Суббота, января 16, 2021

49_bigКультура – одна з найдревніших і найцікавіших явищ, яка тісно пов’язана з діяльністю людини. Кожний етап розвитку ставить перед культурою свої важливі завдання. Однак на будь-якому етапі необхідно, по-перше, робити все для збереження існуючих культурних традицій і надбань, а по-друге, привносити щось нове, свіже, неповторне. І в цьому є чи ненайголовніша роль культури в сільській місцевості. Необхідно докладати максимум зусиль для збереження, відродження, розвитку всього найкращого, що має в своїй скарбниці український народ.

Розглянемо це на прикладі Новомиколаївського району. В районі не скрізь повноцінно функціонують заклади культури, які сворені, щоб нести культуру в маси, виховувати молоде покоління, забеспечувати культурне дозвілля населення.

В центрі смт Новомиколаївка розміщується комунальне підприємство «Новомиколаївський районний центр дозвілля і культури Новомиколаївської районної ради Запорізької області» (по-простому: районний будинок культури). Це є головний осередок культурного життя в Новомиколаївському районі.

10 травня 2016 року начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації звернулась з проханням до Новомиколаївської районної ради про виділення 95 тисяч гривень на ремонт гримувальної кімнати та сан. вузла комунального закладу «Районний центр культури та дозвілля Новомиколаївської районної ради Запорізької області». Серед переліку необхідних матеріалів та обладнання вказано на необхідність придбання:

а) душева кабіна 100/100 низький піддон - 1 штука по ціні 4 185 грн

б) бойлер – 1 штука по ціні 8 000 грн.

Кошти були виділені і через деякий час було проведено  ремонт гримувальної кімнати та сан. вузла  і встановлено душову кабіну в районному будинку культури.

Чи проти я будівництва теплого туалету та душа в будинку культури? Звичайно, не проти! Але: районний будинок культури (глядацький зал) не опалюється вже декілька років (там навіть демонтовані опалювальні батареї) і не підведена вода до будинку культури. Про це соромно говорити, але біля районного будинку культури взагалі немає туалета. Це ж якесь середньовіччя!

Всі масові заходи  в смт Новомиколаївка в холодну пору року проводяться на вулиці біля будинку культури. Уявіть собі, як в грудні, січні, лютому місяцях, коли надворі мороз, сніг і вітер, почувають себе аматори сцени та глядачі, а як почувать себе діти – школярі, які виступають перед глядачами в таких арктичних умовах!

Тому спочатку компетентні, професійно підготовлені, розумні керівники району (але де таких знайти) спочатку зробили б опалення, підвели воду, зробили каналізацію в будинку культури, а вже потім будували б теплий туалет і душ всередині будинку культури.  Саме це я і пропонував зробити на сесії районної ради в травні 2016 року та використати ці кошти на такі роботи.

Кому потрібен такий «комфорт» і така «культура»?

А жити в таких умовах, дивитись на некомпетентні, позбавлені всякої логіки і системності дії районної влади -  хіба це не приниження гідності та честі всіх жителів Новомиколаївського району?!

Цей туалет і душова кабіна без води стоять більше року, як пам’ятник марнотратству бюджетних коштів і нагадування про те, як не потрібно господарювати.

Які у нас керівники району, про що і чим вони думають, здогадайтесь самі, шановні читачі.

P.S.

08 серпня 2017 року відбулося засідання апеляційного суду Запорізької області з розгляду апеляційної скарги Павленка Ю.П. на рішення Новомиколаївського районного суду Запорізької області від 15.05.2017 року, де було вказано: «В задоволенні позову Павленка Юрія Павловича до Гута Віктора Івановича та товариства з обмеженою відповідальністю «РИО, ЛТД» про захист честі, достоїнства, ділової репутації та спростування недостовірної інформації – відмовити повністю».

Це рішення Апеляційний суд Запорізької області залишив без змін, а апеляційну скаргу Павленка Ю.П. не задовольнив.

ЧЕСТЬ, ГІДНІСТЬ ТА ДІЛОВА РЕПУТАЦІЯ У ЛЮДИНИ: ВОНИ АБО Є    ( І ЦЕ НАЗАВЖДИ) АБО ЇХ НЕМАЄ(І ЦЕ, НАЖАЛЬ, ТАКОЖ НАЗАВЖДИ).

З повагою до всіх читачів

Віктор Гут, депутат Новомиколаївської районної ради Запорізької області, голова постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини.

 

Читайте також:

ПРО ЧЕСТЬ, ГІДНІСТЬ І ДІЛОВУ РЕПУТАЦІЮ (Яка вона – нова влада в Новомиколаївському районі Запорізької області? ІІ)

Яка вона – нова влада в Новомиколаївському районі Запорізької області?

Комментарии   

0 #5 ladyUkraine 02.11.2017 20:03
Дорогі мох жителі Новомиколаївського району, я дуже Вас прошу,будьте соціально активними, не продавайте свої голоси за гречку, чи то молоко. Думайте і завжди аналізуйте те,що говорить Вам ВАША Влада. Піддавайте сумніву кожне слово, запитуйте, вимагайте звітів. Це Ваше маленьке містечко, життя якого повністю залежить від Вас. Керівники це люди,яких кожен з Вас найняв на роботу. і ми як роботодавці мусимо знати,як ефективно працює наш найманий працівник і представник нашої волі. я благаю Вас , не відмахуйтесь від моїх слів. Вам не має бути байдуже. Це наша країна, і те що ми пустили до влади не господарів а ледарів, це наша провина. не піддавайтеся на підкупи,майте голову на плечах і Бога в серці. Заради себе,заради своїх батьків і заради наших малесеньких діточок.
+1 #4 Хмычева 18.10.2017 17:57
Помогите убрать новую заведующую садика Теремок, помогите)))) Верните Викулю, а то меня уволять
+3 #3 Юпи 18.10.2017 17:53
Цитирую ladyUkraine:
Почніть шукати щось хороше і змінювати докорінно свій світогляд. Адже це Ваш рідний дім,Ваша маленька Батьківщина. А ви обливаєте її брудом. Немає туалету, то скиньтеся по 100 грн, знайдіться 5-10 соціально-активних чоловіка які вміють класти цеглу, і 5-10 жінок,які нашим соціально-активним чоловікам наліплять вареників і зробіть туалет.Можливо примітивно,але все починається з нас самих!

это все можно, но где гарантии того что такие же мужчины как ложили так его снова не разнесут???? есть желающие я готова сдать накормить. а то на детскую площадку нельзя выйти так как никуда повести ребенка пописять!!! стыдно, но приходиться деревья мочить
-4 #2 ladyUkraine 21.09.2017 16:58
Почніть шукати щось хороше і змінювати докорінно свій світогляд. Адже це Ваш рідний дім,Ваша маленька Батьківщина. А ви обливаєте її брудом. Немає туалету, то скиньтеся по 100 грн, знайдіться 5-10 соціально-активних чоловіка які вміють класти цеглу, і 5-10 жінок,які нашим соціально-активним чоловікам наліплять вареників і зробіть туалет.Можливо примітивно,але все починається з нас самих!
+14 #1 Потап 12.08.2017 12:02
Що не кажи, а новомиколаївці не можуть бути комусь недовподоби. Особисто я їх полюбив за винахідливість. Це ж треба додуматися, перетворити статтю в солідному виданні на поштову скриню для зведення особистих рахунків. Це я про статтю "ПРО ЧЕСТЬ, ГІДНІСТЬ І ДІЛОВУ РЕПУТАЦІЮ (Яка вона – нова влада в Новомиколаївському районі Запорізької області?" від 31.05.2017 р. Всього нараховується 464 цидулки, сповнених непримиримої люті до опонентів. Браво!!! До того з подібним витвором народної творчості я зустрічався тільки одного разу в оповіданні А.П. Чехова, в якому начальник станції повісив на пероні скриню "для скарг та пропозицій".
А та недолуга витівка з судом? Чесне слово, складеється враження, що Новомиколаївський район поділяється на гарних, чистих душею людей та закінчених падлюк. Хай кожен приміряє до себе, хто він. Бажаю успіхів у примірочній кімнаті, шановні новомиколаївці!

You have no rights to post comments