Понедельник, февраля 17, 2020

bjyoviy_gopak_c_c200 відрубаних голів на своєму городі знайшов житель Чигирина Віктор Резніченко. Їх було виявлено під час прокладання водопроводу.

Такої знахідки в Україні ще не було за попередніми підрахунками тут щонайменше 200 голів і всі ретельно складені.

Антрополог відділу археології інституту археології Олександра Козак зауважила, що на черепах багато рубаних ран, а на деяких навіть є знак декапітації — це відрубання голови.

vidrubani_golovi

Археологи припускають, що черепи там лежать уже четверте століття. Вони можуть належати козакам, що полягли в українсько-турецькій війні в ХVІІ ст. У турків був звичай відрубувати ворогу голову, а часто ще й праву руку, які вони відносили до свого паші, за що й отримували певну винагороду.

kozacki_golovi_2

Попереду у науковців кропітка робота, під час якої вони мають з’ясувати, кому ж таки належать ці черепи.

Джерело: vycherpno.ck.ua

Комментарии   

-3 #3 прохожий 18.09.2017 06:56
Оно то так, п--деть не мешки ворочать. Но все же прав, нечего перед басурманином икру метать. Настанет година и глушить нужно будет и в его логове тоже.
+2 #2 Я там где плакаты ВПЕРЕД 18.09.2017 05:56
Давай дорогой мой, флаг тебе в руки и барабан на пузо. Один только ты такой диванный ГАВНОКОМАНДУЮЩИЙ и спасешь страну от ворогов !!!
-2 #1 Січеград 16.09.2017 10:14
Колись були ми козаками. Ми не дивилися на силу ворожого війська та велич ворожої держави. Воювали з Туреччиною, Польщею та Росією. На до сраки була перевага агресора. Билися, поки не виганяли з нашої землі останнього ворожого воїна.
Чого ж тепер ми так боїмося ту Росію? Всього чотьохкратна перевага в чисельності армії і п'ятикратна перевага в озброєнні. І ми вже не бачемо іншого шляху вирішення проблеми, як тільки мирні переговори.
Треба міняти цю владу. Треба міняти того зрадливого головнокомандуючого не козацької крові.

You have no rights to post comments