Суббота, января 23, 2021

2-ult-2-756x425_cУ Запоріжжі керівник 5-ї міської лікарні Сергій Завгородній, якого нещодавно звільнили, заявив, що справжньою причиною цього стала відмова брати участь у схемах відмивання бюджетних грошей під час закупівлі обладнання.

Завгородній уточнив, що офіційна версія його звільнення – це порушення умови здачі приміщення в оренду.

Але виявилося, що фірма "Фармацевтична компанія", яка хоче орендувати частину приміщення, належить онукові Віталія Сацького, який очолював "Запоріжсталь" із 1986 по 2012 рік.

"Це серйозні люди. Можливо, Володимир Буряк (міський голова Запоріжжя. – Ред.) знає Віталія Антоновича (Сацького. – Ред.). Я програв суди і підписав цей договір. Ну програв, так програв. Я законослухняний громадянин, тому підписую. Але не так все просто. Перед цим я виступив у ЗМІ, тому що велика плинність кадрів через низькі зарплати. Володимир Вікторович дуже образився… Ну а найбанальніші речі в тому, що ще навесні я сказав, що не братиму участі у схемах відмивання бюджетних грошей при закупівлі обладнання. Якщо копати глибоко, то це і є причина мого звільнення", – сказав Завгородній.

"Такі люди їм не потрібні. Я не хочу прислужувати, а тут потрібно це робити. А я ніколи цього не робив і не буду", – додав він. (Кажуть, що мова йде про віділення лікарні 70 мільонів з міського бюджету... - Ред.).

Раніше Завгородній оприлюднив зарплати лікарів у Запоріжжі. Він наголосив, що за 7 місяців цього року з 5-ї міськлікарні людей звільнилося більше, ніж за весь минулий рік.

За словами звільненого головного лікаря, хірург, який не має категорії, отримує у міськлікарні 1700 грн у місяць, хірург вищої категорії має надбавку 40% за хірургічну активність – 3200 грн, медсестра з 10%-ою надбавкою за вислугу і вищу категорію – 1800 грн, а санітари – 1300 грн.

Джерело: market.korupciya.com

Комментарии   

-1 #1 borivan 28.08.2016 17:41
Автор мелковато копает.Завгородний в 5-й больнице развалил все что только можно.Окружил себя подхалимами.Ведущим специалистам пришлось уйти.Своим замом сделал шизофреника Макарского.А Буряк расставляет везде своих людей.Так что продолжение следует.

You have no rights to post comments