Понедельник, февраля 17, 2020

1389489921_s140111-052«Чоловіки, цілуйте дружин і дітей - і на Майдан! І не просто їдьте. Приїжджайте на авто, автобусах, тракторах і вантажівках. Студенти, відкладайте книги і комп'ютери! Про ці дні ви з гордістю розповісте своїм дітям! Підприємці, це революція середнього класу проти гангстерів».

Хто по вашому це сказав?

Та хто б цього казав, за такі заклики людей до майдану, вже б ходив на допити по звинуваченню за ст. 109 КК «Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади» (від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією).

А от, як на вас, за такі слова?.. «Ніякої паніки і відчаю. Предки боролись в гірших умовах. Нас мільйони і ми сильніше купки злодіїв. У призначений час мобілізації всі українці - на столицю. Зі своїми автомобілями, автобусами, вантажівками, тракторами - боротися за вільну Україну. Студенти - на вулицю, битися за своє європейське майбутнє! Кияни - на вулицю, боротися за свій столичний гонор! Політики - на вулицю, разом з сім'ями і помічниками, на своїх авто і пішки - боротися за демократію в цій країні. Втрачати вже нічого. Це той час, коли перевіряється на практиці "Душу й тіло ми положим за нашу свободу". Це - момент істини!»

А ось за такі штучки прокуратура б зареєструвала в ЄРДР розслідування за ст. 111 КК «Державна зрада» (від 12 до 15 років) та провладні ЗМІ на весь світ назвали б «російським шатуном».

1389394864Хіба таке можливе в Україні? Ні, таких закликів (поки що?) тут ніхто не каже… Навіть лідери найбільш радикальних політсил та громадських рухів. А все ж такий герой є! Правда казав він це вже давненько… Не казав, а буквально волав зі сцени Віче Майдана в двадцятих числах буремного січня 2014 року. Ім’я цього звитяжця Юрій Луценко – вчорашній політзек режиму, а нині герой Майдану із забинтованою контуженою головою.

«Чиї ви, хлопці будете? Хто вас в бій веде?..» Таким чином, за підтримки десятків тисяч голосів Майдану, він мстився тим катам януковича, що засудили його на 4,5 роки ув’язнення. Так було…

За два з половиною роки з полум’яним трибуном Луценко сталися вражаючі перетворення. За цей час він побув лідером партії президента та став самим неосвіченим в світі генеральним прокурором. З тих часів годі й чекати чогось такого…

5470754Менше ніж за півтора роки Луценко пройшов стрімкий шлях по похилій слизький стежці зради Майдану та ідей революції гідності. Тепер він кум президенту Порошенку та міністру Стецю, поставлений за головного сторожового пса на захист устоїв олігархічно-корупційної влади. Тепер він лупить колишніх побратимів зліва-направо, вдовж і впоперек так, що аж чуби тріщать, і шкіра лопає. Затримання, необґрунтовані звинувачення і швидкий неправий суд стають звичними атрибутами в нещасній Україні. Як і колись сумно відомі «столипінські галстуки», до речі...

b1_cЩо тепер говорить добродій Луценко? Після так званого «прориву кордону» 10 вересня ц.р. генеральний прокурор України Юрій Луценко всім публічно нагадував, що «закон вимагає притягнути до кримінальної відповідальності тих, хто організовував незаконний перетин кордону, керував такими діями, або сприяв їм порадами чи діями, і запевняв, що це буде зроблено «як буде дана оцінка і дій владних інституцій протягом сьогоднішніх подій».

db5fff86ce48303d179e4a86f68e1803Вчора 16 вересня, виступаючи на зустрічі «Ялтинської європейської стратегії» перед вражаючим сонмом політиків зі світовим ім’ям, Луценко нахабно заявив, - «Ті, хто бив українських прикордонників, будуть мати справу з кримінальною справою і будуть заарештовані. І мають сидіти 7 років. Щоб усі політики затямили – можна і треба мітингувати, але при цьому не можна бити солдатів і офіцерів, які захищають кордон», – додав Луценко. Ось що буває, коли фігурант своє «не досидів»…

Ось так недавній побратим на Майдані зараз шляхом брехні та безпідставних звинувачень зводить рахунки з тими, хто відносно недавно аплодував холодному полум’ю його брехливих речей на Віче. Отак от нізащо, тільки заради меркантильного бажання догодити його величності пану Порошенку!

233c4cead523710dd92c5ffd34a1abb5_cА от іншій брехні високим гостям на престижному міжнародному форумі навіть Юрку зась! Вже не обіцяв екстрадувати Михайла Саакашвілі до Грузії. «Саакашвілі не буде заарештований по цій справі, Саакашвілі не може бути екстрадований з цієї країни, поки має посвідку на постійне проживання чи інший документ, який він подав». Що то за такий-сякий хитрий документ, що заціпив пил завзятого панського гайдука, Луценко не обмовився навіть поважним слухачам в залі. Та щось таке, чим стерло хижий вишкір головного президентського хорта, все ж таки є! І це приємно усвідомлювати…

Також через силу генеральному прокурору прийшлось визнати, що не будуть заарештовані ті, хто «переправляв Саакашвілі через кордон. Кримінальне переслідування все ж буде, але без арештів». Ось таке жорстоке милосердя… Правду люди кажуть, що зрадник найбільшим ворогом вважає тих кого зрадив.

Так що дарма наївна очільник ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко зверталася до совісті та пам’яті Майдану Юрія Луценка. Його «Москва сльозам не вірить»…

Але не вийде в Луценка із задуманої авантюри анічогісінько. Вже зараз карні справи на очах розвалюються, і приходиться небораці все частіше включати задню передачу.

imag4696_cПо-перше, ні на яких відео і фото-доказах не видно геть ні одного поліціянта. Звідки Луценко та його посіпаки взяли байку про 15 постраждалих в бійці поліцейських? Так вони там були, але стояли обабіч і жодним боком не приймали участі в тісняви ні. Хай і ця брехня буде на їхній совісті.

По-друге, ті ж докази свідчать, що й бійки, як такої не було. Була штовханина з ланкою прикордонників, що не тільки самі не надавали допомоги заблокованим на «замінованій» території України громадянам, а довгий час заважали півтори тисячній лаві активістів надати необхідну допомогу блокований пасажирам автобусу. Судячи по фото- відео-доказам за обставин штовханини ні один прикордонник не отримав бодай легких тілесних пошкоджень.

57По-третє, битих дві години активісти начолі з Давідом Сакварелідзе, що приїхали з Мостицького, вмовляли прикордонників пропустити їх до заблокованого автобусу. Тільки переконавшись в подальшій безперспективності переговорів, вони зголосилися на силове протистояння. Це на юридичній мові - крайня необхідність.

По-четверте, ніхто з активістів ні сам не порушував кордону, ні організовував перехід кордону іншими людьми, бо на час конфлікту з прикордонниками автобус та всі його пасажири вже більше двох годин знаходились на українській території.

1881208По-п’яте, кримінальному переслідуванню належать не невинні люди, або прикордонники що злочинно створювали перешкоди в наданні допомоги громадянам України і одній особі без громадянства, підкорюючись злочинному наказу. Під суд мають піти ті можновладці, що злочинно зловживали своїм службовим становищем, та користалися ним в з явно злочинною метою. Там багато учасників злочину, починаючи з начальника поїзду Перемишль-Київ та й до самих «Печерських пагорбів»… Але тільки двоє високопосадовців продовжують чинити злочин й донині. Це генпрокурор Ю. Луценко та міністр МВС А. Аваков.

1503475518-3082В Запорізьких громадських активістів і правозахисників є й свій власний рахунок до генпрокурора, який витікає з простого питання – навіщо Ю. Луценко приїздив до Запоріжжя 23 серпня ц.р.? Всі очікували обіцяних після пам’ятної наради у Дніпрі кардинальних кадрових рішень в прокуратурах Запорізької області. Наразі ні одного кадрового рішення, крім одного, генпрокурор не прийняв. Тай то єдине рішення стосувалось не очікуваного звільнення скандального заступника начальника обласного управління С. Спільника, а тільки пониження в посаді до начальника відділу того ж управління. Що це може означати? Тільки одне – генпрокурора «умаслили». А ось тисячі запоріжців почуваються зневаженими і ображеними в найкращих очікуваннях.

lucenko_38251Може Луценку й вдалося на якийсь короткий час замилити очі гостям саміту «YES» ще однією побрехенькою про нібито оновлення органів прокуратури на 80% працівниками, що ніколи не працювали в «системі». З запоріжцями така брутальна брехня не пройде! Ми добре знаємо, що всі наші обласна та місцеві прокуратури на 100 відсотків укомплектовані старими «заслуженими» прокурорським кадрами. Без сумніву, так думають про своїх прокурорських і у всіх інших областях.

Такого ще не було. Всі можновладці через слово брешуть, хто як тільки може в силу власної розбещеності. З цим треба щось робити, бо згинемо всі!..

Щоб кривда скресла – треба боротися! Забути, як нас обдурили в 2014-му, й знову боротися до нової перемоги… А потім всім миром заходитися наводити в державі справжній порядок з усіма наслідками, в тому числі і з тими, що випливають з вищеозначеної політичної фальшивки від Луценка.

Вадим Вишинський, координатор Запорізької обласной партійної організації "Рух нових сил Михайла Саакашвілі"

Комментарии   

+3 #2 гость 18.09.2017 11:06
Итак, история с вторжением в Украину экс-президента Грузии Михеила Саакашвили, получила новое развитие.
Вопреки всем угрозам, которые исходили из кабинетов различного уровня. От президентского до офисов глав МВД и ГПУ.
Несмотря на шоу с блокированием движения украинского поезда по территории Польши по команде из Киева, минированием пограничного пункта пропуска и прорывом группой поддержки Саакашвили оцепления пограничников и отъездом Саакашвили во Львов.
С последующим вручением Саакашвили протокола об административном правонарушении.
С задержанием тех, кто выводил Саакашвили за территорию заминированного КПП на украинской, что характерно, территории.
С внесением в базу данных сайта «Миротворец» самого Саакашвили и группы народных депутатов Украины, которых поставили в один ряд с бандитами из ОРДЛО, российскими военными, которые утюжат Сирию. А также с «деятелями российской «культуры», которым въезд в Украину запрещен, что характерно, за незаконное пересечение украино-российской границы в Крыму.
Короче, несмотря на весь этот балаган, когда власти попытались запугать всех, гора-страшилка родила мышь.
Как в том старом анекдоте о дневнике партизана. Когда герой анекдота описывает длительные бои с немцами за сторожку лесника, завершившиеся тем, что пришел сам лесник и выгнал всех к такой-то матери.
Так вот, в истории с Саакашвили тоже появился лесник.
В лице спецпредставителя США по Украине Курта Волкера. Который остановил кандальный звон, несущийся с Банковой коротким, но емким заявлением. Когда его спросили, а, что бы он посоветовал президенту Порошенко, если бы был его советником, в ситуации с Саакашвили, то он ответил: "Я бы сказал: сфокусируйтесь на верховенстве закона, институтах и ​​своем управлении государством, ведь Украина должна быть успешной страной, чтобы выдержать российскую агрессию...".
Добавив, что Украине надо разбираться с конфликтом на Донбассе и его последствиями, подчеркнув: - "Большая повестка дня. Я бы снизил драматизм вокруг (участия) Саакашвили в политическом процессе – и сосредоточился бы на управлении государством».
А далее мистер Волкер пояснил, что Саакашвили должен обратиться в суд: "Это был бы правильный ответ"…
Т.е. в переводе на язык исторических параллелей Большой Белый отец рассказал из своего вашингтонского вигвама, что и как надлежит делать детям непонятливого племени, которые вдруг решили поиграть во вседозволенность.
И для чистоты картины как бы нельзя не упомянуть о том, что в качестве десерта к информационному обеду было подано изысканное блюдо: «Квалификационно-дисциплинарная комиссия прокуроров начала производство против генпрокурора Украины Юрия Луценко и главного военного прокурора Анатолия Матиоса в связи с их публикациями в соцсетях. Согласно самой дисциплинарной жалобы, Луценко и Матиосу вменяется в вину публикации в социальных сетях сообщений, которые нарушают презумпцию невиновности»…
+10 #1 якщо так, то добре! 17.09.2017 17:37
США ініціюють нові гучні арешти в Україні. Трамп вирішив нанести удар по корумпованому оточенню Петра Порошенка і Арсенія Яценюка. Діяти він має намір руками НАБУ. Найближчим часом можуть бути заарештовані Валерія Гонтарєва, Ігор Кононенко, Олександр Грановський, Сергій Пашинський та інші люди з найближчого оточення Порошенко і Яценюка.
Адміністрація Трампа вирішила взяти під більш жорсткий контроль як Петра Порошенка, так і його партнерів по правлячій коаліції з «Народного фронту» Арсенія Яценюка.
Американці вже прийняли рішення про зміну еліт в Україні, але без проведення виборів. Вибори несуть високу ступінь ризику нестабільності, якою може скористатися Росія. Американцям цього не потрібно.

You have no rights to post comments