Среда, июля 08, 2020

15Сподіваємося, що не дуже Вас напряг наш контент з викриття суцільної підлоти, здирництва, багатомільйонних крадіжок та пограбунків.

Зверніть увагу, ми не займаємося звичайним криміналітетом. Про це читайте деінде… У нас все люди солідні – або вже «польотні» жителі, або в найближчому резерві…

Але сьогодні радісно зустрічаємо Новій 2017 рік! Так що не будемо вже нікого ображати…

Хай дасть їм Господь наснаги повиздихати, якщо не в останні години цього року, то хоча б у першому кварталі Наступного. Бо далі терпіти вже не сила!

Якщо Ви ентузіасти-оптимісти, то не розкочуйте губу. Сала не буде. Буде війна. Можливо трохи гірше ніж сьогодні, але на закінчення і не сподівайтесь.

Якщо Ви повірили Гройсману з Порошенком щодо двократного росту зарплат, то перехреститьсья та й забудьте. Ніяких зарплат не буде. Якщо що й буде, то тільки Операція «Ліквідація» середнього та малого бізнесу.

Який наступний прем’єр прийде на заміну Гройсману? Яке це має значення? Головне, що мордатий недоношений Паша Розенко залишиться, а разом з ним і армія недоносків у райсобесах! От вони разом і вирішать Ваше питання маленького особистого щастя – субсидію та соціальну пенсію.

Хай буде в Вас наснаги зробити як ті менти-пенсіонери, що тиждень тому майже до смерті налякали Пашу Розенко, на 20 хвилин перекривши автотрассу. Тільки хіба що на 2 години, а краще на 20 годин. Щоб фури олігархів серйозно застрягли в наметах.

Нехай в новому році продажні судді наркомани нарешті познімають мантії та підуть туди, де їх чекають… Хай всі злодії-казнокради нарешті опиняться у в’язниці. Не в тюрмі, як кажуть політики, а в справній українській в’язниці. І хай баланда їм буде смачною… А все що вкрали, нехай піде до бюджету, на зарплати, пенсії та соціальну допомогу.

Повірте дяді і тьоті, бізнесмени і бізнесвумени… Ми краще рабів-негрів. Навіщо вам китайців, малайців і пакистанців? Ми ж краще.

Втім правильно робите, що не вірите!.. Оце вам поздоровлення з Новим Роком – останнє попередження по доброму покинути нашу країну.

А так все інше добре і на добро!!!! З Новим Роком тебе, Україно!!!!!!

Strelaua.com

Комментарии   

0 #9 обычно для патриота-украинца 04.01.2017 16:44
До зимы 2013-14 года я жил спокойной размеренной жизнью: работа, дом, жена, дочка, кот. Строил планы на будущее. Когда началась Революция Достоинства, особых надежд на нее не было: ну, думаю, потанцуют и разойдутся. Но когда все закрутилось, я не смог сидеть дома, а в начале марта 2014 пошел в военкомат и записался добровольцем.
Не смог оставаться в стороне. Для многих эта война стала шоком, мол, как же так, братья-россияне? Я же основательно изучал историю, и знал, что эта война неизбежна, и, можно сказать, морально был к этому готов...
+1 #8 гість 03.01.2017 17:33
Вітаю усіх з Новим 2017 роком! Бажаю від усієї душі великих справ та доброї вдачі, міцного здоров’я та щирої любові, неймовірного щастя та бажаної мрії, вірних друзів та веселих свят з дорогими сердцю людьми.
Перемоги та Миру нашій державі)))
+3 #7 так отож 02.01.2017 15:59
смерть ворогам і падлюкам!
+3 #6 viktory 02.01.2017 12:21
"Запах диму, сніг і старе село..."

* * *
Запах диму, сніг і старе село,
І дорога, і ми на ній.
Це усе зі мною уже було,
Та забулося на війні.

Хто, коли, із ким і куди ішов,
Постирали багато літ.
У рифлених відтисках підошов
Проступали вода і лід.

Пахло димом, сирістю, і чомусь
Терпли плечі від вантажу.
Це десь там я, мабуть, і зупинюсь
І майбутнє наворожу.

Переламаний вибухами садок,
Стукіт серця, азарт і злість -
Я війну пережила задовго до,
А тепер мене побут їсть.

Та як давній запах, старий мотив -
Не згадав би, якби схотів -
Накладається пам'ять передчуттів
На реальність без відчуттів.

Мокрий сніг вкладається на ріллю,
Пахне димом і дежавю.
Я в слова ці запахи переллю,
Якщо вийду і доживу.

Олена БІЛОЗЕРСЬКА
грудень 2016
+4 #5 гість 01.01.2017 21:33
Дорогі наші Захисники, Герої, Україна дякує вам за Новий Рік який ми завдяки ВАМ зустріли під мирним небом, за те що Харківщина, Дніпровщина, Запоріжжя, Черкащина і ще багато земель живуть і працюють під мирним небом і не під градами ворожої навали.
+3 #4 gol77 31.12.2016 23:08
З Новим роком!
+4 #3 Орест 31.12.2016 19:29
Так так, то хай отi суки повиздихають. З Новом роком!
+4 #2 опер 31.12.2016 17:03
Потому так и живём, что с понтом не понятно. Но ничего, прозреем. Хай щастить!
0 #1 Judy 31.12.2016 16:42
А кому треба покидати країну? Бо трохи не зрозуміло...
І вас з Новим Роком!

You have no rights to post comments