Понедельник, февраля 17, 2020

aksessuary-dlya-ravon-r2-990x559_cРинок бюджетних автомобілів в Україні поповнився ще однією, що дебютувала лише недавно моделлю, яка, тим не менш, вже встигла стати одним з бестселерів вітчизняного ринку. Примітно, що таким стала зовсім не продукція ЗАЗу або ВАЗа – мова йде про перелицьований «Узбек».

Результат виходу узбецького бренду Ravon на українській ринок виявився більш, ніж успішним. У перший місяць осені найбільш продаваним недорогим автомобілем в нашій країні став Ravon R2.

ravon-r2-2017

Як відомо, саме під маркою Ravon в даний час випускаються улюбленні українцям машини Daewoo Matiz і Gentra. При цьому незважаючи на те, що українська історія Ravon налічує лише рік, бренд вже зараз входить до двадцятки провідних на вітчизняному ринку.

Що стосується того, що успішно вистрілив у своїй ціновій категорії – Ravon R2, то це авто являє собою ніщо інше, як злегка видозмінений Chevrolet Spark. Збірка машини налагоджена на спільному підприємстві, організованому з концерном General Motors.

На українському ринку Ravon R2 оцінюється в суму від 189 тис. грн, що робить його одним з найдоступніших пропозицій серед наявних. Силова установка для компактного автомобіля пропонується безальтернативна: в рух R2 наводиться за допомогою 1,3-літрового двигуна, в парі з яким працює автоматична КПП. Перевагою такої машини є і хороша паливна економічність – середня витрата палива становить 6,7 л на 100 км пробігу.

Джерело: auto-motive.info

Комментарии   

+2 #1 запорожец 10.10.2017 16:52
У нас тут небольшая перемога с привкусом зрады. Так бывает – действительно хорошая новость и плохая одновременно. Ну, как бы объяснить? Это как будто нелюбимая теща (говорят, такие бывают) в твоей новой машине летит в пропасть. Или на твоей новой машине у подъезда женским почерком нацарапано – «В сексе ты лучший!» То есть двоякое ощущение – вроде бы приятно, но и грустно одновременно.
Это к тому, что мешает отечественному автопрому выпускать свои бюджетные автомобили. У нас есть специалисты, высокой квалификации. Есть не совсем ещё убитые автопредприятия и опыт. Есть заказы от общества и приличные деньги. И есть безработица, а как следствие – дефицит ПФ, недобор по налогам и расходы на социальные пособия. То есть создавать рабочие места – приоритетная задача. А у нас наоборот - отдаем предпочтение иностранной технике, а сами едем на заработки за границу. Называется - отдай жену дяде, а сам иди к бл@ди. Что мешает создавать в Украине свои малолитражки и не только...

You have no rights to post comments