Суббота, октября 31, 2020

volmn2016_005Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» відзначив день свого 66-річчя та 25-ї річниці незалежності України змаганнями обласного рівня на звання найкращого спортивного села Запорізької області.

Змагання пройшли в м. Вільнянську. Право приймати в себе спортивне свято Вільнянськ отримав завдяки торішній перемозі в аналогічних змаганнях команди села Михайлівки Вільнянського району.

Сьогодні участь прийняли команди сільських рад – переможців районних змагань з дванадцяти районів Запорізької області:

-         Августинівська сільрада – Запорізький район;

-         Великобілозерська сільрада – Великобілозірський район;

-         Гоголівська сільрада – Веселівський район;

-         Костянтинівська сільрада – Мелітопольський район;

-         Малобілозерська сільрада – Василівський район;

-         Михайлівська сільрада – Вільнянський район;

-         Новенська сільрада – Токмацький район;

-         Нововасилівська сільрада – Приазовський район;

-         Преславська сільрада – Приморський район;

-         Таврійська сільрада – Якимівський район;

-         Трудівська сільрада – Новомиколаївський район;

-         Чубарівська сільрада – Пологівський район.

Після нетривалих урочистостей з нагоди відкриття обласних змагань та урочистого маршу команд-учасниць, Голова Запорізької обласної організації ВФСТ "Колос" Анатолій Олександрович Земляков і головний суддя змагань Олексій Євгенович Ярош дали старт змаганням.

Змагання проводились одразу за сімома видами спорту: футбол, волейбол, гирьовий спорт, перетягування канату, настільний теніс, шахи і шашки.

За загально-командними результатами перше місце вже третій раз поспіль посів дружний спортивний колектив Михайлівської сільради Вільнянського району.

volmn2016_042

Неодноразові чемпіони Запорізької області з перетягування каната - команда Михайлівської сільської ради


volmn2016_333

Від щирого серця вітаємо переможців ювілейної першості Запорізької області! Побажаймо команді-переможцю достойного призового місця на загальнодержавній першості Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

2 місце посіла команда Малобілозірської сільської ради, Василівського району; 3 місце за Таврійскою сільською радою, Якімівського району.

P.S. Команда Михайлівської сільської ради вже втретє захищатиме честь Запорізької області у Всеукраїнських сільських спортивних змаганнях ВФСТ "Колос" на "Краще спортивне село України". В силу цього хотілося б звернути увагу обласної влади на те, що вона неодноразово обіцяла допомогти михайлівцям в їхньому прагненні стати прикладом для інших сільських рад. І відзначити високі разультати команди виділенням певної суми на подальший розвиток спорту в селах Михайлівської сільської ради..

Спецкор, "Правозахисник Запоріжжя"

You have no rights to post comments