити тільки еко-тачками. Ось тут детальніше: http://afp.com.ua/avtotema/Politsiya_poluchit_Mitsubishi_Outlander_PHEV/
За ЗАЗи ж треба платити! Тому МВС і не хоче їх брати. Нащо купувати ЗАЗи, якщо японці на шару дають набагато сучасніші автомобілі?
+4 #2 Правдоруб 22.08.2016 12:41
Вот когда "вітчизняні виробники" начнут делать автомобили европейского уровня по адекватной цене, то тогда и не будут игнорировать их продукцию. Остаётся непонятной ситуация, когда цена на вітчизняні автомобілі почему то формируется в долларах США. Совет вітчизняному виробнику - не надо быть таким жадным и ломить за свои корыта баснословные деньги. Посмотрите трезво на свою продукцию и спросите у людей сколько они готовы за неё платить. И тогда не нужно будет навязывать свою продукцию.
P.S. когда читаешь в спецификации отечественного автомобиля - противосолнечные козырьки, то невольно понимаешь, что больше там ничего нет. Хорошо хоть руль ставят по умолчанию.
+4 #1 гость 22.08.2016 12:27
"Все ж залишається незрозумілим, чому армія орієнтується на власного виробника (хоча і отримує у вигляді допомоги різний іноземний «мотлох» – згадайте «Хаммери»), а МВС України ігнорує українських автовиробників." А тому що керівництво держави вітчизняний автопром підтримує виключно за рахунок громадян, нав'язуючи "вітчизняний мотлох" за ціною нормальних маших, а саме користується автомобілями іноземних брендів!

You have no rights to post comments