Кримінальні авторитети виконують завдання російських спецслужб по дестабілізації ситуації в країні.
Кримінальні авторитети, так звані «злодії у законі», які перебувають в Україні, працюють на російські спецслужби незалежно від країни їхнього походження. Про це заявила в інтерв’ю виданню LB.ua голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе.
«Злодії у законі - це люди криміналу, які покликані дестабілізувати, передусім, криміногенну ситуацію в Україні. Я абсолютно впевнена, що будь-які злодії в закони - грузинські, російські або українські - представляють інтереси ФСБ в Україні», - заявила Деканоїдзе.
За її словами, є впливові «авторитети», які впливають на політиків.
«(Дестабілізувати – Ред.) шляхом «кришування», включення в бізнес для «відбілювання» грошей, які заробили через організовану злочинність. Є впливові злодії в законі, які можуть включитися в політику і домовлятися з політиками», - повідомила голова Нацполіціі.
Деканоїдзе зазначила, що Верховна Рада провалила ухвалення важливого закону про організовану злочинність.
«Я не кажу, що він - копія грузинського закону, подібний - діяв у Штатах, схожі напрямки відмінно спрацювали і в Італії. Тож поліції, прокуратурі та всій правоохоронної системи треба дати інструменти, які вони будуть використовувати для боротьби з організованою злочинністю», - додала вона.
Нагадаємо, 17 травня народні депутати провалили голосування за законопроект №1188 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності для «злодіїв в законі» та за злочини, вчиненні злочинними угрупованнями)». Відповідний документ у першому читанні підтримали 178 нардепів.
Источник: ЛІГАБізнесІнформ
Комментарии
RSS лента комментариев этой записи