Среда, мая 27, 2020

640x480_c_cСерпневим потрясінням для українців стала навіть не аномальна спека, а неочікуваний стрибок цін на скраплений газ для автомобілів, що в народі іменується автогаз. Тільки у серпні ціна на автогаз піднялася на 40% та вище. За період с 23 по 28 серпня ціна на пропан піднялась до 16,5 грн за літр. Відтепер скраплений газ в Україні коштує дорожче аніж у країнах Євросоюзу.

Причина такого незбагненого явища насправді дуже проста. В основі цінового стрибка лежить звична для України змова імпортерів паливо-мастильних матеріалів з корупційним державним управлінським апаратом.

Тільки вчора прем’єр-міністр Гройсман визнав ціну на автогаз завищеною, а до того Кабмін вперто відмовлявся визнавати змову. Тепер в уряді про людське око обіцяють найближчим часом знизити ціну до 14 грн за літр, або на 50 копійок, до цього за два тижні піднявши на 5 грн за літр. За таким звичним сценарієм в Україні й до того відбувались корпоративні змови на ринку ПММ.

Тепер у вересні, враховуючи ту обставину, що вся торгова мережа України використовує саме скраплений газ, невідворотнє подорожчання всієї вітчизняної внутрішньої роздрібної торгівлі на 30-40%. Отак нас грабують!

Та найбільша вина за все це неподобство лежить саме на Службі безпеки України, яка займається чим завгодно, крім прямих своїх обов’язків із забезпечення державної безпеки. Саме так вважають в керівництві партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі». Тож сьогодні партія провела багатолюдну акцію протесту не перед будівлею Кабміну, не перед Міністерством економіки, а саме перед штаб-квартирою СБУ.

640x360

Організаторами акції протесту виступили політичні сили «Рух нових сил Михайла Саакашвілі», «ДемАльянс» та громадські антикорупційні організації. До мітингу також долучились народні депутати Світлана Заліщук, Мустафа Найєм, Юрій Дерев'янко, екс-нардеп Єгор Фірсов, один з лідерів «ДемАльянсу» Василь Гацько та один з очільників Руху нових сил Давид Сакварелідзе.

У своїх виступах організатори прямо звинувачували генералітет СБУ у бездіяльності, починаючи з перших днів перемоги Революції гідності, коли на керівних державних посадах злочинців януковича масово змінили хапуги Порошенка. Та й саме керівництво СБУ з приходом до керівництва службою Грицака, значно погіршилося, починаючи з першого заступника голови СБУ недолюстрованого генерала Демчини. Своєю антидержавницькою діяльністю він прямо грає на руку агресору. Під приводом нібито наявності отруйних домішок в імпортному паливі він заважав розмитненню. В результаті ринок ПММ захопив кум головного агресора Путіна Медведчук, що й створило умови для серпневого цінового колапсу автогазу. За всі ці злочини Демчина отримав чергове звання генерал-лейтенанта з рук президента Порошенка до Дня Незалежності. Міністр економіки Кубів натомість того, щоб припинити знущання над українською економікою підписав санкції проти незалежних трейдерів, чим позбавив їх бізнесу, а тисячі українців робочих місць. Всі перелічені високопосадовці мають понести відповідальність, в тому числі й кримінальну. Все це доніс до учасників мітингу народний депутат Сергій Лещенко та виголосив вимоги акції протесту біля стін центрального управління СБУ.

Вимоги:

1. Позбавити СБУ непритаманних їй функцій.

2. Змусити склад СБУ декларувати своє майно і доходи нарівні з іншими українськими держслужбовцями.

3. Демчина, як перший заступник СБУ, що свідомо захищає корупцію на вищих щаблях державної влади, має піти у відставку.

4. У відставку має піти ще один головний корупціонер та зрадник Революції Гідності - міністр економіки Кубів.

5. Уряд повинен розробити програму диверсифікації продажу скрапленого газу.

Вадим Вишинський, координатор Запорізькой обласної політичной партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі"

Комментарии   

+2 #3 гiсть 01.09.2017 04:58
Поки уряд України не почне робити рішучі дії, щоб побороти корупцію, він, без сумніву, збереже своє «звання» одного з найбільш корумпованих урядів світу. Але вiн це не зможе роботи, бо вiн разом з президентом i є саме ЗЛО для людей.
+1 #2 прохожий 31.08.2017 17:31
Краще чого?! Вам остапам не угодить. Сидите по норам и умничаете. А выйти слабо? Присоединиться и точно также сказать, только не с дивана, а в голос... И тысячи диванщиков... Тогда может упадут не только тарифы.
0 #1 Остап_Пінка 31.08.2017 16:45
Краще б так помічали ріст ціни на електроенергію. Тим більше, що причина одна й та сама - монополізм і жадібність монополіста.

You have no rights to post comments